Stranica 5 od 5 PrvoPrvo 12345
Pokazujem rezultate 41 do 46 od 46

Francuska salata

Raspravljate o temi Francuska salata u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika metal_massacre
    Datum registracije
    27-12-08
    Starost
    26
    Poruka
    3,251
    Liked
    4 times

Re: Francuska salata

Ako postoji jedno jelo koje zaslužuje biti opjevano najljepšim epitetima koje ni onda ne bi moglo predočiti njenu bajnu veličinu to je onda francuska salata

Volim skoro sve salate, ali ovo čudo je vrh. Najbolje mi je za božić ili uskrs kada mi stara pravi francusku, zbog nje nikad nisam mario za darove kad sam bio klinac
    You can run on for a long time
    Run on for a long time, run on for a long time
    Sooner or later God'll cut you down
    Sooner or later God'll cut you down

kOppAčIca Avatar od korisnika cina
    Datum registracije
    07-03-07
    Starost
    32
    Poruka
    7,115
    Liked
    4317 times

probala ja i s jabukama...i iskreno, da mi nisu rekli da ima jabuka ne bi ni primjetila
    ...i opet se žuri ljudima da siđu na niske grane...

prof. Foruma Avatar od korisnika zaneti.m
    Datum registracije
    15-10-08
    Poruka
    1,277
    Liked
    79 times

Volim francusku salatu.
    Ljubavnica je ultra mega ribetina koju nekim čudom muškarci nikad ne biraju za ženu. Žena im je u većini slučajeva čista suprotnost, pa onda šta će moraju da nadoknade.

Uvaženi forumas Avatar od korisnika bloody_filthy
    Datum registracije
    22-02-08
    Poruka
    512
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: mama Pogledaj Poruke
    Ja sam veliki fan francuske salate i tražim istomišljenike da u svezi glede osnivanja fan kluba.

Ne, ovak, zanima me što sve vi strpate unutra i jel` stavite vi jabuke u FS kak su mene u školi učili da treba? meni se te jabuke uopće ne dopadaju :nezna
    I ja sam fan.

Meni jabuke nikako ne pašu u Francuskoj salati.
    "Budite onakvi kakvi želite izgledati."
    (Sokrat)

Akademik Avatar od korisnika carica
    Datum registracije
    17-05-07
    Starost
    37
    Poruka
    3,847
    Liked
    14 times

uh Francuska

nisam probala s jabukama, imam osjećaj da baš ne bi pasalo, ali možda se varam
    I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Regularni forumas Avatar od korisnika Apokalypso
    Datum registracije
    12-09-09
    Starost
    35
    Poruka
    155
    Liked
    0 times

I ja sam fan francuske salate. E sad...sa jabukom ili ne? Sve ovisi o ukusu, možda nekima zvuči loše i ne spojivo, ali je, spojivo je i fino.
    Moja standardna francuska salata sadrži, mrkvu, krumpir, grašak, kisele krastavce, jaja i jednu jabuku narezanu na manje kockice, majoneza bez ikakvog dodavanja kiselog vrhnja, soli, bijelog papra (on da osebnu aromu), žličica senfa i limunov sok, a poslije doštimavam po ukusu, ako fali možda još majoneze ili čega od začina.
    Dobra mi je kombinacija bez jabuke (a ponekad i bez jaja) uz dodatak kockica šunke i kuhane piletine.
    Može i standardna francuska salata bez jabuke ali uz dodatak kukuruza iz konzerve isto interesantna i ukusna kombinacija.

Stranica 5 od 5 PrvoPrvo 12345

Lajkaj nas na Facebooku