Stranica 3 od 16 PrvoPrvo 1234567813 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 155
Like Tree40Likes

DREAM.18 - GLORY 4 NYE Special 2012

Raspravljate o temi DREAM.18 - GLORY 4 NYE Special 2012 u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

Moderator Foruma Avatar od korisnika MihawK
    Datum registracije
    16-11-12
    Poruka
    2,289
    Liked
    1415 times

Re: Glory World Series 2012

Malo drugačije nego k1 wgp, ovdje final 16 ide se do kraja tj. do samog finala? Znači moguće 4 borbe Sakia u jednoj večeri huh

Regularni forumaš
    Datum registracije
    22-06-07
    Poruka
    144
    Liked
    68 times

odlicna imena, jos da su 10godina mladji...
    If he dies - he dies

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

re: DREAM.18 - GLORY 4 NYE Special 2012

Prebacio sam komentare u ovu temu, jer je ovo zapravo taj turnir. Iako ne bi bilo greška da raspravljamo i u temi DREAM o ovome jer Glory i Dream su se udružili i zajedno organiziraju ovu priredbu u legendarnoj Saitami Super Areni na Novu godinu.

Očekuje nas program čak od 7h takva su neka predviđanja. Aha, 4 borbe mora jedan borac pobijediti ako želi postati prvak. 3 runde su, ali pravilo 2 minute runda pošto je takav sistem natjecanja. Između će biti i MMA i K-1 borbi, bit će bogat program. Vjerojatno i Screaming Lady će biti, show zagarantiran
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

MMA fighter Avatar od korisnika serrabjj
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    6,132
    Liked
    6975 times

Jurković: Trebat će mi puška za pobijediti Ghitu, Schilta, Bonjaskog...u jednoj večeri!

Umjesto 2. prosinca, Glory World Series je svoj završni Grand Slam turnir najboljih 16 teškaša svijeta odlučio pomaknuti na Staru Godinu, 31. prosinca. Osim promjene termina, ambiciozna kick boks promocija "se stalila" s legendarnom, ali i posrnulom japanskom MMA organizacijom Dream, pa će dvojac zajedno u devetosatnu novogodišnju avanturu.

Nama je informacija posebno zanimljiva zbog ponajboljeg hrvatskog teškaša Igora Jurkovića koji će nastupiti u Tokiju. S obzirom na promjenu termina natjecanja, Jurković je morao potpuno "pretumbati" svoje pripreme koje su prošli tjedan ušle u završnu fazu. No, hrvatski udarač tvrdi da će biti spreman i na Staru godinu te da se ovakva promjena termina neće odraziti na njegovu formu.

U ekskluzivnom razgovoru za Fight Site, Jurković je najavio napad na titulu najboljeg kickboksača svijeta, a na početku intervjua je priznao da će mu najteže pasti razdvojenost od obitelji u blagdansko vrijeme.

"Najteže će mi pasti razdvojenost s obitelji za blagdane. Volim biti kod kuće u to vrijeme, pa mi ovo teško pada. No što je, tu je. Najvažnije je da nemam nikakvih ozljeda i da sam u dobroj formi."

Kako se promjena termina natjecanja odražava na same pripreme?

"Mi smo prije desetak dana krenuli u finiš priprema kako bi špicu forme imao točno početkom prosinca. Počeli smo s teškim sparinzima u kojima mi asistiraju suborci iz kluba. Oni se izmjenjuju na meni koji sam stalno u ringu. Tada sam dobio vijest da se turnir prolongira na Staru godinu. S obzirom da to da su pripreme već odmakle, odlučio sam napraviti pauzu i odmoriti tijelo kako bi uskoro opet startali."

Znači ne baš pozitivno?

"U biti da, ovakve nagle promjene vam poremete ritam. Tijelo mi je već bilo na određenom nivou koji ne možete jako dugo držati. Zato sam i uzeo tjedan dana odmora da se mišići, tetive i sve ostalo na tijelu opusti te da se imaju prilike regenerirati za novi ciklus. Sada opet sve ispočetka. No nema veze, bit ću spreman za Tokio."

Turnir je strašan...Ghita, Bonjasky, Schilt, LeBaner, Silva, Saki... Teško je i nabrojati sve zvijezde?

"Meni je jako drago što sam dio takvog turnira i planiram pokazati sve što mogu i koliko vrijedim. Iako sam uvijek izuzetno motiviran za svako natjecanje, ovaj put je to još izraženije. Stvarno sam nabrijan i maksimalno motiviran pokazati da sve što mogu i znam. Treniram još jače i snažnije nego inače. Bitno je da dam sve od sebe, a onda će rezultat doći sam po sebi."

Je li ovo jedan od najjačih turnira u povijesti kick boksa?

"Radi se o daleko najjačem kick boks turniru ove godine, a vjerojatno jednom od najjačih u povijesti. Baš sam razmišljao da bi najbolje bilo uzeti pušku u ring jer drugačije tri protivnika pobijediti u jednoj večeri, a u pitanju su tako kvalitetna imena, je stvarno podvig. Šalim se naravno. Ja sam prije svega zadovoljan jer sam dio ove priredbe i jer se natječem s takvim protivnicima."

Tko je prvi favorit, a koga bi trebalo izbjeći na startu?

"Mislim da je prvi favorit Daniel Ghita. Trenutačno je u najboljoj formi i nekako ga vidim barem malo iznad ostalih. U prvom kolu bi bilo dobro izbjeći njega i Semmyja Schilta. Odmah na startu naletjeti na nekoga od ovog dvojca je prilično nezahvalno. Doduše i svi ostali nositelji su kvalitetni, no smatram ovu dvojicu trenutačno najopasnijima."
    ana4, Reem and Frankie-rote like this.
    Mixed Martial Arts

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: serrabjj Pogledaj Poruke
    "Radi se o daleko najjačem kick boks turniru ove godine, a vjerojatno jednom od najjačih u povijesti.
    Nikako se ne bih složio ovdje sa Jurkovićem, ovaj turnir nije niti približno najjačem turniru u povijesti. Turnir je super i sve, ali to su sve imena, borci koje su bili na vrhuncu prije 5-10 i više godina. Naravno, ima i mlađih, ali smiješno je govoriti kao "najjači turnir".

