Stranica 1 od 34 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 338
Like Tree91Likes

raspoloženje

Raspravljate o temi raspoloženje u Glazba forumu, dio Kultura i Zabava foruma; koje vas pjesme mogu rasplakat/oneraspoložit? koje vas pjesme razvesele odnosno na koje pjesme se možete "otkačit" ?...

Najveći car foruma
    Datum registracije
    11-11-05
    Poruka
    14,926
    Liked
    102 times

raspoloženje

koje vas pjesme mogu rasplakat/oneraspoložit? koje vas pjesme razvesele odnosno na koje pjesme se možete "otkačit" ?
    Zadnji Uredio Wamp : 26-01-07 u 01:02
    [sigpic][/sigpic]

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,207
    Liked
    25 times

Re: raspoloženje

Uuuuu ima jako puno pjesama koje kad čujem, ne osjećam se baš dobro, izraz "pasti u depresiju" ne bih upotrijebila, ali definitivno ili me rasplaču ili se osjećam tužno... ima ih jako puno, sad napamet mogu izdvojit "Ti si mi u krvi" od Čolića, "Ne dirajte mi ravnicu", jer me odmah sjeti na vrijeme kad sam bila mala i bio je rat i kad sam morala biti odvojena od Broda i roditelja... a ima ih još koje me sjete na prošle veze, ali nisu vrijedne spomena... sjetit ću se, ima ih puno...

Oliver - neka se drugi raduju; Craig David - I'm walking away; Prljavo kazalište - tu noć kad si se udavala... od Crvene jabuke i Plavog orkestra isto jako puno pjesama....

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    24-09-06
    Poruka
    34,925
    Liked
    6911 times

Jebena "Marina" od prljavaca me zna pogoditi, inače nisam baš osjetljiv na muziku.
    A na koju se "otkačim"? Zavisi o raspoloženju i situaciji.
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

Regularni forumas Avatar od korisnika Jimmy
    Datum registracije
    17-12-06
    Starost
    29
    Poruka
    253
    Liked
    0 times

definitivno se otkačim na fa-fa-fa od Azre
    ma ima ih,ne mogu se sjetiti sada,a što se tiče rastužiti,hm neznam baš takvih...
    "Riječi su isto kao i gomila ljudi
    Nije nužno znati za sve
    Odaberi za sebe samo one prave"

R.I.P. Clan
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,448
    Liked
    795 times

također nisam baš osjetljiv na muziku...ali par pjesmica koje me na neki način pogode ili podsjete na nešto...oasis-stand by me, oasis-don't look back in anger, pearl jam-black, metallica-nothing else matters, laufer-budi moja voda, the clash-straight to hell, simple minds-mandela day, u2-one, red hot chili peppers-under the bridge...

kontraefekt: paraf-narodna, pearl jam-lukin, grievance, rearviewmirror, porch, ramones-kkk took my baby away, iggy pop-lust 4 life, underworld-born slippy, većina gustafa , rhcp-stone cold bush, give it away

blablabla

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Poruka
    21,506
    Liked
    11990 times

Nisam baš osjetljiv na pjesme, drugi mi se čak i čude kad kažem da nemam baš neku pjesmu koja je "moja" i koja me veže uz nešto

Ima samo jedna koja me rastuži kad je čujem - "Prijatelju moj" od NHT - jer mi je pjesma super i jer sam osobno poznavao onog o kome ta pjesma pjeva...
    jednu čašu držim u ruci, polako je okrećem...

Trenutno u mirovini Avatar od korisnika Hagan_Bajan
    Datum registracije
    27-11-05
    Poruka
    4,104
    Liked
    69 times

od Balasevica one balade ( Ne volim januar, Cirkus) Prljavci balade... dosta me znaju emotivno bubnut... dok s druge strane otkacit se znam na neki dobri dance tipa Karma, ET, pop folk tipa Jovane ( U tvom telefonu, Flert, Izvjestaj)
    ...zašto si taka ko da sam ja bezveze,ne znas da se meni svi klanjaju kad uđem u kazneni prostor i zamahnem...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika ludiabra
    Datum registracije
    18-11-05
    Poruka
    2,171
    Liked
    2 times

Poludim na neki house i techno i sl. a u bedu sam zavisi... npr Green Day-boulevard of broken dreams

Starter Avatar od korisnika Janis
    Datum registracije
    05-02-07
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

Ima dosta pjesama koje me rastužuju npr. Kad čujem Estranged od Guns N Roses, dođe mi da popijem šaku antidepresiva...........

Starter Avatar od korisnika Lcija
    Datum registracije
    30-08-07
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Sve moguče pjesme od grupe Karma.

Stranica 1 od 34 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku