Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2

Sir Dalmatinac, pokvario si kvalitetu ?

Raspravljate o temi Sir Dalmatinac, pokvario si kvalitetu ? u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; Evo ovo pismo sam poslao paskoj sirani, procitajte i recite mi vase misljenje : Dobar dan stovani, do prije 2 ...

Početnik
    Datum registracije
    23-09-07
    Starost
    49
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Sir Dalmatinac, pokvario si kvalitetu ?

Evo ovo pismo sam poslao paskoj sirani, procitajte i recite mi vase misljenje :
    Dobar dan stovani,
    do prije 2 godine sam otkrio vas proizvod Sir Dalmatinac, koji je po kvaliteti blizu paskome a mnogo jeftiniji.
    Sto je nas potrosace jako obradovalo da kvaliteta ne mora uvik biti skupa !
    Nazalost sam u toku zadnje godine primjetio da se je kvaliteta sira pogorsala, postao je mnogo meksi, sto je za mene znak da se je postotak kravljeg mljeka povisio, de facto za vas proizvodnja jeftinija postala !!!!!!!!!!!!!!!!
    Prvo sam mislio da je to slucaj ili pogreska u trgovini kad se sir reze na manje komade i pakuje u foliju.
    Pomislio sam da je trgovac na pogresni sir priljepio etiketu i cijenu od sira "Dalmatinac"
    Na zalost nije ni subjektivnost mog okus jer sam dobio mnogo potvrda u drustvu koji su obozavali taj sir i dosli do istog iskustva sa vasim proizvodom.
    Interesantno je da se na ni jednom proizvodu ne nalazi postotak kravljeg nit ovceg niti kozijeg mljeka.
    Ja zivim van Hrvatske i uvik sam volio domaceg specialiteta ponesti preko granica ( iako zabranjeno) ali moram reci da u buducnosti se sir Dalmatinac nebude nalazio u koferu ako se kvaliteta ne vrati na staro.
    sa pozdravom vas potrosac.

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    24-09-06
    Poruka
    35,061
    Liked
    7120 times

Re: Sir Dalmatinac, pokvario si kvalitetu ?

da smo u japanu šef proizvodnje bi sad napravio seppuku iliti harakiri kako naši krivo govore

ali kako smo u rvackoj nataknu te na prigovor
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

Slične Diskusije

1. Kako saznati jesi li dalmatinac?
    By šuša na kvadrat in forum Zanimljivosti
    Odgovora: 20
    Zadnja poruka: 27-06-12, 10:48
  2. Kako reducirati kvalitetu videa
    By AW10 in forum Help Service
    Odgovora: 3
    Zadnja poruka: 13-12-10, 03:51
  3. Odgovora: 2