Stranica 1 od 25 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 248
Like Tree141Likes

CRO COP Final Fight

Raspravljate o temi CRO COP Final Fight u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

CRO COP Final Fight

CRO COP Final Fight (10.3.2012.)

Deset nas dana dijeli od borilačkog spektakla bez premca na ovim prostorima, Cro Cop Final Fight priredbe na kojoj ćemo 10. ožujka u zagrebačkoj Areni pratiti okršaj legendarnog Mirka Filipovića i Rayja Sefa.

Raspored borbi:
    . Ivan Posavec - Miran Fabjan
    . Sahak Parparyan - Toni Milanović
    . Stefan Jelić - Michael Duut
    . Agron Preteni - Pacome Assi
    . Mladen Kujundžić - Marin Došen
    . Mladen Brestovac - Mourad Bouzidi
    . Dževad Poturak - Ismael Londt (OTKAZANO)
    . Igor Jurković - Freddy Kemayo
    . Daniel Ghita - Sergej Laščenko
    . Mirko "Cro Cop" Filipović - Ray Sefo

Danas je izašla i službena TV najava koju ćemo idućih dana moći pogledati na hrvatskim televizijama.

Osim dvoboja Filipovića i Sefe, popis borbi nudi neke od trenutačno najvećih svjetskih imena kick boksa. Tu prije svega mislimo na Rumunja Danijela Ghitu, vjerojatno najboljeg stand up borca na planetu, ali i tamnoputu francusku zvijer, Freddyja Kemaya, kojeg čeka okršaj s našim mladim asom Igorom Jurkovićem. U Zagrebu će nastupiti i najbolji slovenski i bosanskohercegovački borci – Dževad Poturak i Miran Fabjan. Intrigirat će i nastup najveće srpske teškaške nade Stefana Jelića.

fightsite
    Zadnji Uredio Reem : 07-03-12 u 20:49
    Pretorian and ana4 like this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Re: CRO COP Final Fight

Cro Cop Final Fight - prilika života za talentiranog Milanovića!

Naš svjetski viceprvak u ZG Areni dočekuje opasnog Armenca Parparyana

Svjetskom prvaku Its Showtime promocije i jednom od najboljih boraca svijeta u kategoriji do 86 kilograma, Sahaku Parparyanu, na Cro Cop Final Fight priredbi u Zagrebu 10. ožujka će se suprotstaviti Splićanin Toni Milanović.

To je bila i posljednja nepoznanica na cijelom popisu borbi za borilački spektakl koji slijedi za desetak dana. Ovaj mladi hrvatski borac je višestruki prvak Hrvatske u low kicku, a najveći je uspjeh ubilježio prošle godine kada je na Svjetskom prvenstvu u kick boksu, koje se održalo u Skopju, osvojio srebrnu medalju u kategoriji do 91 kilograma.

Milanovića smo prije samo nekoliko tjedana mogli vidjeti u akciji na prvoj priredbi borilačke promocije Veni Vidi Vici Fight, kada je sudačkom odlukom pobijedio iskusnog domaćeg borca Igora Mihaljevića. Posao će mu ipak biti mnogo teži protiv Armenca Parparyana koji je u profesionalnoj karijeri ubilježio čak 48 borbi uz impresivan score od 37-7, iako je samo dvije godine stariji od Milanovića (21).

Posebno dobro Parparyan je izgledao u zadnjem dvoboju kada je na Its Showtime priredbi u Leeuwardenu, početkom ove godine, svladao Marokanca Mourada Bouzidija. Bila je to četvrta pobjeda u nizu za popularnog "Haka".

pfs
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: Pretorian Pogledaj Poruke
    jel ide tko gledati?
    Ja ne idem, nažalost imam obveza doma o kojima ovisim, tako da propuštam ovo.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

ja isto neću...hoće biti neki prijenos?
    Za to ne znam konkretno sada, a mislim da će negdje biti. Na fightsiteu prije par dana sam pročitao komentare od onih što komentiraju ispod članaka, kao da će OBN prenositi. Fight.site je komentirao da nema prijenosa, a jedan kaže da je vidio reklamu da OBN prenosi, pa ćemo vidjet.

Uglavnom, ovih dana je izašla i ova vijest:

Cro Cop Final Fight i pred američkom i svjetskom publikom

Spektakl Cro Cop Final Fight u zagrebačkoj Areni emitirat će se uživo i na američkoj televiziji!

