Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

Ima li tko primjer žalbe na rješenje?

Raspravljate o temi Ima li tko primjer žalbe na rješenje? u Baš Razno forumu, dio Društvo foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    30-11-09
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Ima li tko primjer žalbe na rješenje?

Dobila sam nekakvo rješenje sa zavoda za zapošljavanje i odgovorila bih žalbom tako da ako netko ima primjer molim vas da mi pošaljete tu ili na pm.
    Treba mi nekakav primjer po kojem bih napisala žalbu.
    Moj e-mail: chrystaly2009 (a) gmail.com

Banned
    Datum registracije
    20-11-05
    Poruka
    27,520
    Liked
    537 times

Re: Ima li tko primjer žalbe na rješenje?

A kako će ti netko, molim te lijepo, dat primjerak žalbe kad pojma nema o čemu se radi, kakvo je rješenje, kakva je izreka, koji bi bili eventualni žalbeni razlozi i, na kraju krajeva, da li je uopće moguće uložit žalbu na to rješenje.

To ti je kao da tražiš da ti netko da primjer za esej, a da nisi napisala temu na koju će se esej napisat.

Ma svašta.

Starter
    Datum registracije
    30-11-09
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Isto kako postoje upute za pisanje eseja tako sam mislila i na upute kako se piše žalba (ne mislim da mi složi cijeli tekst) nego da mi kaže što se piše u uvodu, sredini ili zapletu (kao npr. esej,ne tražim da mi napiše sastavak), što je najvažnije općenito da se navede, što pišem u lijevom i desnom kutu prije početka pisanja uopće? Nadam se da sada razumiješ
    Moj e-mail: chrystaly2009 (a) gmail.com

Banned
    Datum registracije
    20-11-05
    Poruka
    27,520
    Liked
    537 times

Uopće nije bitno u kojem se kutu šta piše.

Bitno je da se navede akt protiv kojeg se ulaže žalba (naziv, broj, naznaka donositelja), te da se navede koji se dio akta pobija žalbom i da se obrazloži iz kojih se razloga pobija to šta se pobija.

Žalba također mora bit vlastoručno potpisana i dostavljena nadležnom tijelu u potrebnom broju primjeraka.

Lajkaj nas na Facebooku