Stranica 4 od 11 PrvoPrvo 123456789 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 31 do 40 od 107

Trebam primjer žalbe!

Raspravljate o temi Trebam primjer žalbe! u Baš Razno forumu, dio Društvo foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    13-07-05
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Re: Trebam primjer žalbe!

dočiče to rješenje od suca za prkeršaje (možda poziv)

-PIMPTATICA- Avatar od korisnika k-fLiP
    Datum registracije
    01-05-04
    Starost
    27
    Poruka
    1,660
    Liked
    6 times

nego kiki, šta se brineš oko te kazne za parking ako možeš sredit
    ---ex moderator---

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,779
    Liked
    1272 times

ma ne brinem se, boli me kurac, nego trebao sam to srediti, ali nisam, pocijepao sam odmah i to zato kaj sam bio pijan, a sada ne znam ni broj niti ništa, i sada ako stigne doma, starci će mi jebati mater, a ja ću reći to je buraz vozio, lol

mogu srediti bez beda, ak će alfa skupiti lovu, njemu ću srediti, pa neka potvrdi

Starter
    Datum registracije
    07-10-07
    Starost
    31
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Re: Trebam primjer žalbe!!!!!!!!!!!!!

e bok.vidim da se razumjes u te probleme sa zakonom bla bla.da te pitam da li se moze rjesit ako sam uhvacen u voznji pod utjecajem alkohola? unaprijed hvala.

Starter
    Datum registracije
    09-10-07
    Starost
    27
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Pozdrav svima,

Evo tražio sam na internetu primjerak žalbe jer nemam pojma šta trebam napravit da izbjegnem plaćanje.

Evo šta je bilo:
    Rijeka, sinoć, nedjelja, 9.listopada.

vozim sestru i njezinu frendicu doma sa Bele Nedeje (fešta u Kastvu, blizu rijeke, pije se mlado vino i to...) vozim iza 3 auta u koloni, cesta je zavojita, treći auto usporava nakon desnog zavoja, ne daje žmigavac, ili nisam to uspio snimit...ja ga zaobilazim (dajem žmigavac, isprekidana linija i to), NE UBRZAVAM, snimim policiju 200 metara niže na kraju ravnog dijela, i uopće ne očekujem da će mi izać s palicom van, ali ipak je.
    Mislim, valjda misli da je to šta se ne držim svoje trake i pretječem očit znak da sam pio (kilometar iz smjera iz kojeg dolazim se masovno pije ) zaustavlja me, dajem žmigavac i stajem, pokazuje mi radar ˝pištolj˝, piše 72km/h. Testira me na alkohol, 0,00 promila.500kn kazne, 110kn sudskih troškova i bod manje. Problem e u tome šta sam ja siguran da nisam tolko išao i ako jesam zašto nije zaustavio one ispred mene?

Čitao sam da mogu namjestit radar, da ti ne pokazuje tvoju brzinu i sve to, i sad mi je žao šta sam potpiso ono sve šta mi je tip dao, jer ispada da se slažem s tim.

Sorry na opsežnosti, ali šta da ja sad radim??

Hvala
    Zadnji Uredio Grmajina : 09-10-07 u 02:01

Starter
    Datum registracije
    09-10-07
    Starost
    25
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Poštovanje ljudi!

Imam mali problem, u subotu me zaustavila policija i naplatila mi kaznu od 500 + 110 kn za vožnju poslije 23 h.(ja sam mladi vozać) zanima me dal mi se isplati žalit i dal mi neko može poslat primjer neke žalbe... dal možda neko ima iskustva s tim? molim vas javite mi se!

Unaprijed hvala!

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika dadyml
    Datum registracije
    24-06-07
    Starost
    26
    Poruka
    2,384
    Liked
    5 times

Jesi šta potpisivao? Ako si potpisao prekršajni nalog koji su ti dali na ruke onda znači da se slažeš sa svime šta je navedeno i ne isplati ti se baš žaliti... Ako nisi potpisao isplati ti se žaliti i možda ti stave u zastaru...

E kaže Johnie - Bravo da je nakupio 2000 kn kazne... A ja nakupila 4000 i 3 kaznena boda... Al sve će se to riješiti... Nadam se...

Starter
    Datum registracije
    09-10-07
    Starost
    25
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Da, potpiso sam Prekršajni nalog... napisao sam žalbu i nadam se da ću se izvuć... dal ima neko savjet za mene? neznam što mi je činit... valjda mi neće odgovarat... što mislite, kakvi su mi izgledi da se izvućem???
    Unaprijed hvala!

Starter
    Datum registracije
    26-06-07
    Starost
    26
    Poruka
    1
    Liked
    0 times
    trebam primjer bilo kakve žalbe da ni neko pošalje pa ću ja sam napisat,brzo
    Zadnji Uredio fat_boy_slim : 06-01-08 u 12:57

Regularni forumas Avatar od korisnika dzonni
    Datum registracije
    23-08-07
    Starost
    30
    Poruka
    488
    Liked
    1 times

evo jedne moje..

ŽALBA

Molim Cijenjeni sud da uzme u obzir moje trenutačno stanje nezaposlene osobe i zamjene izrečenu novčanu kaznu radom za opće dobro jer istu nisam u mogučnosti platiti.
    Isto tako da sagledaju situaciju u kojoj sam se nalazio za vrijeme počinjenja navedenog prekršaja. Naime, u to vrijeme sam bio zaposlen i s obzirom na prirodu posla u nekim rijetkim situacijama sam jednostavno bio primoran upravljat motornim vozilom unatoč zabrani, zbog ničeg drugog nego prjeke potrebe i zadržavanja radnog mjesta. Molim i da sagledate da u situaciji počinjenja prekršaja nisam ugrožavao druge sudionike u prometu, bio sam primoran u kratkom vremenskom razdoblju obaviti određeni posao na kratkoj udaljenosti. Ali sam u tome trenutku učinio pogrešku pošto nisam uključio svijetla, uzmite u obzir da se to dogodilo u 10:25 sati, te sam bio zaustavljen od strane pripadnika MUP-a upravo zbog toga. A kod sebe nisam imao vozačku dozvolu, koja ionako nažalost nije bila važeča.
    Prekršaj zbog kojeg sam dobio zabranu upravljanja sam učinio još prije gotovo dvije godine i tu kaznu sam u potpunosti podmirio jer sam u to vrijeme bio u mogučnosti. Ali kazna zabrane upravljanja je stupila na snagu više od godinu dana nakon prekršaja i zatekla me u nezavidnom položaju zbog kojeg sam bio primoran svjesno kršiti navedenu zakonsku odredbu radi vlastite egzistencije, ali kako sam nakon toga ostao bez posla(31.12.2006) koji bi mi omogučio plačanje novčane kazne a zbog kojeg sam taj prekršaj i učinio sada nemogu ništa drugo nego Vas zamoliti da izrečnu kaznu podmirim na neki drugi način.

Hvala na razumijevanju
    kaj mislite.. jel prošla?
    Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.

Lajkaj nas na Facebooku