Stranica 1 od 46 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 457
Like Tree269Likes

K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP)

Raspravljate o temi K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP) u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP)

K-1 World Grand Prix 2012 Final (15.3.2013.)

Grad: Zagreb

Final 8 okupit će sve pobjednike iz Tokija, među kojima je i naš Mirko CRO COP Filipović.

Šteta što tamo neće biti jednog od najpoznatijih boraca na turniru – Sergeja Laščenka, kojeg ždrijeb nije mazio pa mu je donio odličnog Hesdeyja Gergesa. Zabit Samedov također je prilično opasan. U Tokiju je čak tri puta natjerao suca da mu broji protivniku.

Osim njih dvojice, najveća konkurencija Mirku bit će Rumunj Catalin Morosanu koji je oduševio agresivnošću protiv Paula Slowinskog.

1. K-1 WGP rezervni meč: Dževad Poturak - Sergej Laščenko
    2. K-1 WGP četvrtfinale 1: Catalin Morosanu - Pavel Žuravljev
    3. K-1 WGP četvrtfinale 2: Mirko Filipović - Jarrell Miller
    4. K-1 WGP četvrtfinale 3: Badr Hari - Zabit Samedov
    5. K-1 WGP četvrtfinale 4: Hesdy Gerges - Ismael Londt

6. Prestiž meč: Samo Petje - Xie Chuang
    7. Prestiž meč: Emil Zoraj - Giannis Sofokleus

8. K-1 WGP polufinale 1: Morosanu/Žuravljev - Filipović/Miller
    9. K-1 WGP polufinale 2: Hari/Samedov - Gerges/Londt

10. Prestiž meč: Toni Milanović - Jason Wilnis
    11. Prestiž meč: Agron Preteni - Andrei Stoica
    12. Prestiž meč: Mladen Brestovac - Frank Munoz

13. K-1 WGP finale

Zadnji Uredio Reem : 15-03-13 u 19:54
    ana4, serrabjj and Axe Murderer like this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

re: K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP)

Mirko će valjda odmah u četvrtfinalu na Morosanua, uh zeznuto.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Axe Murderer
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    3,054
    Liked
    4249 times

Po meni najteži protivnik, najviše je pokazao od svih boraca jučer.
    Ne znam kak će se Mirko nositi kad ovaj krene sa tim divljim krošeima i nametne ludi tempo borbe.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: Axe Murderer Pogledaj Poruke
    Po meni najteži protivnik, najviše je pokazao od svih boraca jučer.
    I on i Zabit Samedov, dobre su borbe pružili. Londt i Gerges su isto još opasni, ali Gerges se sastaje sa Samedovim, tako da jedan otpada u daljnjoj fazi natjecanja.
    Citat Pravi autor: Axe Murderer Pogledaj Poruke
    Ne znam kak će se Mirko nositi kad ovaj krene sa tim divljim krošeima i nametne ludi tempo borbe.
    Opasan svakako je, gledao sam dosta njegovih borbi na SuperKombat turnirima. Možda bi bilo dobro igrati na kontru, kad se onako "divljački" razmaše, pa malo pričekati te opaliti koju kontru primjetio sam da prilikom tih upućivanja udaraca, Morosanu se dosta izmori, nije tako radio u 2-oj i 3-oj rundi, ne u tolikoj mjeri kao u 1-oj dok je bio još svjež, tako da možda i tu treba tražiti nekakvo rješenje.

Opasan borac, ali jbg, kad tad je došlo vrijeme za to imali smo Sefa, pa Španjolca Lorena, sad Blakea koji se nije uopće pokazao nekim borcem kako su ga predstavljali i hvalili, red je došao na top protivnike koje K-1 danas trenutno nudi.

Nadao sam se da će Mirko dobiti u prvom kolu onog Japanca što je dobio Amadu, ali nažalost ništa od toga. Japanac mi izgleda kao najslabija karika od ovih 8 finalista, mišljenja sam da bi Londt to trebao riješiti bez nekih prevelikih poteškoća i izboriti polufinale.
    Zadnji Uredio Reem : 15-10-12 u 17:50

MMA fighter Avatar od korisnika serrabjj
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    6,132
    Liked
    6975 times

Stilski je Morosanu, najnezgodniji moguci protivnik. Ne treba previse ocekivati , niti gajiti neku nadu.
    Reem likes this.
    Mixed Martial Arts

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Evo malo o Morosanu sa PFS-a;

Catalin Morosanu profesionalnu karijeru započeo je 2005. godine, a do sada je odradio 38 mečeva, od čega je izgubio samo 5 puta. "The Carpathian Death" visok je 180 centimetara, lijevak je, može se pohvaliti WKN Intercontinental Heavyweight naslovom iz 2008. godine, a prije 8 mjeseci pobijedio je u finalu SuperKombat World Grand Prixa.

