Pokazujem rezultate 1 do 6 od 6

Slastičarnice u vašem gradu

Raspravljate o temi Slastičarnice u vašem gradu u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Dark matter Avatar od korisnika tendre poison
    Datum registracije
    18-06-08
    Poruka
    22,250
    Liked
    26391 times

Smile Slastičarnice u vašem gradu

Koje su vam najbolje, koje posjećujete? Što mislite o cijenama kolača i kvaliteti?

U Zagrebu:

Torte i to u Kaptol centru- izvrsna brownie torta ( omiljena mi je tamo ), a onda i ostale torte- torta od sira pogotovo. Cijene- dosta visoke, oni su nekad imali najviše cijene u Zg, a onda su svi ostali krenuli za njihovim primjerom jer znaju da mogu.

http://www.torte-i-to.hr/

Millenium- njih obožavam radi sladoleda, kolače tamo rijetko jedem, mada ima dobrih.

SlastiÄŤarnica Millennium - KolaÄŤi, torte i ostale slastice

Vincek- katastrofa, umjetne boje. Kad sam tamo naručila princes krafnu- dobila sam kremu prepunu umjetne žute boje, tako da mi se Vincek zgadio.

Vincek Slastičarnica - početna

Princess u Gajevoj, nasuprot Bobana- tamo sam nekad često svračala, imaju dobre kolače, klasika, ali nisam tamo već godinama bila otkad imamo ove fensi slastičarne.

Zagreb u Jurišićevoj- tamo isto već dugo nisam bila. Imaju isto dobre kolače, ali tamo sam najviše voljela uz čaj naručiti one suhe kolačiće.

Vanilla u Branimir centru- kolači koji me podsjećaju na Francusku, odlične čokoladne kreme, bogate i zasitne.

Le jardin, negdje na Kajzerici- posljednji u nizu otkrivenih bisera. Francuski kolači, najkvalitetniji sastojci, zanimljive i inovativne kombinacije. Slastičarnica nekima poznatog kuhara Stephana Macchia. Čovjek zna što je posao. Kolači veliki, a cijene od 15- 20 kn. Nemaju prostor za sjedenje, nego se može uzeti samo za van. Svaki je kolač zapakiran u svoju kutijicu, a imaju i velik izbor quicheva, koji se prodaju zamrznuti, pa ih sami doma ispečete.

http://www.lejardin.hr/index/Le_Jardin.html

Šarlota- hvaljena slastičarnica cateringa Favory. no prilično razočaravajuće, industrijski okus.

SlastiÄŤarnica Ĺ*arlota | Zagreb, Ilica 205a

Cukeraj- Ima potencijala,ali okus je daleko od očaravajućeg, i nezamislivo mi je da dođeš predvečer, a da je već sve prodano i da u ponudi nema gotovo ništa. Nedopustivo.

Cukeraj - torte i slastice - Naslovnica

Ivica i Marica- za one koji obožavaju tvrditi da vole zdrave kolače, meni se nije svidjelo jer to jednostavno nije to.

Ivica i Marica
    Zadnji Uredio tendre poison : 09-11-09 u 08:37
    Our job, and it isn’t a job at all—is to enjoy life as we wish it.

— Charles Bukowski

Uvaženi forumas Avatar od korisnika Petras
    Datum registracije
    06-11-07
    Poruka
    729
    Liked
    6 times

Re: Slastičarnice u Zg

Tendre pa ti si prosla sve slasticarnice grada zagreba,uzduz i poprijeko....najcesce volim otići u millenium,a u vinceku dugo nisam bio
    Nije on, nije on ono sto ti treba,a nisam bogami ni ja...Hoce on, hoce on samo da te skine,a hocu bogami i ja...

Mala ,grda si ko porez

Dark matter Avatar od korisnika tendre poison
    Datum registracije
    18-06-08
    Poruka
    22,250
    Liked
    26391 times

Nisam baš sve, ali kad imam što bi rekli Englezi "sweet tooth"
    Our job, and it isn’t a job at all—is to enjoy life as we wish it.

— Charles Bukowski

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika macor
    Datum registracije
    11-11-07
    Starost
    31
    Poruka
    2,595
    Liked
    0 times

hehe...meni bu ovo mnogo pomoglo u odabiru lokacije za jednom otic s lepsom polovicom...

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    24-09-06
    Poruka
    35,096
    Liked
    7168 times

vincek mi je bio odličan, ne znam kako je sad tamo
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

Regularni forumas Avatar od korisnika ruzica
    Datum registracije
    03-10-07
    Poruka
    159
    Liked
    2 times

Smile Re: Slastičarnice u Zg

Citat Pravi autor: daidza Pogledaj Poruke
    vincek mi je bio odličan, ne znam kako je sad tamo
    vincek je bio i ostalo nr.1, preko ljeta je i na kvatriću terasa, kolači +5, i sve ostalo, orijent u maksimirskoj +5, ali skup , i fina kavica ili kapućino, ugođaj za nepce i dušu
    evo, imas srce, a tamo je covjek koji te treba

Lajkaj nas na Facebooku