Stranica 46 od 46 PrvoPrvo ... 36414243444546
Pokazujem rezultate 451 do 457 od 457
Like Tree269Likes

K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP)

Raspravljate o temi K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP) u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Re: K-1 World GP Final 8 in Zagreb (CRO COP)

Cro Cop: "Nastupao sam ozlijeđen, pitao sam se kako ću izdržati prvu borbu" - Profightstore

Najveći hrvatski borac odmara uz pojaseve legendarnih organizacija PRIDE i K-1

Nakon veličanstvenog trijumfa pred domaćom publikom u ZG Areni, Mirko Filipović s razlogom se ponosi s dva vrijedna pojasa kultnih japanskih organizacija - Pridea i K-1.

"Nitko mi ih nikada neće moći oduzeti. Ponosni sam vlasnik pojaseva u dva različita sporta." – rekao je Cro Cop u razgovoru za Večernji List.

Put do vrha nikad nije lak, pogotovo kad borac nije 100 % zdrav.

"Nastupao sam ozlijeđen, no kada pobijedite dvostruko vas manje boli. Četiri tjedna prije ozlijedio sam ruku, nisam je mogao ispružiti, no nisam htio ići na pregled da me dijagnoza ne obeshrabri uoči turnira. Dan uoči borbe jedva sam se ustao koliko me boljela noga, a ruka me boljela kao nikad i pitao sam se kako ću izdržati i prvu borbu. Pakleno je bilo i nakon borbi kada se trebalo što prije oporaviti. Fizioterapeut Mario Mlinarić mazao me voltarenskim i lidokainskim kremama. Još dolazi svaku večer i ledi mi i drenira ozljede."

Da Mirko doista vida rane vidjelo se i po tome što teško lijevom rukom podiže pojas i što ga sam ne može zakopčati. Zašto ne ide na pregled ruke i rebara?

"Ostvario sam svoj san i nikamo ne žurim, neka samo zaraste. Uostalom, rebro se baš i ne da šivati."

Odluku o nastavku karijere ili vješanju rukavica o klin nije još donio.

"Moram sanirati rane i podvući crtu pod karijeru. Mnogi iskusniji ljudi pa čak i neki veliki treneri savjetovali su mi da je pravo vrijeme za oproštaj. Ljudi su u pravu. Iako mi još nije teško boriti se, spartanske treninge sve teže podnosim. Uostalom, tu je i zub vremena pa i sve više ozljeda, a i obitelj je sklona tome da kažem konačno zbogom. No, još ću pričekati."
    ana4 likes this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

Citat Pravi autor: Reem Pogledaj Poruke
    "Moram sanirati rane i podvući crtu pod karijeru. Mnogi iskusniji ljudi pa čak i neki veliki treneri savjetovali su mi da je pravo vrijeme za oproštaj. Ljudi su u pravu. Iako mi još nije teško boriti se, spartanske treninge sve teže podnosim. Uostalom, tu je i zub vremena pa i sve više ozljeda, a i obitelj je sklona tome da kažem konačno zbogom. No, još ću pričekati."
    mogao bi sad stvarno otići u zasluženu mirovinu i provoditi se s djecom
    iako nekako baš ne vjerujem da će samo tako otići, imat će on još neku borbu, ak niš drugo onda oproštajku

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Bilo bi lijepo da se sad oprosti i posveti svojima, a oproštajku može napraviti u Vinkovcima sa ekipom, samo neka uzmu dosta alkohola, kulena i tamburice (karte za belu u pauzi), 3 dana zaredom i ožeži To bi bio oproštaj do jaja

A kako su naši iz nogometa bili i njega bodrili, Mirko bi navodno sutra trebao njih bodriti u susretu Hrvatska-Srbija

K-1 WGP Finale u Areni uživo su pratili hrvatski nogometni izbornik Igor Štimac i njegov reprezentativac Mario Mandžukić, a čini se da će im Cro Cop uzvratiti na jednak način te ovog petka posjetiti Maksimir i utakmicu desetljeća između Hrvatske i Srbije. "Ja ću isto tako strepiti, a nadam se i veseliti, tijekom utakmice sa Srbijom, koja za nas ima veće značenje od puke kvalifikacijske utakmice. Nadam se da neće biti vrijeđanja suparnika. Pa i mi trebamo tamo igrati. Budem li u petak u Zagrebu, i ja ću biti na stadionu. Premda izbjegavam gužve, taj je događaj vrijedan dolaska", dodao je Filipović za Večernji list.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Nizozemski novinar hvali produkciju zagrebačkog K-1: "Najbolji event na kojem sam bio" - Profightstore

Prepuna ZG Arena i vrhunska produkcija oduševila strane goste

Finale K-1 WGP-a u Zagrebu izazvalo je veliki interes ne samo domaćih medija, već i inozemnih, posebice iz Nizozemske, Azije i Rumunjske.

Najviše novinara očekivano je stiglo je iz Zemlje tulipana, najveće K-1 velesile, gdje je TV prijenos zagrebačkog turnira također imao iznimno visoku gledanost (preko 600 tisuća gledatelja).

Jedan od novinara bio je i sa poznatog portala Liverkick.com, koji je na jednom forumu opisao svoje viđenje ove priredbe.

"Gdje da počnem? Za početak ću reći da sam se izvrsno zabavio na K-1 WGP-u i zadovoljan sam što sam bio tamo i stekao novo iskustvo.

Sjedio sam u šestom redu tzv. "Zlatnog kruga". Nisam znao da ću biti tako blizu ringa, smješten među osoblje, novinare, celebrityje i bogate šmokljane. Mike Kim je sjedio doslovce nekoliko metara od mene. Jedina zamjerka bila mi je što od kuta ponekad nisam vidio akciju, zbog ludih hrvatskih fanova koji su se ustajali čim bi neki domaći borac uputio ozbiljniji udarac, lol.

Čim sam ušao u Arenu, dok je još bila poluprazna, znao sam da će produkcija biti dobra. Sve je izgledalo vrlo organizirano: osiguranje, osoblje, mediji, catering itd. bilo je na puno višem nivou od svih K-1 i It's Showtime priredbi koje sam posjećivao u Nizozemskoj i Belgiji. Od svih K-1 evenata pod novim vlasnicima, ovaj je bez dileme imao najbolju produkciju: stazu za ulazak u ring, vatromet/plamenove, Michaela Buffera, velike ekrane iznad ringa itd."

Novinar ipak po svojim riječima mora i malo cjepidlačiti, pa je iznio nekoliko manjih minuseva:

- Nedostatak klasičnog plavog K-1 ringa

- Nedostatak originalne K-1 glazbe, već pjesma od Linkin Parka za predstavljanje boraca i nakon proglašenja pobjednika. "Nije "epski" kao originalni K-1 gladijatorski soundtrack. Ali ipak su između rundi puštali dobru "ratničku" glazbu a ne neku nasumičnu pop glazbu, što je plus."

- Problemi sa zvonom na početku i kraju rundi

- Michael Buffer najavio Samedova kada je Miller ulazio u ring

S borbama je također zadovoljan, osim s mečom Cro Cop-Miller u kojem smatra da je Amerikanac zbog aktivnosti zaslužio pobjedu, ili barem ekstra rundu. No Mirkov prolazak je očekivan jer domaćini imaju prednost u cijelom svijetu. Ali zato Cro Copovi trijumfi nad Žuravljevim i Londtom su čisti su kao suza.

"Iako je Mirko imao sudačku pomoć u prvoj borbi, drago mi je zbog njega. Nakon što su ga svi otpisali vratio se kickboxingu, pobijedio legitimnu konkurenciju i probio se u Top 10 i osvojio K-1 pojas."

Ukupni dojam je vrhunski, što je i ponovio na kraju članka.

"Ponovno gledanje eventa na nizozemskoj TV potvrdilo mi je da je produkcija bila fenomenalna, čemu je naravno doprinijela i Arena ispunjena entuzijastičnim fanovima."

Orsat Zovko ponovno je pokazao da zna napraviti show. Nadajmo se da će ih u Lijepoj našoj biti što više i više.
    ana4 likes this.

Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

Citat Pravi autor: Reem Pogledaj Poruke
    Sjedio sam u šestom redu tzv. "Zlatnog kruga". Nisam znao da ću biti tako blizu ringa, smješten među osoblje, novinare, celebrityje i bogate šmokljane. Mike Kim je sjedio doslovce nekoliko metara od mene. Jedina zamjerka bila mi je što od kuta ponekad nisam vidio akciju, zbog ludih hrvatskih fanova koji su se ustajali čim bi neki domaći borac uputio ozbiljniji udarac, lol.
    bogate šmokljane kao da je mene pitao za mišljenje

a i ova druga izjava mu je genijalna, očito je da tako nešto nije doživio u Nizozemskoj

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Iako je dosta i pohvalio priredbu, slažem se sa nedostacima koje je spomeno

- ajde sad, plavi ring ili bijeli, možda nije toliko važno, a može plavi kad je već bio prije
    - što se tiče glazbe, organizatorima bih savjetovao da vrate "Prince - Endorphinmachine" i ja zadovoljan
    - problem sa gongom je po meni bio najveći, borci su nekad bili zbunjeni jer nisu znali kraj runde, a niti mi gledatelji to pod hitno popraviti, pod broj 1
    - a što je Buffer pročitao Samedova umjesto Millera, na to nismo mogli utjecati, možda je Buffer popio koju lozu pa mu ne treba to zamjeriti

U svakom slučaju, oni ulasci boraca, staza za ulazak, vatromet i sve to je baš bilo sjajno. Kod Glory turnira mi je recimo u Japanu za Novu godinu to bilo katastofa, sjetite se kako su pri ulasku boraca u ring, istovremeno ulazila oba borca jedan pored drugog

Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,071
    Liked
    8985 times

sve ćemo mi to popraviti slijedećim eventom
    ovo nam je tek druga takva velika organizacija i još smo amateri u tome, ali s vremenom ćemo biti sve bolji i bolji
    Reem likes this.

Slične Diskusije

1. Odgovora: 95
    Zadnja poruka: 18-10-12, 20:03
  2. Odgovora: 183
    Zadnja poruka: 09-06-12, 09:46
  3. Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 07-09-06, 14:51
  4. World Cup 2006 Final Italy vs France
    By slay in forum Nogomet
    Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 15-07-06, 14:11