Pod njegovim udarcima protivnici su padali čak 20 puta, a statistici je prkosio ishod u jučerašnjoj WGP osmini finala, kada je odlukom sudaca porazio Poljaka Paula Slowinskog.

prof. Foruma Avatar od korisnika Randleman
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    1,662
    Liked
    1474 times

Šta se tiče Mirka, dajem mu jako male šanse u ovom turnirskom načinu natjecanja, mislim da je previše očekivat da može dobiti 3 borbe u jednoj večeri u njegovim godinama, nadam se da se varam. Ne ide mu ni na ruku što mu je, ako je ovaj kostur sa wikipedije točan, idući protivnik Morosanu, borac koji je strašan, jak kao bik, dobra tehnika i lavovsko srce, bit će Mirku teško odmah na startu. Inače mi se čini da će turnir biti dosta izjednačen, ne bih baš izdvajao neke favorite.

MMA fighter Avatar od korisnika serrabjj
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    6,132
    Liked
    6975 times

Nije Morosanu: Cro Cop se ne bori protiv opasnog Rumunja!

Mirko Filipović se u četvrtfinalu K-1 WGP, koji bi se za sada i dalje trebao održati u prosincu u New Yorku, neće boriti protiv Rumunja Catalina Morosanua. Informacija je to iz prve ruke koju smo dobili u utorak ujutro od Cro Copovog menadžera Orsata Zovka.

Ne samo da ovaj par nije istinit, nego i svi ostali već upareni mečevi četvrtfinala, koji su se pojavili na Wikipediji, nemaju veze s realnošću. Radi se, naime, tek o špekulacijama.

"Ne znam od kuda takva informacija, no ona nema veze s istinom. Još uvijek se ne znaju parovi četvrtfinala stoga ne znam od kuda nekome ovakva vijest. Budite sigurni kada završi ždrijebanje da ćete svi znati protiv koga će se Mirko boriti", odgovorio je Zovko.

Zamolili smo i za kratak komentar Cro Copovog nastupa u Tokiju. Nakon meča je bilo i dosta negativnih reakcija, ali i onih pozitivnih. Kako on vidi meč protiv Blakea?

"Baš sam sinoć još jednom pogledao meč i realno govoreći ovo je bio njegov najbolji nastup nakon povrataka u kick boks i dvoboja protiv Sefa i Lorena. Naravno da ovo nije Cro Cop od prije deset godina, no ljudi moraju biti realni. Mirko ima 38 godina i već je sam ulazak u finale K-1 WGP-a, za njega velik uspjeh u ovom trenutku", objašnjava menadžer i dodaje:

"Kada smo dogovarali povratak u K-1, naš je cilj bio stići na završni turnir. To smo već sada ostvarili i zato smo jako zadovoljni. Mirko će se još bolje spremiti za finale i vjerujem da će i tamo imati zapaženu ulogu."

S obzirom da je Rumunj Morosanu proglašen najboljim borcem osmine finala, informacija da Cro Cop neće morati s njim u ring odmah na početku finalnog turnira je razumljivo vrlo pozitivna. No, s obzirom na kvalitetu ostalih sedam boraca jasno je da lakih protivnika u ždrijebu više nema. Svatko je mogući pobjednik ili potencijalna plutajuća mina. U naredna dva mjeseca Filipović se mora još bolje spremiti i onda je sve moguće...
    ana4 and Reem like this.
    Mixed Martial Arts

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Ako je ovo istina, onda je to super vijest

Mislio sam da je ovakav raspored turnira zbog samog redosljeda borbi koji je bio u Final 16, obično se tako slažu parovi za finale. E sad se nadam da će Mirko izvući onog Japanca, to bi svakako bila najbolja solucija.

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times
    Citat Pravi autor: Reem Pogledaj Poruke
    Ako je ovo istina, onda je to super vijest

Mislio sam da je ovakav raspored turnira zbog samog redosljeda borbi koji je bio u Final 16, obično se tako slažu parovi za finale. E sad se nadam da će Mirko izvući onog Japanca, to bi svakako bila najbolja solucija.
    vjerujem da svi navijamo za Ueharu
    ali bez obzira tko će mu biti protivnik, Mirko će dati sve od sebe da pobjedi .....
    možda će Mirkov protivnik imati loš dan pa će izgubiti
    Zadnji Uredio Reem : 18-10-12 u 21:52 Razlog: slučajni dupli identični post

Stranica 1 od 46 12345611 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. Odgovora: 95
    Zadnja poruka: 18-10-12, 20:03
  2. Odgovora: 183
    Zadnja poruka: 09-06-12, 09:46
  3. Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 07-09-06, 14:51
  4. World Cup 2006 Final Italy vs France
    By slay in forum Nogomet