Stranica 2 od 16 PrvoPrvo 123456712 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 155
Like Tree40Likes

DREAM.18 - GLORY 4 NYE Special 2012

Raspravljate o temi DREAM.18 - GLORY 4 NYE Special 2012 u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

re: DREAM.18 - GLORY 4 NYE Special 2012

Citat Pravi autor: ana4 Pogledaj Poruke
    ovaj turnir u 12 mjesecu će biti jako naporan, trebaš ti izdržati 4 borbe, protiv ne lakih protivnika
    Aha, zato su i stavili da runda traje 2 minute, 3 runde ukupno. Mislim da je format napravljen tako da će borci ići na to da prije završe svoj meč kako bi imali što više predaha za daljne izazove u večeri.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

Citat Pravi autor: Reem Pogledaj Poruke
    Aha, zato su i stavili da runda traje 2 minute, 3 runde ukupno. Mislim da je format napravljen tako da će borci ići na to da prije završe svoj meč kako bi imali što više predaha za daljne izazove u večeri.
    svaki od njih će gledati da završi što prije borbu, samo tada se i najčešće greške događaju, pa će morati biti dodatno oprezni....

ali ne bi im htjela biti u koži, moraju imati dobru kondiciju da izdrže 4 borbe (ne svi naravno )
    Zadnji Uredio ana4 : 04-10-12 u 23:40

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Meni se inače više sviđa sistem koji je K-1 godinama primjenjivao za takve turnire, 3 runde po 3 minute, 3 borbe u večeri, to mi je super. Vidjet ćemo kako će se ovo pokazati, vjerujem da bi trebalo biti atraktivno s obzirom na imena koja se nalaze na popisu
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

i ja mislim da ćemo uživati u borbama

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Sigurno će biti dosta dobrih nokauta, jer kako smo pričali, svi će sigurno ići agresivno da što brže završe borbu

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Novi udarac za K-1: Daniel Ghita potpisao za Glory! - Profightstore

Ono što se nagađalo izostankom s popisa sudionika nedjeljnog K-1 World Grand Prixa, jučer je dobilo službenu potvrdu. Trenutno možda najbolji teškaški kickboksač svijeta Daniel Ghita potpisao je za Glory World Series.

"Odlučio sam se za Glory jer je to najbolji i jedini logičan izbor. Ovdje se natječu svi najbolji borci, a ako želiš biti smatran najboljim, moraš se boriti s najboljima. A ja namjeravam dokazati da sam broj jedan." - stoji u službenom priopćenju. Uz Ghitu, Glory je potvrdio i dovođenje Nizozemca Rica Verhoevena.

Ghitin debi očekuje se 2. prosinca na velikom Gloryjevom Grand Slam turniru u Tokyu, gdje će nastupiti sve zvijezde poput Semmyja Schilta, Remyja Bonjaskog, Gokhana Sakija, Errola Zimmermana, Tyronea Sponga, Petera Aertsa i Jeromea LeBannera.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Glory i Dream se ujedinjuju za novogodišnji spektakl - Profightstore

Grand Slam finale prebačeno na Silvestrovo

Na današnjoj press konferenciji koja se održala u Tokyu, predstavnici Glorya i Dreama su objavili da će tradicionalnu novogodišnju priredbu održati zajedno.

Time su okončali špekulacije oko mogućih razloga održavanja press konferencije (prvenstveno kupnja ONE FC-a ili K-1).

Gloryevo Grand Slam finale 16 najboljih teškaša se trebalo održati 2. prosinca u Tokyu, čak su i ulaznice krenule u prodaju, ali su iz organizacije ipak odlučili krenuti sa drugačijom taktikom za svoj prvijenac.

S druge strane, Dream je bio praktički gotov sve dok se nisu pojavile informacije kako će ipak održati tradicionalni novogodišnji turnir, a sada su dobili i jak vjetar u leđa.

Tko će se sve boriti zasad nije poznato, ni za MMA kao ni za kick-boks borbe. Samo se zna da će show trajati oko sedam sati te da će biti 15 kick-boks i 7 do 9 borbi po MMA pravilima.

Nadajmo se da će uskoro isplivati još informacija.

MMA fighter Avatar od korisnika serrabjj
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    6,132
    Liked
    6975 times

Re: Glory World Series 2012

Glory potvrdio osam nositelja spektakularnog turnira na Silvestrovo

Glory je napokon počeo objavljivati imena svog jednovečernjeg turnira na Silvestrovo u Japanu. Riječ je o priredbi koju će zajedničkim snagama održati s japanskim Dreamom.

Od 16 predviđenih boraca koji će se u jednoj večeri u tri kruga turnira pomlatiti za titulu šampiona, danas je potvrđeno 8 nositelja. Imena ne treba previše predstavljati, to su redom:

Semmy Schilt (Nizozemska)
    Gokhan Saki (Turska)
    Daniel Ghita (Rumunjska)
    Remy Bonjasky (Nizozemska)
    Peter Aerts (Nizozemska)
    Errol Zimmerman (Curacao)
    Anderson ‘Braddock’ Silva (Brazil)
    Sergei Kharitonov (Rusija)

Ostalih 8 sudionika, među kojima bi trebalo biti i ime našeg Igora Jurkovića, biti će poznato u narednim danima. Ždrijeb parova održat će se 20. studenog.
    Reem likes this.
    Mixed Martial Arts

Moderator Foruma Avatar od korisnika MihawK
    Datum registracije
    16-11-12
    Poruka
    2,289
    Liked
    1415 times

Ovo će biti super, vidim i Bonjasky se vraća. Navijat ću za Sakia.

MMA fighter Avatar od korisnika serrabjj
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    6,132
    Liked
    6975 times

Vrhunska imena, ko u najboljim danima
    Mixed Martial Arts

Slične Diskusije

1. Glory World Series
    By Reem in forum K-1
    Odgovora: 402
    Zadnja poruka: 08-02-18, 01:57
  2. PROGNOZA PETOG DANA EURA 2012-12.06.2012.
    By Oglaq in forum Nogomet
    Odgovora: 3
    Zadnja poruka: 12-06-12, 21:57
  3. Imperial Glory, crack
    By Portirnica in forum Recycle Bin
    Odgovora: 5
    Zadnja poruka: 20-08-11, 22:08
  4. Scorpions - Moment Of Glory
    By walker in forum Recycle Bin
    Odgovora: 4
    Zadnja poruka: 16-03-08, 18:19

Lajkaj nas na Facebooku