Američki kablovski kanal Fight Now TV ponudit će Pay-Per-View (Plati pa gledaj) prijenos za svoje gledatelje, kao i za sve ostale putem internetskog portala Ustream.com. Koliko će strani fanovi za prijenos morati platiti, zasad nije objavljeno.

pfs

@Reem - obično kad je PPV prijenos nečega u Americi, uvijek se nađe i poneki stream tako da ćemo uskoro znati kad uđemo u idući tjedan kad su borbe, vjerujem da ćemo nešto pronaći za nas koji ne idemo uživo gledati
    Pretorian likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Sefo vam obećaje: Meč protiv Cro Copa 1000 posto neće otići do kraja! (VIDEO) | Fight Site

Ostalo je samo sedam dana do borilačkog spektakla u zagrebačkoj Areni – Cro Cop Final Fight (10. ožujak), a protivnik Mirka Filipovića, legendarni Ray Sefo poručuje: “Nisam 100 posto, nego sam 1000 posto uvjeren da ovaj meč neće stići do posljednjeg gonga. Cro Cop pazi me se!”

Osmerostruki K-1 Grand Prix finalist i jedno od navjećih imena kick boksa uopće, je u razgovoru za MMAHeat objasnio kako je uopće došlo do oršaja protiv Cro Copa u Hrvatskoj.

“Nekoliko tjedana nakon što se Cro Cop navodno umirovio, netko mi je poslao poruku na Twitteru i pitao me da li bih se borio protiv Mirka u Zagrebu u Hrvatskoj. Nisam znao o čemu se radi. Tjedan dana kasnije opet sam dobio istu poruku, a tada sam i odgovorio da bih se volio boriti protiv Filipovića. Mirko je veliko ime koje jako respektiram. Tjedan dana kasnije sam nazvao zajedničkog prijatelja jer sam htio provjeriti što se događa – Cro Cop se navodno umirovio, a sada se bori u glavnom meču večeri. Zvao sam Orsata Zovka i ispostavilo se da je on organizator priredbe. Ponudio mi je nastup na eventu, ja sam pristao, a tjedan dana kasnije mi je ponudio i meč protiv Cro Copa. Rekao sam: O da! Razog je taj što sam se borio protiv svih najboljih kickboksača svijeta, osim s Mirkom. S njim se nisam susreo. Trebali smo se boriti jednom, no on se ozlijedio i zamijenio ga je Mark Hunt. Trenutačno mi ne treba ovakva borba, no radi se o velikom izazovu i meču koji sam uvijek htio. Želim je iskoristiti”, opisao je Novozelanđanin.

Paralelno sa svojom kick boks karijerom Sefo nastupa u MMA kavezu kao i donedavno Filipović, ali i trenira vrhunske UFC borce kao što su Vitor Belfort, Martin Kampmann i Forrest Griffin.

“U posljednje vrijeme radm mnogo kao trener i nisam imao prilike posvetiti se vlastitoj karijeri. No, otvorila se ova šansa protiv Mirka. Radi se o sjajnom meču i objeručke sam zgrabio ovu šansu.”

Što su Cro Copove, a što njegove prednosti?

“Ja ću u ovoj borbi imati čak i više oružja od njega. On je poznat po svojim udarcima nogama i zadnjem lijevom direktu. Ja ću ga napasti iz svih smijerova. Obećavam vam da taj meč neće stići do finalnog sudačkog zvona. To vam još jednom obećavam.”

U Zagrebu će biti na “neprijateljskom” terenu i protiv sebe će imati prepunu Arenu…

“Još mi je veći izazov to što se meč održava u Zagrebu. Ako ga tamo prebijem, tim je uspjeh veći. Objektivno, on je tamo favorit, a volim se boriti kada je netko drugi u prednosti. Obožavam to”, priznaje Sefo i dodaje:

“Ovo mi je 92. borba, a ako brojite i hrvanje, onda je ta brojka 95. Mislim da ću se oprostiti kada odradim 100 borbi.”

Novozelanđanin je proteklih dana proučavao Cro Copove borbe i tvrdi da neke velike razlike u odnosu na njegove najbolje dane baš i nema…

“Što god da još uvijek ima od svojih kvaliteta, neka bude spreman. To je sve što ću reći. Ne brinem se previše drugima. Nedavno sam gledao njegove stare i nove snimke i neke prevelike razlike nema. To je to, više ga neću proučavati. Već imam u glavi sve što on može, a sada se moram fokusirati na ono što ja donosim u ovoj meč. Ne 100 posto, nego 1000 posto sam siguran da taj meč neće doći do konačnog sudačkog gonga.”

Baš kao i Cro Cop, i Sefo je veteran u poznim godinama…

“U sjajnoj sam formi. Tri dana u tjednu radim kondiciju, tri dana radim tehniku, a tri spariram. U meč ću ući sa otprilike 110 vrlo čvrstih kilograma. Za mene, ja sam uvijek u glavi odličan. Ako sam u glavi dobar, onda me se moraš paziti”, zaključuje legendarni K-1 borac.

Pretorian likes this.

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

jel ide tko gledati?

naravno da se ide gledati Mirka uživo i navijati za njega
    još kad ga najavi Michael Buffer......tako nešto se ne propušta

još samo tjedan dana, tako blizu, a opet daleko
    daka and Reem like this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

hoće biti neki prijenos?
    Cro Cop protiv Sefa izravno na Novoj TV!

I portalu gol.hr, sljedeće subote s početkom u 22 sata

Borbu Mirka Filipovića i Raya Sefa moći ćemo gledati i u izravnom prijenosu na Novoj TV i GOL.hr, u subotu 10. ožujka od 22 sata!

"Cro Cop Final Fight" će publici u zagrebačkoj Areni ponuditi sam vrh svjetske i hrvatske borilačke scene. Na priredbi će nastupiti svjetske K-1 zvijezde poput Daniela Ghite, Sergeja Laščenka, Freddya Kemaya, Dževada Poturka, a tu su i naši najbolji teškaši Mladen Brestovac, Mladen Kujundžić, Igor Jurković i mnogi drugi renomirani borci.

I slavni najavljivač Michael Buffer sletio je danas popodne u Zagreb, tako da odbrojavanje do velikog spektakla može početi.

pfs
    serrabjj likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Cro Cop Final Fight - press konferencija u srijedu u Sheratonu!

Svi borci stižu u Sheraton, a dan kasnije odrađuju otvoreni trening

U srijedu, 7. ožujka 2012. s početkom u 13 sati u Grand Ballroom dvorani hotela Sheraton (Zagreb) održat će se presica povodom subotnjeg borilačkog spektakla u zagrebačkoj Areni "Cro Cop Final Fight".

Konferenciji će prisustvovati sve najveće zvijezde priredbe uključujući Mirka Cro Cop Filipovića koji će najaviti ovu veliku sportsku priredbu i odgovarati na pitanja novinara vezana uz prvi veliki nastup pred domaćom publikom.

Osim Cro Copa, hrvatskim medijima će se predstaviti i Filipovićev protivnik, osmerostruki K-1 World Grand Prix finalist Ray Sefo, kao i najpoznatiji svjetski najavljivač u ringu Michael Buffer. Obavještavamo sve zainteresirane da će Sefo u Zagreb stići u utorak, 6. ožujka, u 11.50 sati. Novozelanđanin bi letom iz Muenchena trebao sletjeti u zagrebačku zračnu luku.

Ovim putem najavljujemo i otvoreni trening koje će zvijezde Cro Cop Final Fighta odraditi u četvrtak, 8. ožujka s početkom u 17 sati, također u hotelu Sheraton. Cro Cop, Sefo, Ghita, Brestovac i ostali borci, demonstrirat će svoje kvalitete laganim treningom, a nakon toga će se družiti s odabranim fanovima.

Ved dan kasnije, 9. ožujka u 17 sati, također u hotelu Sheraton, održat će se i službeno vaganje i tradicionalno odmjeravanje protivnika prije same priredbe u subotu.

Raspored:

Utorak , 6. Ožujak, 11.50 h – Ray Sefo stiže na Pleso
    Srijeda, 7. Ožujak, 12 h – Konferencija za medije hotel Sheraton
    Četvrtak, 8. Ožujak, 17 h – Otvoreni trening za javnost u hotelu Sheraton
    Petak, 9. Ožujak, 17 h – Službeno vaganje u hotelu Sheraton

Suprotno od natpisa u nekim medijima, obavještavaju se svi da ulaznica još uvijek ima i one se mogu nabaviti u svim poslovnicama Eventima, kao i “online putem”.

Najmanji broj karata ostao je za one najbolje pozicije uz ring koje su gotovo rasprodane. No, ulaznica za tribine po cijeni od 150 i 200 kuna (gornja i donja tribina) ima još uvijek u dovoljnom broju.

Više informacija o priredbi Cro Cop Final Fight potražite na službenim stranicama (Final Fight) , a karte možete i dalje kupiti na prodajnim mjestima Eventima (~ Eventim).

prof. Foruma Avatar od korisnika nikita789
    Datum registracije
    02-02-12
    Poruka
    900
    Liked
    242 times

a gdje se mogu kupiti karte osim na eventimu?
    U svrhu štednje i smanjenja javne potrošnje
    svjetlo na kraju tunela je do daljnjega isključeno!

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: nikita789 Pogledaj Poruke
    a gdje se mogu kupiti karte osim na eventimu?
    Pročitao sam danas na fightsiteu, da se ulaznice osim u poslovnicama Eventima mogu kupiti i Online

Stranica 1 od 25 12345611 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. P ili M: Final Scratch 2
    By blacky666 in forum Mali Oglasi
    Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 27-05-10, 11:21
  2. Final fantasy xii
    By Xenon2 in forum Igre
    Odgovora: 5
    Zadnja poruka: 28-02-09, 16:02
  3. Blade Runner - The Final Cut
    By silence in forum Filmovi