Stranica 1 od 41 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 403
Like Tree183Likes

Glory World Series

Raspravljate o temi Glory World Series u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,836
    Liked
    17479 times

Glory World Series

United Glory 15 (23.3.2012.)

Slavni nizozemski kickboxing klub Golden Glory 23. ožujka u Moskvi kreće s novom sezonom svojih Ultimate Glory turnira.

Raspored borbi:
    MMA -95 kg Ilir Latifi (Švedska) - Vladimir Gerasimčik (Rusija)
    MMA -65 kg Cesario di Domenico (Brazil) - Murad Mačajev (Rusija)
    MMA -76 kg Anatolij Safran (Rusija) - Gasan Umalatov (Rusija)
    MMA HW Ricco Rodriquez (SAD) - Ruslan Magomedov (Rusija)
    KB -73,9 kg Nieky Holzken (Nizozemska) - David Kiria (Gruzija)
    KB -72,5 kg Maksim Vorovski (Rusija) - Džabar Askerov (Rusija)
    KB HW Jamal Ben Sadik (Belgija) - Vitalij Oparin (Ukrajina)
    KB HW Igor Jurković (Hrvatska) - Zabit Samedov (Rusija)
    KB -98 kg Ali Cenik (Turska) - Sergej Maslobojev (Litva)
    KB HW Sergej Haritonov (Rusija) - Mark Miller (SAD)
    KB HW Errol Zimmerman (Curacao) - Jerome LeBanner (Francuska)
    KB HW Semmy Schilt (Nizozemska) - Brice Guidon (Francuska)

K-1 borbe između izvrsnog Errola Zimmermana i legendarnog Jeromea LeBannera, te Sergeja Haritonova i Marka Millera otprije su poznate, a danas su objavljeni novi parovi. Četverostruki K-1 šampion Semmy Schilt u glavnoj borbi večeri borit će se protiv Francuza Bricea Guidona, što će nizozemskom divu biti prva borba od K-1 finala 2010. godine.

U najavljenim MMA borbama također će biti uzbudljivo. Najbolji BiH borac Denis Stojnić dočekat će bivšeg UFC prvaka Ricca Rodrigueza, a prošlogodišnji Ultimate Glory finalist Tommy Depret nastupit će protiv Rusa Sergeja Goljajeva.

Hrvatski kickboksač Igor Jurković doznao je ime svog protivnika na velikoj priredbi Ultimate Glory u Moskvi 23. ožujka. Riječ je o Bjelorusu Zabitu Samedovu (27), višestrukom svjetskom muay thai prvaku i sudioniku brojnh K-1 turnira. Sa više od 80 profi mečeva iza sebe Samedov je itekako opasan protivnik, a posljednji poraz je doživio u rujnu 2009. protiv Badra Harija. Otad je nanizao četiri pobjede, zadnju nad našim Vjekoslavom Bajićem.

No dva tjedna prije toga Igor će pred domaćom publikom u ZG Areni nastupiti protiv drugog prekaljenog kickboksača, Francuza Freddyja Kemaya. Želimo mu uspješan ožujak i dvije velike pobjede!

pfs & unitedglory
    Zadnji Uredio Reem : 21-03-12 u 19:18
    Pretorian, alex69 and Frankie-rote like this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

MMA fighter Avatar od korisnika serrabjj
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    6,132
    Liked
    6975 times

Re: K-1 vijesti i rasprava

Jurković za Fight Site: Bit ću zadovoljan tek kad osvojim K-1 Grand Prix!

