Stranica 2 od 17 PrvoPrvo 123456712 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 166
Like Tree1Likes

Što znate skuhati?

Raspravljate o temi Što znate skuhati? u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ...

R.I.P. Clan
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,447
    Liked
    796 times

Re: Što znate skuhati?

nemam pojma o kuhanju ali u situacijama kad sam sam doma(često se dogodi) znam se snać da to donekle bude jestivo...uglavnom je to pašta na sto načina,juhe iz vrećice,riža,hrenovke,krumpir,salate svih vrsta,zelenjava,ispeći meso ako treba... nisam ni blizu j. olivera al znam uvijek nešto izmiješat.problem je u tome što ne volim kuhat samo za sebe,tako da radije vani neš pojedem ako sam u mogućnosti,a ako ne onda doma u svom laboratoriju kemijam

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    14,845
    Liked
    1758 times

Ja sam toliko lijen da ću rađe bit gladan nego da odem u kuhinju nešto skuhat.Iako i moja lijenost ima granice,odlazim u kuhinju kad osjetim da me od gladi nesvjestica hvata
    Onda si napravim sendvič.

Banned
    Datum registracije
    20-11-05
    Poruka
    26,608
    Liked
    533 times

Citat Pravi autor: wonderwall
    nemam pojma o kuhanju ali u situacijama kad sam sam doma(često se dogodi) znam se snać da to donekle bude jestivo...uglavnom je to pašta na sto načina,juhe iz vrećice,riža,hrenovke,krumpir,salate svih vrsta,zelenjava,ispeći meso ako treba... nisam ni blizu j. olivera al znam uvijek nešto izmiješat.problem je u tome što ne volim kuhat samo za sebe,tako da radije vani neš pojedem ako sam u mogućnosti,a ako ne onda doma u svom laboratoriju kemijam
    Opa! Pa za osobu koja nema pojma o kuhanju ti raspolažeš prilično bogatim repertoarom jela koja znaš spremat. Svak ačast

Po meni, znaš sasvim dovoljno za samostalno životarenje

Ja također znam spremit sve što si ti naveo: manistra (tjestenina) na sve načine uključujući 2-3 toća (umaka) za tjesteninu, krumpiri na sve načine, verdura (zelenilo - blitva, kupus, špinjača, kavul, riži biži...), meso na sve načine (frigano, pečeno, lešo), riba na sve načine (frigana, pečena, lešo), juhe od mesa i ribe (logično, zar ne?) plus fast food - topli sendvič, hrenovke, ćevapi & kobase frigani i tako to...

Eh, da - znam spremat pizzu!

I to je to. Za sve ostalo me nije ni briga - kolače ne jedem i apsolutno mi nisu zanimljivi. Mogao bi proživjet tisuću godina a da me ne uhvati potreba za slatkim... pa zato nisam nikada ni žalio što ne znam spremat kolače. Doduše, znam spremit palačinke (ako se to smatra kolačima).

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    8 times

Kratko i jasno-sve

prof. Foruma Avatar od korisnika Vodoinstalater
    Datum registracije
    08-12-05
    Poruka
    1,438
    Liked
    6 times

Dovoljno za preživit par dana...

Regularni forumas Avatar od korisnika reddwarf
    Datum registracije
    28-05-05
    Starost
    38
    Poruka
    317
    Liked
    2 times

a u biti nisam mogo odoljeti a da ne odgovorim da znam skuhati supu iz vrecice, al znam ja još dosta toga, al najomiljenije mi je kuhati wok, al bez wok tavice
    Sweet Zombie Jesus! They say madness runs in our family. Some even call me mad. And why? Because I dared to dream of my own race of atomic monsters, atomic supermen with octagonal shaped bodies that suck blood... :

Banned
    Datum registracije
    20-11-05
    Poruka
    26,608
    Liked
    533 times

Citat Pravi autor: eowyn
    Kratko i jasno-sve
    Ma baš sve?

A pašticadu, njoke, brudet, pandišpanj, sirnicu, fritule... jel' i to znaš spremit?

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    8 times

Sve je lako skuhati kad imaš potrebne sastojke i kad znaš recept

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Pa da...ja znam po sebi kad pred sobom imam recept i po prvi puta nešto pravim...neznam zašto ali od prve mi super uspije

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    8 times

Pa tako i meni Nekad bolje uspije prvi put nego sljedeći

Slične Diskusije

1. Odgovora: 17
    Zadnja poruka: 23-06-06, 03:05