Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

Puzdan hosting za web stranicu restorana

Raspravljate o temi Puzdan hosting za web stranicu restorana u Internet forumu, dio Tehnologija i Tehnika foruma; ...

Regularni forumaš Avatar od korisnika doda19
    Datum registracije
    23-11-08
    Starost
    31
    Poruka
    203
    Liked
    0 times

Question Puzdan hosting za web stranicu restorana

Zanimaju me cjene, mišljenja o hosting serverima, dostupnost stranice smještene na njima. Cjena mi nije bitna.

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    15,993
    Liked
    749 times

Re: Puzdan hosting za web stranicu restorana

Regularni forumaš Avatar od korisnika doda19
    Datum registracije
    23-11-08
    Starost
    31
    Poruka
    203
    Liked
    0 times

Ovo cu jos vidit, ali isa san malo vidit kako bi meni isla izrada neke web stranice, uzeja san beplatni paket u 000webhost.com
    i napravin domenu i sve to i uđen u cpanel i onda pokusan uc u filemanager da raspakiran joomlu i nece da uđe, pise the page is taking too long to repond pokusa san par puta i nece, ali ima jos jedna opcija. Another filemangar jel to isto ka ovaj obicni pa da proban u njega.

Početnik Avatar od korisnika webFABRIKA
    Datum registracije
    15-12-10
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

000webhost jeste besplatan i ako ti nije previše bitan sadržaj stranice i činjenica da je često off, 000webhost je dobar izbor. Imaju i affiliate program,ali nikad ne isplaćuju, tako da zaobiđi.

Ako ti treba dobar i pouzdan hosting,pokušaj hostmonster. Dobijaš hosting bez ikakvih ograničenja (promet, broj hostanih domena itd.) i to te zadovoljstvo košta oko 60 $ godišnje. Taj novac možeš vratiti kroz affiliate program koji je odličan i po jednom upisu preko tebe dobijaš 65 $,pa ako želiš da se uključiš, klikni preko mog affiliate linka, bit ću ti zahvalan. Pozz

Lajkaj nas na Facebooku