Anketa: Najveća brzina kojom sam vozio je:

Budite svjesni da je ovo javna anketa: ostali korisnici mogu vidjeti izbor koji ste izabrali.

Stranica 44 od 44 PrvoPrvo ... 34394041424344
Pokazujem rezultate 431 do 435 od 435
Like Tree16Likes

Najveća brzina kojom ste vozili

Raspravljate o temi Najveća brzina kojom ste vozili u Auti forumu, dio Automobilizam i Motori foruma; da, radi se o Dodiju; serie 3 break koji je second hand autic, zapravo, osam-devet godina star, inace u super ...

Making Magic Happen Avatar od korisnika Leffe Blonde
    Datum registracije
    12-04-12
    Poruka
    3,714
    Liked
    4000 times

Re: Najveća brzina kojom ste vozili

da, radi se o Dodiju; serie 3 break koji je second hand autic, zapravo, osam-devet godina star, inace u super dobrom stanju, samo malo sam rucnu jednom nesto strgala i jedan pijani biciklist ga je zaparkiranog ostetio dok je leffe pila kavicu pod jabukom i to sve gladala ... lik udario zadnje desno svjetlo, kasnije tu uletjela kisa, pa elektronika jos malo stradala.
    treba mu 30 sekundi za dosegnuti 200km, znaci .. godine su tu. inace, oprosti Dodi, ma nisi ti polovan, niti polovican ti si moj i jedini i najbolji i nitko nikada, ali bas nikada-nikada-nikada nece biti kao ti, jer ti mene volis i cuvas i trpis i pazis, i ja tebe volim najvolim najvise na svijetu jer si naj-bo-ljiiiii i najdobriji i najljepsiii i aaaaa hahahha
    Joks, fat_boy_slim, beta and 4 others like this.
    "I lumpujte al' lipo, polako.
    Nek' se divi i nek' vidi svatko."

Najveći car foruma Avatar od korisnika vesna75
    Datum registracije
    13-06-08
    Poruka
    8,041
    Liked
    5428 times

pa neka neko kaže da nije predivna

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Poruka
    21,594
    Liked
    12358 times

Citat Pravi autor: Leffe Blonde Pogledaj Poruke
    da, radi se o Dodiju; serie 3 break koji je second hand autic, zapravo, osam-devet godina star, inace u super dobrom stanju, samo malo sam rucnu jednom nesto strgala i jedan pijani biciklist ga je zaparkiranog ostetio dok je leffe pila kavicu pod jabukom i to sve gladala ... lik udario zadnje desno svjetlo, kasnije tu uletjela kisa, pa elektronika jos malo stradala.
    treba mu 30 sekundi za dosegnuti 200km, znaci .. godine su tu. inace, oprosti Dodi, ma nisi ti polovan, niti polovican ti si moj i jedini i najbolji i nitko nikada, ali bas nikada-nikada-nikada nece biti kao ti, jer ti mene volis i cuvas i trpis i pazis, i ja tebe volim najvolim najvise na svijetu jer si naj-bo-ljiiiii i najdobriji i najljepsiii i aaaaa hahahha
    da te nema trebalo bi te izmisliti
    fat_boy_slim likes this.
    jednu čašu držim u ruci, polako je okrećem...

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Ana81
    Datum registracije
    26-02-11
    Starost
    38
    Poruka
    684
    Liked
    1093 times

160 km na sat,jednom samo,nest mi se omaklo inace vozim maksimalno 130.
    Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad.Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem!

Početnik
    Datum registracije
    14-07-16
    Poruka
    28
    Liked
    2 times

Kasnije i 230km/h ali ne mogu pronaći fotku...

nije loše za stari BMW
    Dodane Slike Dodane Slike

Lajkaj nas na Facebooku