Stranica 2 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 32
Like Tree1Likes

Vukovarsko pivo

Raspravljate o temi Vukovarsko pivo u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ...

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    13,196
    Liked
    1604 times

Re: Vukovarsko pivo

All in all you're just another brick in the wall. . . .

Akademik Avatar od korisnika vibica
    Datum registracije
    27-05-07
    Starost
    15
    Poruka
    4,851
    Liked
    6 times

Gorkasti okus narance, prelagano je. Ne svida mi se, ali je ipak najbolje od hrv. piva.
    Syntax Error

Starter
    Datum registracije
    14-04-07
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

ja sam ga probao, bio sam skeptičan ,međutim, izvanredno je. bolje od velebitskog.

V.I.P. Član Avatar od korisnika Servant
    Datum registracije
    05-11-05
    Poruka
    6,158
    Liked
    458 times

I ja bi probao ali cisto sumnjam da ga ima ovdje po Dalmaciji...

get
    get je offline
    Starter
    Datum registracije
    04-04-05
    Poruka
    18
    Liked
    0 times

Pijem ga stalno, gotovo od prvog dana kada se pojavio na HR sceni. Od 2008. Kada sam došao u Vukovar, samo Vukovarci nisu imali pojma da takvo što postoji.

Čovjek inače radi i soda-vodu.

Imam podosta osjetljiv želudac (na umjetne gluposti) pa tako od ostalih piva imam teške žgaravice, predvodnik je Deep (pivo), ako se to uopće i može nazvati pivo.

Ovo pivo je relativno slabo 4.5 +/- 0.5%, i to mi odgovara i potpuno je prirodno. Nije pasterizirani niti konzervirano, pa iz tog razloga mu je rok trajanja do 30 dana.

Jučer sam kupio 8 novih, i promijenili su etiketu i čini mi se bocu.

Uglavnom, dovoljno je natočiti u jednu čašu Vukovarsko, a u drugu bilo koje drugo HR "pivo" i mislim da će sve biti i više nego jasno.

Problem je jedino što kvaliteta može odskakati od serije do serije zbog načina proizvodnje, ali još uvijek mi je bolje od ostalih piva.

Kao što je nekad vrijedilo Velebitsko pivo, dok nisu krenuli u masovnu proizvodnju, tako je sada Vukovarsko uskočilo na to mjesto.

Samo se nadam da neće krebuti u masovnu proizvodnju

Koliko znam, napravljen je test u novom Playboy-u, pa kada ga se dohvatim, budem i poslikao test. Naravno da je Vukovarsko No. 1.

Starter
    Datum registracije
    10-12-08
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

''test'' u plejboju je smeće jer je ribafish kreten. nećeš ništa korisno naći u njemu.

Starter
    Datum registracije
    05-11-10
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Uh, ozbiljno su me zaintrigirali komentari na Vukovarsko. Prvom prilikom naručujem jedno! Napisat ću i svoj dojam...

get
    get je offline
    Starter
    Datum registracije
    04-04-05
    Poruka
    18
    Liked
    0 times

I ono što mi je najgore, svaki put kada dođem u njihovu proizvodnju kupiti nešto piva, nikada nemaju. Uvijek treba čekati koji dan.

Sve se bojim da će završiti kao Velebitsko ako se počnu širiti.

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    24-09-06
    Poruka
    35,153
    Liked
    7262 times

pa velebitsko nije završilo, fino se prodaje
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

Starter
    Datum registracije
    24-07-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Jučer ga probao, s velikim očekivanjuima, i možda sam ja lud, ali prvi osjećaj i pomisao- 'pa ovo ima okus po HRENOVKAMA'!!! Jedva sam iskapio par deci još, čisto da bih mu dao šansu, ali ovo je jedno od gorih pivskih iskustava u mom životu...
    Moram dodati da sam 2h prije popio belgijski Chimay (plavi), koji je po općem mišljenju jedan od vrhunaca pivske proizvodnje. I s pravom- 9% alkohola, a ni ne osjeti se, okusa milijun za koje ZNAŠ da nemaš dovoljno istančano nepce, ali tu su (i nema nikakvog traga ONOME što sam osjetio u Vukovarskom). ne znam, ili sam ja lud, ili sam previše očekivao, ali NIKAD više Vukovarsko...
    Meso, zaboga!!!
    Za referencu imam li pojma o pivu, da kažem da me je od naših ugodno iznenadio Pšenični pan (volim Weizene općenito), omiljeno mi je Zlatni Pan, dok mi lager ne lezi...

Lajkaj nas na Facebooku