Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 17 od 17

Najskuplji hrvatski parking

Raspravljate o temi Najskuplji hrvatski parking u Auti forumu, dio Automobilizam i Motori foruma; ...

Banned
    Datum registracije
    02-02-11
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Re: Najskuplji hrvatski parking

Bio sam tamoo..... dobri auti , al hrđa ih je pojela , od Popeta Lamboo je probušen od kad je bila pucnjava kod Madere ..... ima svega , al pre više koštaju.
    Zadnji Uredio Vuxs : 10-02-11 u 01:36

Regularni forumaš Avatar od korisnika maskatur
    Datum registracije
    16-01-11
    Poruka
    102
    Liked
    4 times

Zakaj ja ne vidim slike?
    Da je senzibilitet,a ne razum, dominantna osobina, dominantna vrsta bili bi psi,a ne ljudi.

Banned
    Datum registracije
    02-02-11
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Bile su do Jučer , idući tjedan će opet bit jel je licitacija a ja idem po tog Lamba idući tjedan , dobit ću ga po dobroj cijeni a preprodat ga dalje , treba od mataka pokrpat rupe o metaka i sredit ga malo . A ja sam mu ga i onako nabavio prije par godina , a sad je u Srbiji zbog tjeralice ! Dođi na licitaciju pa pogledaj malo aute tamo , bit ću i ja sa Bentleyem Super Sport za Ch rege pa dođi do mene da popričamo.

Regularni forumaš Avatar od korisnika maskatur
    Datum registracije
    16-01-11
    Poruka
    102
    Liked
    4 times

Talking Re: Najskuplji hrvatski parking

Znači slike idu prije novih licitacija. Nisam baš zainteresiran za kupovinu, ali zgodno bi bilo vidjeti tu zbirku. U svakom slučaju hvala na pojašnjenju, dao bih ti rep+ no još sam tu novi pa neznam kako se to radi
    Da je senzibilitet,a ne razum, dominantna osobina, dominantna vrsta bili bi psi,a ne ljudi.

Banned
    Datum registracije
    02-02-11
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Moš samnom ić , nema problema a slike su bile do jučer do 22h. Iduće idu za tjedan dana , jel je svaki tijedan nova licitacija , al u toj ponudi nemaš ova skuplja vozila poput Popetovo Lamba i tih auta , za to se treba posebno poslat upit na gore navedeni e mail , pa s njima dalje dogovaraš sve. Imaju puno auta , oko 600 a imaju i veliku ponudu auta za dijelove ! Kupio sam A6 3.0 Tdi 2006 god. Razbijen napred za 20.000.kn sa Hr papirima , a auto sam već dao da se napravi i došli su mi dijelovi iz Njemačke po 30% povoljnijim cijenama. Audiu je Motor kao nov , ima 84.000.km , full opremu , kožu , alu 18" , a ja ću na autu zaradit oko 12.500.€ čistih. Frend je kupio Mercedesa GLK 2009 god. Karambol za 75.000. Kn , a cijena Glk je oko 75.000.€ , popravak je 9.500.€ , a kad se napravi opet će zaradit oko 50.000.€ na autu. Kupio sam i Mercedesa ML 320 za 20.000.kn , trebam ga polakirat i riješit par sitnica na njemu i prodat ga za troduplo više love. Vrijedi otić i kuit , jel imaju dobru ponudu i cijene. Audi se radi trenutno u Zagrebu i za dva tjedna će bit u Oglasu za 18.000.€ , reg. 1 god. , u top stanju. Eto dragi Forumaši kako zaradit velike novce i kupit aute kao ja , Bentleya itd. Ako kome trebaju inf. neka se javi u Inboy da mu dodatno pojasnim sve. Pozdrav.

Banned
    Datum registracije
    02-02-11
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Smile Re: Najskuplji hrvatski parking

Još malo pa gotov A6...
    Dodane Slike Dodane Slike

prof. Foruma Avatar od korisnika boss_boss
    Datum registracije
    24-07-11
    Poruka
    1,694
    Liked
    60 times

sjećam se te afere,a i nekoliko puta sam bio kod tih auta.....

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Lajkaj nas na Facebooku