Stranica 3 od 12 PrvoPrvo 12345678 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 111
Like Tree18Likes

Majoneza

Raspravljate o temi Majoneza u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,977
    Liked
    1180 times

Re: Majoneza

Ne znam, meni se to čini kao odvratna kombinacija. Čula sam da neki kečap stavljaju na pizzu, ni to mi nije baš jasno, a tek majoneza . A niš, probaj...

Regularni forumas Avatar od korisnika Apokalypso
    Datum registracije
    12-09-09
    Starost
    35
    Poruka
    155
    Liked
    0 times

Ajde kečap još može stati kao podloga, ali i nije mi nešto jer mi je ponda okus nekako sladak, ipak su mi draži pomidori.
    Kiselo vrhnje na miješanoj pizzi ili sa pancetom može stati, nije loše ali ni meni majoneza na pizzi baš ne zvuči dobro.

R.I.P. Clan
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,447
    Liked
    796 times

ma ona misli da je to majoneza, u biti je kiselo vrhnje

Hercegovka sa Neretve Avatar od korisnika zavodnica no.1
    Datum registracije
    10-01-09
    Poruka
    7,229
    Liked
    8333 times

nije baš tako strašno..ne ide ne znam koliko majoneze..malo namažem na komadić...ali isto kažem ponekad jer dosta ljudi tu kod nas to jede..ja je baš ne volim..al je mogu pojesti ponekad..ovdje je s pizzom skoro pa svatko jede

WW- znam ja šta je majoneza šta je vrhnje...ali s vrhnjem je nebi nikada..najviše je volim onako bez bilo kakvih priloga
    Nemoj se zbuniti između moga karaktera i moga ponasanja. Moj karakter je ono tko sam ja , a moje ponašanje ovisi o tome tko si ti.

http://youtu.be/E8Ms56gX-Tc

Datum registracije
    12-09-09
    Starost
    35
    Poruka
    155
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: wonderwall Pogledaj Poruke
    ma ona misli da je to majoneza, u biti je kiselo vrhnje
    Jel to ti mene malo onako...

Datum registracije
    12-09-09
    Starost
    35
    Poruka
    155
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: zavodnica no.1 Pogledaj Poruke
    nije baš tako strašno..ne ide ne znam koliko majoneze..malo namažem na komadić...ali isto kažem ponekad jer dosta ljudi tu kod nas to jede..ja je baš ne volim..al je mogu pojesti ponekad..ovdje je s pizzom skoro pa svatko jede
    Pa ustvari kad malo bolje pogledaš i je normalno, kad može u sendvić, tost i sve to, pa zašto ne bi išla i sa pizzom.

R.I.P. Clan
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,447
    Liked
    796 times

sta samo na okrajak tijesta ili gore preko sunke, sira, kulena, cega vec. Nikad cuo za to

U americi jedu maslac s pizzom, mislim mazu ga na rub tijesta. Dobijes pizzu i malo putra

Hercegovka sa Neretve Avatar od korisnika zavodnica no.1
    Datum registracije
    10-01-09
    Poruka
    7,229
    Liked
    8333 times

ako ti ww nisi čuo za to..ne mora značiti da ne valja..nekome je dobro nekome nije..

a možeš je namazati gdje hoćeš..i kako hoćeš..

možeš i na prst pa lizati..baš je ono
    Nemoj se zbuniti između moga karaktera i moga ponasanja. Moj karakter je ono tko sam ja , a moje ponašanje ovisi o tome tko si ti.

http://youtu.be/E8Ms56gX-Tc

Agios o Satanas Avatar od korisnika PanterroR
    Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    15,855
    Liked
    14553 times

Majoneza na pizzi je katastrofa. Period.
    STAFF - A - HOLIC

Datum registracije
    12-09-09
    Starost
    35
    Poruka
    155
    Liked
    0 times

ako ti ww nisi čuo za to..ne mora značiti da ne valja..nekome je dobro nekome nije..

a možeš je namazati gdje hoćeš..i kako hoćeš..

možeš i na prst pa lizati..baš je ono
    E svaka ti čast...

Stranica 3 od 12 PrvoPrvo 12345678 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku