Stranica 3 od 46 PrvoPrvo 1234567813 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 457
Like Tree269Likes

K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP)

Raspravljate o temi K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP) u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

re: K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP)

niš ne štima u svijetu borbi, K-1 se do daljnjega otkazuje, pitanje što će biti sa SF-om, u UFC-u se svako malo netko ozlijedi

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Catalin Morosanu: "K-1 finale je u veljači, mogu se dobro najesti za blagdane" - Profightstore

Najveći favorit K-1 World Grand Prixa popričao je s novinarom u Bukureštu

Najpoznatiji rumunjski kickboksač Catalin Morosanu jučer je također posjetio Super Kombatovu presicu u Bukureštu.

Tom prigodom porazgovarao je s novinarom njemačkog GNP Tv-a i otkrio da će se finale K-1 World Grand Prixa održati u veljači 2013. godine. Priznao je da mu taj termin odgovara jer ima dulje vremena za pripreme, a za blagdane se može dobro najesti. "Obično pojedem cijelu svinju, pa onda odem na trčanje." - izjavio je simpatični Rumunj, na kojeg bi u K-1 turniru mogao naletjeti i naš Cro Cop.

Cijeli intervju pogledajte ovdje:

ana4 likes this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

pojede cijelog pajceka
    ja mogu puno pojesti, ali očito me Morosanu šiša u klopi

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

FightSite - K-1 najavio objavu datuma WGP finala!

Datum održavanja K-1 World Grand Prix finala nešto je što bi velik broj ljudi u svijetu volio znati, a trenutno bi ih veselila i barem službena potvrda da će se najboljih osam boraca zaista naći u ringu.

Upravo takva najava na neki način stigla je u srijedu rano ujutro po našem vremenu putem jedne poruke na K-1 službenoj Facebook stranici.

"Mi u K-1 veselimo se što ćemo u 2013. godini donijeti svijetu nove K-1 priredbe. Planiramo uskoro objaviti detalje održavanja K-1 WGP finala, kao i naš raspored za ovu godinu. Zahvaljujemo se još jednom i nadamo se i dalje vašoj podršci", napisali su iz K-1.

Postoje brojna nagađanja da će se K-1 WGP finale održati negdje tijekom veljače, a takva informacija zaista se čini sve izglednijom, a nadamo se da će uskoro stići i službena objava.
    ana4 likes this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

a nadamo se da će se održati u veljači, svako odugovlačenje nije dobro za K-1

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika chael_sonnen
    Datum registracije
    09-04-12
    Starost
    33
    Poruka
    1,999
    Liked
    1168 times

Ja iskreno ne polažem velike nade u taj finale, nekako mi sve to misteriozno izgleda, najavljuju taj finale već mjesecima, a još ni ne znamo kada bi se trebao održati. Sve mi to nekako smrdi...
    "And still undefeated, and still undisputed, and still Chael P. Sonnen"

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Sve to izgleda tako neprofesionalno

Bas me zanima ako se odrzi finale, kako će se taj prvak zvati, k-1 champion 2012 ili 2013..Morosanu će pojest, kako Ana kaže, jos jednog pajceka dok to finale krene

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Cro Cop u pohodu na K-1 titulu na festivalu Arnolda Schwarzeneggera? - Profightstore

K-1 Global najavio je svoju sljedeću priredbu za 28. veljače u američkom gradu Colombusu, potvrđeno je iz organizacije!

Turnir će se održati u sklopu velikog Arnold Sports Festivala, najvećeg sportskog festivala u SAD-u koji se od 1989. svake godine održava uz sudjelovanje tisuće body-buildera, fitness entuzijasta i boraca iz brojnih borilačkih disciplina.

Zasad nije potvrđeno je li ovdje riječ o dugoočekivanom finalu K-1 World Grand Prixa, no sudeći po prijašnjim glasinama i izjavama nekih boraca, moguće je da jest. Što znači da ćemo u tom slučaju na ovom turniru gledati i našeg Mirka Filipovića.
    ana4 likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

FightSite - Cro Cop ne nastupa na K-1 priredbi u Columbusu 28. veljače!

K-1 organizacija još uvijek nije odredila kada i gdje će se održati okršaji njihovih najboljih osam boraca koji su to zaslužili zahvaljujući svojim pobjedama sredinom listopada 2012. godine u Tokiju.

Neki mediji su objavili informaciju da K-1 održava 28. veljače u Columbusu u SAD-u priredbu za koju postoji mogućnost da ugosti upravo završnicu WGP-a, što bi značilo i nastup Mirka Filipovića. No, radi se o neistinoj špekulaciji.

Kako saznajemo iz razgovora s Orsatom Zovkom, menadžerom Cro Copa,priredba u Columbusu je tek manji event K-1 organizacije koji će se održati u sklopu Arnold Sports Festivala te na njoj neće Mirko Filipović pokušati ostvariti svoju višegodišnju želju o osvajanju pojas K-1 prvaka u teškoj kategoriji.

Cro Copov menadžment u direktnom je kontaktu s čelnikom K-1, Mikeom Kimom, te još uvijek nije poznato kada i gdje bi se trebali održati nastupi njihove najbolje osmorice.
    ana4 likes this.

Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

skoro isti scenarij kao i sa Strikeforce WGP
    Reem likes this.

Slične Diskusije

1. Odgovora: 95
    Zadnja poruka: 18-10-12, 20:03
  2. Odgovora: 183
    Zadnja poruka: 09-06-12, 09:46
  3. Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 07-09-06, 14:51
  4. World Cup 2006 Final Italy vs France
    By slay in forum Nogomet
    Odgovora: 0