Neka pogleda samo par K-1 turnira u razdoblju 95'-99' i vidjet će što su turniri. Kad imaš Hoosta, Bernarda, Huga, Stan The Mana, Grecoa, Le Bannera, Aertsa, Mirka (ali u top formi i naj danima) u jednoj večeri, to je turnir.

Ovo će isto biti super, uopće ne sumnjam, ali da je najjači ili među najjačim turnirima, e bome nije.

Citat Pravi autor: serrabjj Pogledaj Poruke
    Baš sam razmišljao da bi najbolje bilo uzeti pušku u ring jer drugačije tri protivnika pobijediti u jednoj večeri, a u pitanju su tako kvalitetna imena, je stvarno podvig.
    Valjda Jurković zna da treba pobijediti 4 protivnika u jednoj večeri ako želiš biti prvak
    Zadnji Uredio Reem : 19-11-12 u 18:18
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Frankie-rote
    Datum registracije
    02-03-12
    Poruka
    3,168
    Liked
    3273 times

Imena su fenomenalna, po tome spada u vrh. Istina je, da po kvaliteti, nije tako, jer su vecina, daleko od naj-dana.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Sviđa mi se ovo što je Alex napisao, kratko i jasno:

Citat Pravi autor: alex69 Pogledaj Poruke
    odlicna imena, jos da su 10godina mladji...
    Naravno, turnir će se gledati, bit će to super, samo me zasmetala izjava Jurkovića da je to među najjačim turnirima u povijesti.

Bonjasky će sad 38 godina uskoro, jako je loš bio u prošlom, povratničkom meču nakon duže izbivanja, više mu je poklonjen taj decision. Aerts - 42 godine, uvijek će biti legenda i imati veliko srce, ali ne volim više gledati kako ga mlađi nokautiraju. Le Banner - uskoro 40, isto kao i za Aertsa, u zadnje vrijeme dosta otkazivanja borbi zbog ozljeda. Semmy Shilt - 39 godina, nema gdje se taj nije borio, njega donekle još ide.

Volim te borce, K-1 mi je najbolji sport na svijetu, uvijek će biti broj 1. Sa užitkom ću ovo gledati, ali sa još većim užitkom gledam ih kad su bili u najboljim danima. Nadam se da će ovo biti pravi borilački spektakl, nema ljepšeg od dočeka nove godine u Saitami Super Areni
    ana4 likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Glory GP: Igor Jurković u 1. krugu protiv Andersona Silve! - Profightstore

31.12. u Tokyu na velikom jednovečernjem Grand Prixu najboljih 16 teškaša svijeta

Vodeća svjetska kickboxing organizacija Glory današnjim ždrijebom dobila je parove svog velikog finalnog turnira na Silvestrovo, koji će u Japanu zajednički održati s Dreamom.

Među šesnaest teškaša je i naš Igor Jurković, kojeg će u 1. krugu turnira čekati neugodni Brazilac s njemačkom putovnicom Anderson "Braddock" Silva. Silva je zadnja dva meča poprilično namučio Remyja Bonjaskog i Badra Harija, no ipak je doživio poraze.

Igor je pak prije nešto više od mjesec dana nokautirao francuskog veterana Tonyja Gregoryja. Ukoliko prođe Silvu, na putu do finala iste večeri čekat će ga još tri protivnika.

Turnir teškaša - parovi:

Semmy Schilt - Brice Guidon
    Sergei Kharitonov - Rico Verhoeven
    Gokhan Saki - Raoumaru
    Anderson "Braddock" Silva - Igor Jurković

Peter Aerts - Mourad Bouzidi
    Remy Bonjasky - Filip Verlinden
    Errol Zimmerman - Jamal Ben Saddik
    Daniel Ghita - Fabiano Cyclone
    Zadnji Uredio Reem : 20-11-12 u 17:34
    ana4 likes this.

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

joj Reem ne brundaj (iako se slažem s ovim što je alex69 napisao), ali znaš i sam da imena privlače publiku

ma bit će to dobre borbe, jedino mi žao ovog Fabiana koji se bori protiv Ghite

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: ana4 Pogledaj Poruke
    joj Reem ne brundaj (iako se slažem s ovim što je alex69 napisao), ali znaš i sam da imena privlače publiku
    Ma ne brundam nego se moram izjasniti kada sam u pravu

Citat Pravi autor: ana4 Pogledaj Poruke
    ma bit će to dobre borbe, jedino mi žao ovog Fabiana koji se bori protiv Ghite
    A čuj mu prezime, samo da ga Ghita ne pregazi kao "ciklon"

Slične Diskusije

1. Glory World Series
    By Reem in forum K-1
    Odgovora: 402
    Zadnja poruka: 08-02-18, 01:57
  2. PROGNOZA PETOG DANA EURA 2012-12.06.2012.
    By Oglaq in forum Nogomet
    Odgovora: 3
    Zadnja poruka: 12-06-12, 21:57
  3. Imperial Glory, crack
    By Portirnica in forum Recycle Bin
    Odgovora: 5
    Zadnja poruka: 20-08-11, 22:08
  4. Scorpions - Moment Of Glory
    By walker in forum Recycle Bin
    Odgovora: 4
    Zadnja poruka: 16-03-08, 18:19

Lajkaj nas na Facebooku