Anketa: Najviše volim

Stranica 5 od 9 PrvoPrvo 123456789 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 41 do 50 od 90
Like Tree1Likes

tresnje ili jagode?

Raspravljate o temi tresnje ili jagode? u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ...

prof. Foruma Avatar od korisnika -misic-
    Datum registracije
    09-03-07
    Starost
    12
    Poruka
    1,607
    Liked
    49 times

Re: tresnje ili jagode?

jagode , mljac
    trešnje imaju crve
    -misic-

Banned
    Datum registracije
    15-06-07
    Poruka
    251
    Liked
    0 times

(joj opet ja moram ispravljat ne reče se trešnje nego trišnje)inače najbolje su mi jagode

prof. Foruma Avatar od korisnika zaneti.m
    Datum registracije
    15-10-08
    Poruka
    1,277
    Liked
    79 times

Volim i trešnje i jagode, možda malo više jagode.
    Ljubavnica je ultra mega ribetina koju nekim čudom muškarci nikad ne biraju za ženu. Žena im je u većini slučajeva čista suprotnost, pa onda šta će moraju da nadoknade.

mamita Avatar od korisnika teica
    Datum registracije
    14-08-06
    Starost
    35
    Poruka
    9,205
    Liked
    386 times

Citat Pravi autor: zaneti.m Pogledaj Poruke
    Volim i trešnje i jagode, možda malo više jagode.
    Isto.
    Da je šutnja snaga, a govorenje slabost, vidi se po tome što starci i djeca vole pričati.
    Ivo Andrić

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,977
    Liked
    1179 times

trešnje imaju crve, a jagode volim samo šumske, ove umjetne nemaju okusa
    You're an idiot. Play a record.

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    13,186
    Liked
    1602 times

chekaj kaj vi to ozbiljno?? mislim na crve??
    jebote...pa nebu crv zrasel u nekom špriccanom sranju..zna on kam ide.. ko da ima crvicha u ovima s placa tresnjicama i konzuma ma daj..

pa kaj..proteinu su zdravi...
    All in all you're just another brick in the wall. . . .

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,977
    Liked
    1179 times

Ja nisam nikad vidjela trešnju bez crva, možda nemaju sve, ali meni se ne da jednu po jednu proučavat da bih se uvjerila.
    You're an idiot. Play a record.

Datum registracije
    15-10-08
    Poruka
    1,277
    Liked
    79 times

Citat Pravi autor: Bluebird Pogledaj Poruke
    Ja nisam nikad vidjela trešnju bez crva, možda nemaju sve, ali meni se ne da jednu po jednu proučavat da bih se uvjerila.
    Čim ima crv u trešnji, znači da je trešnja zdrava.
    Ljubavnica je ultra mega ribetina koju nekim čudom muškarci nikad ne biraju za ženu. Žena im je u većini slučajeva čista suprotnost, pa onda šta će moraju da nadoknade.

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    13,186
    Liked
    1602 times

u zabludi si...ogromnoj...

dobro zaneti a kaj sam ja gore rekel...
    All in all you're just another brick in the wall. . . .

Datum registracije
    15-10-08
    Poruka
    1,277
    Liked
    79 times

Citat Pravi autor: Vuxs Pogledaj Poruke
    u zabludi si...ogromnoj...

dobro zaneti a kaj sam ja gore rekel...
    pišeš nekako zagorski, ništa neshvatam.

Slične Diskusije

1. Ogame
    By Bacva in forum Igre
    Odgovora: 122
    Zadnja poruka: 17-08-09, 22:12
  2. Panduri!
    By Konjina in forum Auti
    Odgovora: 12
    Zadnja poruka: 31-01-06, 21:59
  3. Programi za Siemens S25 i S35
    By Pretorian in forum Mobiteli
    Odgovora: 0