Igor Jurković i Leo Komšić

Nakon iznimno teške pobjede nad opasnim Francuzem Freddyjem Kemayjom, borac porečkog Kinga Igor Jurković nema previše vremena za odmor. Zapravo, nema uopće vremena za odmor.
    Već ovog petka očekuje ga nova iznimno teška borba, možda još i teža pošto je na stranom terenu. Kao što vam je možda već poznato, Jurković se ovog petka bori na priredbi Ultimate Glory 15 u ruskoj prijestolnici Moskvi.
    Porazgovarali smo nakratko s Jurkovićem prije tog meča, ali morali smo se osvrnuti i na njegovu zaista odličnu borbu protiv Kemayja. “Bila je to definitivno kvalitetna borba, Kemayo je ponudio puno toga, ali mislim da ni ja nisam nikome ostao dužan. Niti Kemayju, niti publici.”
    Kako je trener Komšić zadovoljan odrađenim mečom u Areni Zagreb? “U principu smo oboje zadovoljni, ali kao svaki trener i on je meni ovog puta pronašao neke greške. Tu smo da radimo i ispravljamo te greške. Oboje ćemo biti zadovoljni tek kad bih jednog dana osvojio K-1 Grand Prix.”
    Jesi li potpuno spreman za Moskvu, vučeš li možda kakvu ozljedu iz Zagreba s obzirom da je meč bio iznimno težak. “Ozljeda nemam i spreman sam za svakog protivnika, pa tako i za Samedova.”
    Jeste li pripremili kakvu posebnu taktiku za Samedova? Hoćeš li tražiti priliku za završiti meč što prije ili je možda plan odraditi sve runde i odluku o pobjedniku prepustiti sucima? “Namjera mi je meč završiti što ranije je moguće, pa ću znači tražiti priliku za prekid borbe.”
    Nakon Moskve uskoro te očekuje i iznimno bitan meč na Tajlandu gdje ćeš se boriti za titulu svjetskog prvaka. Je li ti bitnija Rusija ili Tajland? “Svaki meč mi je jako bitan, ali ako bih baš morao birati reći ću da bi mi bilo jako drago kad bih se okitio pojasom svjetskog prvaka”, rekao je Jurković u razgovoru za Fight Site.
    Reem likes this.
    Mixed Martial Arts

Regularni forumaš
    Datum registracije
    22-06-07
    Poruka
    144
    Liked
    68 times

sutra ce biti odlican fight, i jako vazan za jurkovica!
    If he dies - he dies

Regularni forumaš
    Datum registracije
    22-06-07
    Poruka
    144
    Liked
    68 times

Citat Pravi autor: alex69 Pogledaj Poruke
    sutra ce biti odlican fight, i jako vazan za jurkovica!
    prekosutra
    If he dies - he dies

MMA fighter Avatar od korisnika serrabjj
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    6,132
    Liked
    6975 times

Citat Pravi autor: alex69 Pogledaj Poruke
    prekosutra
    definitvno, Jurkovic je odlican
    Mixed Martial Arts

Regularni forumaš
    Datum registracije
    22-06-07
    Poruka
    144
    Liked
    68 times

on je ima najvise sanse od svih hrvata za stvarno dobar rezultat
    If he dies - he dies

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,836
    Liked
    17479 times

re: Glory World Series

Prebacio sam komentare ovdje

Odlična cijela priredba, u petak navečer, nama naravno najzanimljivije zbog Jurkovića ali puno je tu dobrih boraca poput Schilta, Zimmermana, Le Bannera, Kharitonova, Rodriqueza i Stojnića po mma pravilima..bit će super.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Regularni forumaš
    Datum registracije
    22-06-07
    Poruka
    144
    Liked
    68 times

bit ce ko bog!
    If he dies - he dies

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,836
    Liked
    17479 times

Samo da nađemo Alex pokoji link, bit će i na Fight Channelu, ali ja ga nemam

Ne znam točno još kad će ovo počet, vjerujem da će biti nešto ranije, možda 19h ili 20h početak pošto je priredba u Moskvi, a vremenska razlika sa nama je 2h, recimo sad je kod nas 18.20h, kod njih je 20.20h..

Regularni forumaš
    Datum registracije
    22-06-07
    Poruka
    144
    Liked
    68 times

da, iz rusije je bas fini tajming...
    If he dies - he dies

Stranica 1 od 41 12345611 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije