Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 11 od 11

K-1 Grand Prix '95 Opening Battle

Raspravljate o temi K-1 Grand Prix '95 Opening Battle u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Re: K-1 Grand Prix '95 Opening Battle

Fenomenalan event K-1 je zakon

Odakle početi..

Cijela priredba je bila pun pogodak, samo jedna borba (iznenađujuće da baš ta) završila na sudačku, sve ostalo sami nokauti Malo me iznenadilo u meču John Kleijn vs. Sergio Augusto Machado, koliko je Kleijn veći od Machada, ne znam kako je Machado očekivao ovo dobiti, uopće nisu ista kategorija, sigurno 30 kg razlike Kleijn je to brzo završio sa 2 nokdauna, zadnji je bio posebno brutalan. Sam Greco vs. Ujatcheslav Sovkhanov, u nekim momentima dosta smiješna borba mislim pogotovo na one low kickove koje je Greco upućivao i na taj način došao do pobjede, dosta je dobro radio i kombinirao, očito je bio klasa iznad Sovkhanova, koji mi je djelovao kao neki "izgubljeni dječak".

Andy Hug i Mike Bernardo mi je bio najbolji meč, kao neki derbi. Bernardo je tada tek došao u K-1, bio novi, ali jako opasan sa teškim udarcima i boksačkim serijama. Andy ga je ipak bacio u nokdaun u 1.rundi. Bernardo se kasnije "vratio" u meč, kao da je dobio neku vanserijsku snagu i bacio Andya u nokdaun te ga završio u 3-oj, čudesno, čudesna predstava Bernarda japanskoj publici. Stan The Man je isto pokazao da je prava klasa protiv Smitha, isto uzbudljiv meč. Smith se isto voli zaletiti na početku kao recimo nekad James Thompson u PRIDE-u, ali to ga zna koštati. Ali svakako sa Smithom uvijek uzbudljivo. Stan je čudo od borca, nisam znao da je tako dobar, dobio je Cikatića 2 puta.

Ono što me najviše začudilo da je Le Banner dobio na sudačku, očekivao sam nokaut zato što je bio dosta, ma mnogo veći od ovog Tajlađanina, barem mislim da je sa Tajlanda, velika razlika u kilaži. A opet treba možda shvatiti da je Le Banner tek tada došao na K-1 scenu, pa možda i tu neki oprez, ali dosta je svejedno zadao problema Devyu koji je začudo izdržao do sudačke, ispalivši u meču možda par low kickova.

U zadnjem meču, Kimo i Satake, nisam znao da se Kimo borio i u K-1. Kimo je došao u ring noseći križ na leđima kao Isus

e to treba vidjeti, još kad je ušao sa ovom mjuzom - Carmina Burana: O Fortuna, jebote led, naježiš se. Primjetio sam da tada još nije imao one sve tetovaže koje je kasnije imao, a s njim je u ring išao onaj Joe Son, sjećate ga se možda iz UFC-a iz one borbe kad ga je Hackney udarao u genitalije, ali tad je to bilo legalno (taj meč). Neki ga se sjećaju iz Austin Powersa kao onog zločestog lika:

..a danas je u zatvoru na doživotno osuđen zbog silovanja i ubojstva

No, da se vratim Kimu. Kimo, vidi se na njemu da je bio na steroidima, tehnika nula poena, ali stalno je navaljivao na Satakea, nešto slično kako se Sapp prije borio, isto smiješno u pojedinim trenucima . Satake nakon što je izdržao te prve nalete, udario ga par puta u tijelo što se ispostavilo odličnim jer je poslao Kima na pod, Kimo kasnije i umoran, te je postao jako lak plijen za Satakea kojemu nije bio problem dovršiti posao.

Aerts i Hoost očekivano dobili, lijepo je uvijek gledati majstore na djelu

Predivna priredba, baš sam uživao.
    Zadnji Uredio Reem : 17-09-12 u 21:58
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Slične Diskusije

1. K-1 RISING 2012 US Grand Prix
    By Reem in forum K-1
    Odgovora: 16
    Zadnja poruka: 14-09-12, 21:23
  2. K-1 Grand Prix '94 (Cikatić)
    By Reem in forum K-1
    Odgovora: 12
    Zadnja poruka: 06-09-12, 20:55
  3. K-2 Grand Prix '93
    By Reem in forum K-1