Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 12 od 12

K-1 Revenge '95

Raspravljate o temi K-1 Revenge '95 u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; 10. Peter Aerts vs. Sam Greco ( Kickboxing vs. Karate )...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Re: K-1 Revenge '95

10. Peter Aerts vs. Sam Greco (Kickboxing vs. Karate)

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Re: K-1 Revenge '95

Još jedan vrhunski event. Priredba je bila veoma zanimljiva, mogli smo vidjeti (izvrstan) debi Mousasija protiv uvijek nezgodnog Smitha, japansku legendu Kakudu koji nam je više poznat kao legendarni sudac u K-1 ringu, mladog Le Bannera i opasnog Hoosta, uzvrat dviju legendi Andya i Bernarda te definitivno najbolja borba večeri, main event Aertsa i Greca koji su se inače i trebali prije sastati u četvrtfinalu te iste godine K-1 WGP, ali navodno Greco je tada bio ozljeđen.

Aerts je sigurno bio veliki favorit, u to vrijeme broj 1 u svijetu, 2 godine zaredom osvajao K-1 WGP, ali se Greco pokazao dostojnim i dosta nezgodnim protivnikom, svakako i više nego ravnopravnim. U trećoj rundi je Aerts načeo Grecoa nezgodnim udarcem u jetru, sudac je morao odborajavati, te opet pred kraj runde Aerts opet pogađa Grecoa u jetru, našao mu slabu točku u tom trenutku, i taman kad se mislilo da je kraj, kod drugog odbrojavanja bio taman istek runde, te se akcija nastavila u četvrtoj. Bespoštedna borba sa obje strane, Aerts opet uspijeva pogoditi Grecoa u jetru i sudac još jednom odborajava. Nekim čudom, borba je otišla i u petu rundu, te u konačnici i do sudačke gdje je zasluženo ipak slavio Aerts, ponajviše zbog tih nokdauna, ali sama činjenica govori koliko je Greco bio dobar kad je inače mirna japanska publika tijekom zadnjih minuta borbe počela skandirati „Greco, Greco!!“, ako nije prije, onda je te večeri definitivno Greco postao miljenik publike.

Lavovska borba, prelijep završetak još jednog uzbudljivog K-1 eventa

Karate borci su ipak imali lošu večer, kickboxeri su bili bolji. Od tih 7 mečeva, 5-2 je na kraju bio skor u prilog kickboxerima.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Slične Diskusije

1. K-1 Revenge '94 (Cikatić)
    By Reem in forum K-1
    Odgovora: 11
    Zadnja poruka: 15-09-12, 22:43
  2. Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 27-11-10, 19:18
  3. Transformers Revenge of the Fallen
    By HPetrovic1989 in forum Filmovi
    Odgovora: 20
    Zadnja poruka: 16-10-09, 19:12
  4. Desperados 2: Cooper's Revenge
    By slay in forum Igre
    Odgovora: 6
    Zadnja poruka: 29-12-08, 09:42
  5. Chamillionaire - The Sound Of Revenge (2005)
    By frcko999sic in forum Glazba
    Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 21-06-06, 20:02

Lajkaj nas na Facebooku