Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 18 od 18
Like Tree5Likes

K-1 Braves '97

Raspravljate o temi K-1 Braves '97 u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika chael_sonnen
    Datum registracije
    09-04-12
    Starost
    33
    Poruka
    1,999
    Liked
    1168 times

Re: K-1 Braves '97

Po meni najteži nokaut Le Bannera ikad, ako se dobro sjećam, Le Banneru je Sefo slomio vilicu
    Reem likes this.
    "And still undefeated, and still undisputed, and still Chael P. Sonnen"

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Nisam znao za ovo da mu slomio i vilicu tim udarcem a stvarno je gadno izgledalo, pogotovo kako se Le Banner složio dolje nakon toga. To je kako sam spomenuo bila treća borba Sefa u K-1, prvu je izgubio od Hoosta low kick nokautom u 4.-oj, a zanimljivo da je sljedeću Sefo dobio nokautom u 4.-oj Majstorovića (obje borbe mu u 4.-oj imale prekid).

Treća borba je bila ova protiv Le Bannera, znamo danas da je Sefa i to krasilo kroz karijeru da ima dobru bradu, nešto kao Mark Hunt, ali vjerujem da tada ljudi nisu to znali, pa ni da ima takav snažan udarac. Nakon što ga Le Banner bacio u nokdaun, vjerujem da ga podcijenio i previše se otvorio, mislio je možda da će ga lagano dovršiti, ali je onda naletio na tu bombu.

Evo taj nokaut iz nekoliko različitih kuteva;

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

prof. Foruma Avatar od korisnika Randleman
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    1,662
    Liked
    1474 times

Ne samo što mu je Sefo slomio vilicu, nego mu je slomio na 4 mjesta. Jedan od najbrutalnijih nokauta u K-1 povijesti.

Sviđa mi se kako je Sefo bio tada građen i u formi.
    Reem likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: Randleman Pogledaj Poruke
    ..nego mu je slomio na 4 mjesta.

Onda je dobro Sonnen rekao da mu je to najteži poraz Mislim da su od te borbe svi više respektirali Sefa.

P.S. spomenuo bi da sam u gledalištu na ovoj priredbi vidio i Francisca Filha u par navrata, ali i u zadnjih par priredbi, mora da su tad njega Japanci doveli kao pojačanje, mislim da tad još nije nitko zapravo znao nešto više o njemu jer Filho nije imao tada još niti jedan nastup u K-1
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

pogledala sam Sefo vs Le Banner, Banneru je vjerojatno prošlo kroz glavu kad je pogodio Sefa, još jedan nokaut i kraj borbe, samo što je on bio taj koji je bio nokautiran i to strašnim nokautom, samo je kleknuo i složio se na pod
    Reem likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: ana4 Pogledaj Poruke
    .. Banneru je vjerojatno prošlo kroz glavu kad je pogodio Sefa, još jedan nokaut i kraj borbe..
    To sam baš i ja pomislio, mislim da često borac kad ima svog protivnika u nokdaunu, krene da dovrši meč, možda nekada i preopušteno, neoprezno pa se dogode ovakve stvari

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

Citat Pravi autor: Reem Pogledaj Poruke
    To sam baš i ja pomislio, mislim da često borac kad ima svog protivnika u nokdaunu, krene da dovrši meč, možda nekada i preopušteno, neoprezno pa se dogode ovakve stvari
    aha, opuste se jer misle da je gotovo, koncentracija popusti i minutu poslije završiš na podu, a da se nisi ni nadao tome....

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

A stvar je u tome kad imaš nekoga u nokdaunu, "moraš" nastaviti raditi pritisak, ne smiješ protivniku dat puno vremena za oporavak..nekad bude dobro, a nekad i ne, u tom nekako i leži čar ovog sporta.
    ana4 likes this.

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Lajkaj nas na Facebooku