Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 23

Branko Cikatić

Raspravljate o temi Branko Cikatić u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    24-11-08
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Re: Branko Cikatić

Ja sam sportski novinar koji je s zanimanjem pratio Brankove nastupe.................. Ljudi moji daleko je on od toliko pobjeda koliko je napisao postavljac teme. Zalosno je da svi vjerujete ono sto mi objaimo .................. NIKADA Branko nije imao meč uživo jer nije znao kako će se dogovoriti pa da ne ispadne smješno. Kad zacjele rane onda je radio tiskovnu konferenciju i montirao snimke gdje je on superioran Sve glavne mečeve u žvotu je uglavnom izgubio, osim na K1 čija je organizacija kod samih početaka bila obavijena velom kladioničarskih tajni.........Mirko je puno bolji borac i da je imao srca malo više ne bi mu ni Branko ni mnogi drugi koji su ga porazili bili ni do nožnog zgloba, no, bolji je znatno od Branka......................

Akademik Avatar od korisnika HPetrovic1989
    Datum registracije
    26-03-08
    Poruka
    6,322
    Liked
    67 times

Citat Pravi autor: Davor1507 Pogledaj Poruke
    Imamo temu Cro Cop pa zašto ne i ovu legendu.
    Branko "Tigar" Cikatić:
    96 borbi
    92 pobijede
    5 poraza
    1 nerješena

5 puta Europski prvak u Kickboxu
    4 puta svjetski prvak u Kickboxu
    1993 K-1 Grand Prix Champion
    je,moš mislit da je imao tolko pobjeda....
    When your chips are down,and your highs are low...joyride

Starter
    Datum registracije
    24-11-08
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Ovakve mršave japančiće je lako dobiti http://www.youtube.com/watch?v=QaSwz...eature=related
    Od ovakvih bježi: http://www.youtube.com/watch?v=LBRH4...eature=related

Ovi su ga pobjedili: http://www.youtube.com/watch?v=DquaM...eature=related i http://www.youtube.com/watch?v=WRo_b...eature=related
    al ga je ovaj uništio http://www.youtube.com/watch?v=lk1SD...eature=related

Na novoj tv je izjavio da nije NIKADA bio nokautiran, hahaha, moš misliti

Uvaženi forumaš
    Datum registracije
    06-09-07
    Poruka
    702
    Liked
    7 times

Citat Pravi autor: adicanio Pogledaj Poruke
    Ovakve mršave japančiće je lako dobiti
    Mršavi Japančić je Musashi, 185 cm i 102 kg
    83 borbe
    49 pobjeda
    28 izgubljenih
    5 izjednačenih
    1 no contest

Borio se protiv najboljih i uvijek je pri vrhu.

Od ovakvih bježi:
    To je protiv Mark-a Kerr-a 1998.g. na Pride 2 kada je Branko imao 44 godine i to po Pride pravilima (ne kick-box).

Ovi su ga pobjedili:
    Don Wilson, 69 pobjeda, 5 poraza, 2 izjednačene.
    Stan Longinidis 95 borbi, 83 pobjede, 8 izgubljenih, 4 izjednačenih.
    Sam Greco, 25 borbi, 12 pobjeda, 9 poraza, 2 izjednačene, 2 no contest - Branko je imao 42. godine.

Mirko puši gore nokaute sada kada ima 34.godine i to od lošijih boraca a ima veće poštovanje na forumu od Branka (i nemojte počinjat o karakteru jer činjenica je da ih nepoznamo). Nekužim zašto Branka pokušavate prikazati lošim borce kada to nije bio.

Starter Avatar od korisnika JuliaN
    Datum registracije
    23-11-08
    Poruka
    10
    Liked
    0 times

Legenda. Kad se cijeli svijet pitao gdje je ta Hrvatska, a Hrvatska je na pola bila presječena, Branko je pronosio ime Hrvatski Tigar po svijetu . Svojom vještinom, karakterom i izdržljivošću je pokazao mnoge kvalitete koje su cijenili naročito Japanci. Na njegovu slavu svi smo bili ponosni.
    Hvala mu na rezultatima, koji su otvorili put mnogim našim borcima.
    Nasmij se i bori. www.pravistav.com

Regularni forumas Avatar od korisnika SANADA
    Datum registracije
    13-04-08
    Poruka
    77
    Liked
    0 times

Danas sam u novinama pročitao da je Branka Cikatića pogodio moždani udar,blaži i da mu je blago oduzelo lijevu stranu lica!Njegova žena to demantira.
    Onda da li je to istina ili novinarska patka?

Starter
    Datum registracije
    24-11-08
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: SANADA Pogledaj Poruke
    Danas sam u novinama pročitao da je Branka Cikatića pogodio moždani udar,blaži i da mu je blago oduzelo lijevu stranu lica!Njegova žena to demantira.
    Onda da li je to istina ili novinarska patka?
    Novinarski izvori potvrdjuju da je imao lagani mozdani udar (novinari imaju svoje doktore u bolnicama).......inace se dosta zapustio u zadnje vrijeme sto nakon tereta treninga koje je podnio ne bi smio! Zelimo mu svakako brz oporavak!

Starter
    Datum registracije
    24-11-08
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Davor je ocito jedan od rijetkih ljudi koji jos ne poznaju Branka, a Julija je jos dalje na tom planu od davora ili su ovisnici kakvi smo uglavnom svi bili. On je uistinu bio vrijedan i dobra sportaš, jedan od naših najboljih u borilačkom sportu, ali niti blizu u visinama za koje se predstavljao, tj. kako smo ga mi mediji predstavljali. Da je vise bio na zemlji i da nije uništavao sve što napravi mogao je biti dugo velika faca i bogat covjek! Nazalost, probelm kontaktnih borilačkih veština u Hrvatskoj je taj što ima milion federacija i prvaka ko u priči, a na glavnim svjetskim listama nigdje nikoga, nema Hrvata Tako je bilo i u Jugoslaviji, pun k. prvaka svijeta a nitko na zvaničnim listama Pretpostavljam da ste oboje ako mladi pa ne kužite kak to ide u ovom svijetu borilačkom

Regularni forumas Avatar od korisnika SANADA
    Datum registracije
    13-04-08
    Poruka
    77
    Liked
    0 times

Davor je ocito jedan od rijetkih ljudi koji jos ne poznaju Branka, a Julija je jos dalje na tom planu od davora ili su ovisnici kakvi smo uglavnom svi bili. On je uistinu bio vrijedan i dobra sportaš, jedan od naših najboljih u borilačkom sportu, ali niti blizu u visinama za koje se predstavljao, tj. kako smo ga mi mediji predstavljali. Da je vise bio na zemlji i da nije uništavao sve što napravi mogao je biti dugo velika faca i bogat covjek! Nazalost, probelm kontaktnih borilačkih veština u Hrvatskoj je taj što ima milion federacija i prvaka ko u priči, a na glavnim svjetskim listama nigdje nikoga, nema Hrvata Tako je bilo i u Jugoslaviji, pun k. prvaka svijeta a nitko na zvaničnim listama Pretpostavljam da ste oboje ako mladi pa ne kužite kak to ide u ovom svijetu borilačkom
    Ma slično je i u drugim borilačkim vještinama i sportovima!
    Neka sad čovijek ozdravi najprije,ima se svašta tu za reć!

zihuatanejo Avatar od korisnika carllito
    Datum registracije
    22-02-07
    Poruka
    12,906
    Liked
    6768 times

o njemu kao borcu sve najbolje ali nemam baš neko visoko mišljenje o njemu kao osobi..
    iskreno uvik me čudilo kako nije oscara osvojio u filmskoj karijeri,mislim onakav talent
    ..oni su se smijali meni što sam drugačiji,a ja sam se smijao njima što su svi isti....C.Bukowski

Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku