Stranica 2 od 11 PrvoPrvo 1234567 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 107

Trebam primjer žalbe!

Raspravljate o temi Trebam primjer žalbe! u Baš Razno forumu, dio Društvo foruma; ja sam puko žalbu prije 10 mjeseci, još nisam niš dobio... nego kiki jel rješavaš ti to i u puli...

-PIMPTATICA- Avatar od korisnika k-fLiP
    Datum registracije
    01-05-04
    Starost
    27
    Poruka
    1,660
    Liked
    5 times

Re: Trebam primjer žalbe!

ja sam puko žalbu prije 10 mjeseci, još nisam niš dobio...

nego kiki jel rješavaš ti to i u puli
    ---ex moderator---

Starter
    Datum registracije
    13-07-05
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: corelasino
    Imam ja jedno pitanje u svezi žalbe!Dobila cura kaznu zbog vožnje poslije 23h! Sad me zanima kolki su troškovi žalbe ak se idemo žaliti??
    Sad čuo sam od nekih ljudi da je trošarina 150Kn, a od nekih da ništa ne košta!!!
    Ne postoji trošak žalbe nego trošak postupak, u svakom slučaju češ platitit za trošako postupka žalio se ili ne žalio od 110,00 kuna do 150,00 kuna ovsi od suda do suda. Također češ platiti 110,00 kuna ako se nežališ a prekršajni nalog ti je izdala policija. Naime ako se žališ ne možeš biti kažnjen više nego prije žalbe.

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,767
    Liked
    1256 times

Citat Pravi autor: k-fLiP
    ja sam puko žalbu prije 10 mjeseci, još nisam niš dobio...

nego kiki jel rješavaš ti to i u puli

mogu ti riješiti, nije bed

-PIMPTATICA- Avatar od korisnika k-fLiP
    Datum registracije
    01-05-04
    Starost
    27
    Poruka
    1,660
    Liked
    5 times

fino fino, aj pustit ćemo ovo, al ako nešto bude čujemo se
    ---ex moderator---

Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,767
    Liked
    1256 times

e da nisam vam rekao, ja sam parkirao kod salona gore na tuškancu i frajer mi dao kaznu od 500 kuna na auto zato što sam tamo parkirao, i još je riječima napisao PESTO a na PETSTO, eto šta je pismeni policajac, to je bilo prije 2 tjedna, ja sam uzeo kaznu podrabao i bacio, još mi ništa nije stiglo, jel zna tko šta hoće stiči

Banned
    Datum registracije
    22-10-05
    Poruka
    47
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: jabathehut
    Ne postoji trošak žalbe nego trošak postupak, u svakom slučaju češ platitit za trošako postupka žalio se ili ne žalio od 110,00 kuna do 150,00 kuna ovsi od suda do suda. Također češ platiti 110,00 kuna ako se nežališ a prekršajni nalog ti je izdala policija. Naime ako se žališ ne možeš biti kažnjen više nego prije žalbe.
    Znači drugim riječima, nemam što izgubiti ako se žalim!??

Banned
    Datum registracije
    31-03-05
    Poruka
    17
    Liked
    0 times

eee KRISTIJAN, sredjujes li sta po Bosni, i ja sam ga najebao !?

Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,767
    Liked
    1256 times

da po cijeloj ex-yu prostoru i u bugarskoj, a možda i makedonija isto

Banned
    Datum registracije
    22-10-05
    Poruka
    47
    Liked
    0 times

Imam i jedan jako dobar primjer žalbe za nevezanje sigurnosnim pojasom!!!!

Republika Hrvatska
    Ministarstvo unutarnjih poslova
    PU Splitsko-dalmatinska
    PP PPRP

Split 15.06.2005

Ime i Prezime
    Adresa

PREDMET: Prigovor na Prekršajni nalog broj 511-12-36-05-1-12306/05

Štovani,

Dana 10.06.2005 u 23.31 vozio sam svoj osobni automobil marke Alfa Romeo reg.oznake ST 400 BA u Splitu u Ulici Kralja Zvonimira, zaustavljen sam od strane prometnog policajca na autobusnom stajalištu kod “bivšeg Depadansa” u smjeru prema centru grada. Na znak prometnog policajca sam se uredno zaustavio pritom davajući svjetlosni znak za zaustavljanje. Pri otvaranju prozora sam se odvezao, naglašavam da sam za cijelo vrijeme vožnje bio vezan te sam se odvezao tek nakon zaustavljanja vozila i gašenja motora i svijetala što mogu potvrditi i suputnici u mom automobilu Tino Radovanović iz Splita te Dejan Čerkić iz Mostara.

Na upit prometnog policajca dao na uvid “prometnu” i “vozačku” dozvolu. Policajac me pozvao da pristupim alkotestu kojem sam dobrovoljno pristupio i nakon testa uređaj za detekciju koncentracije alkohola u krvi je pokazao 00.00 promila. Policajac koji me je zaustavio te zamolio da pristupim alkotestu, tada je rekao svom kolegi da nisam bio vezan i da mi napiše kaznu za nevezivanje sigurnosnog pojasa što je dotični i učinio i pitao da li želim potpisati. Nakon mog odbivanja da potpišem prekršajni nalog jer sam bio vezan, taj policajac mi je rekao upute o prigovoru te da imam rok od osam dana.

Prometni policajac koji me je zaustavio, zbog svjetala koja su mu smetala kao i činjenice da sam ja tu večer nosio majicu crne boje (kao i pojas) te tvornički blago zatamljenih stakala na mom automobilu nije bio u mogučnosti ispravno procjeniti da li sam bio vezan, te je pogrešno i procjenio. Zbog tog ulažem ovaj “prigovor na prekršajni nalog”

Sa štovanjem,

Ime I Prezime

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Johnie-Bravo
    Datum registracije
    09-05-05
    Starost
    32
    Poruka
    2,564
    Liked
    4 times

O nabijem ih sve na kurac.......
    Evo sad se vračam od kompiča i na ljubljanskoj me opet halta murijak Prebrza vožnja opet 500 kuna + 110 kuna + 1 kazneni !!

To mi je več & kazneni i 2000 kuna kazni u tjedan dana!!!!

Ma neču im ništa platiti

Stranica 2 od 11 PrvoPrvo 1234567 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku