Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123
Pokazujem rezultate 21 do 23 od 23

Branko Cikatić

Raspravljate o temi Branko Cikatić u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; Danas je previse federacija jer je puno novaca u igri. Prije 15 ak godina sve je bilo vise nego jednostavno, ...

Starter Avatar od korisnika JuliaN
    Datum registracije
    23-11-08
    Poruka
    10
    Liked
    0 times

Re: Branko Cikatić

Danas je previse federacija jer je puno novaca u igri. Prije 15 ak godina sve je bilo vise nego jednostavno, ali nisi mogao doci u priliku da se pokazes. i ako bi je imao , Morao SI Je Iskoristiti. Branko je bio spreman i ucinio je to, bez ikakvog ali. A mi ... ponosni smo na njegov uspjeh!
    Nasmij se i bori. www.pravistav.com

Regularni forumaš Avatar od korisnika fakin10
    Datum registracije
    20-05-07
    Poruka
    153
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: adicanio Pogledaj Poruke
    Ja sam sportski novinar koji je s zanimanjem pratio Brankove nastupe.................. Ljudi moji daleko je on od toliko pobjeda koliko je napisao postavljac teme. Zalosno je da svi vjerujete ono sto mi objaimo .................. NIKADA Branko nije imao meč uživo jer nije znao kako će se dogovoriti pa da ne ispadne smješno. Kad zacjele rane onda je radio tiskovnu konferenciju i montirao snimke gdje je on superioran Sve glavne mečeve u žvotu je uglavnom izgubio, osim na K1 čija je organizacija kod samih početaka bila obavijena velom kladioničarskih tajni.........Mirko je puno bolji borac i da je imao srca malo više ne bi mu ni Branko ni mnogi drugi koji su ga porazili bili ni do nožnog zgloba, no, bolji je znatno od Branka......................
    Mislim da ti nemaš pojma o Branku Cikatiću , ja sam proveo 5 godina u tigru Cikatić i nemam razloga ga hvaliti jer mi je ostal dužan dosta para ,al neke stvari jednostavno stoje . kada smo bili na tailandu ljudi su ga po cesti prepoznavali 10 godina poslije jer je 8ili9 puta bio prvak tailanda u thai boxu tak da se i te borbe broje u onaj skor 92 pobijede.

kaj se Mirka tiče vrhunski borac ali je ispal šupak prema Branku jer da nije bilo Branka Mirko bi ostal prosječan borac iz razloga jer je Branko potegnuo velike veze da dofura Mirka u Japan koji je tada bio nitko i ništa , nije prošao hrpe i hrpe kvalifikaciskih turnira na kojima bi navukao hrpetine ozljeda nego je friški došao tam i nije imal baš neki skor 15 / 7 bolji mu je u ultimate fightu

rezultati govore za sebe Branko ima 10 titula Mirko jednu

e i veliki sam obožavatelj mirka al drugi se jednostavno ne pamte

Regularni forumas Avatar od korisnika leo27
    Datum registracije
    18-11-08
    Starost
    38
    Poruka
    195
    Liked
    1 times

......upoznala ga i mogu samo reć da je ok ........
    Ubaci mozak u brzinu prije nego li pustiš jezik u pogon!!!

Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123

Lajkaj nas na Facebooku