Stranica 1 od 16 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 157
Like Tree1Likes

Kako poceti zaradjivati u kladionici!!!

Raspravljate o temi Kako poceti zaradjivati u kladionici!!! u Kladionica forumu, dio Sport foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Thumbs up Kako poceti zaradjivati u kladionici!!!

Evo Pa kao šta i znate kako kladionice opstaju,kako se bogate i kako pljačkaju narod,vrijeme je da i vi počnete zarađivati na njihov račun.
    Cijeli sustav koji ovdje nudim je razradjen i vrlo jednostavan i sigurno donosi profit ok sanse da budes u minusu su zbilja minimalne 1-5 %.
    Eto pa ako ima zainteresiranih neka se jave za sve opsirnije imformacije na email: splitdogdejected@yahoo.com
    P.S.pozdrav svim kladionicarima u zajednickoj zelji da ih sto vise opeljusimo...

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,778
    Liked
    1271 times

Re: Kako poceti zaradjivati u kladionici!!!

reci na koji način ovdje da svi vidimo

Regularni forumas Avatar od korisnika Jimmy
    Datum registracije
    17-12-06
    Starost
    25
    Poruka
    282
    Liked
    0 times

hm,mislim da ne postoji univerzalna formula...vidio već takve oglasače,neće ti napisat na forum jer bi svi znali,tako je isto bilo u novinama za lotto i za razne stvari koje donose sigurni dobitak velike količine novca... Mislim da niš' od toga ovdje...al ajde
    "Riječi su isto kao i gomila ljudi
    Nije nužno znati za sve
    Odaberi za sebe samo one prave"

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Lightbulb Re: Kako poceti zaradjivati u kladionici!!!

Citat Pravi autor: Kristijan Pogledaj Poruke
    reci na koji način ovdje da svi vidimo
    Radi se o sistemu do kojega su dosli jedan tim ljudi a radi se o tome da gadjas tocan rezulat a posto su tu koef. dosta veliki i dobit je solidna znaci igras na dva kluba i ti klubovi ne smiju samo izgubiti i listic je dobitan.
    Znam da zvuci neistinito jer ni ja nisam vjerovao al kad sam ga uzeo(kupio sistem)digao prve pare onda sam se uvjerio u suprotno,mada i tu moras birati klubove i ne igrati na bas svakoga.
    Al ak pametno igras tesko da mozes biti u minusu...
    Zivjeli

Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,778
    Liked
    1271 times

glupost je to? o čem ti pričaš, pogađanje rezultata

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Kristijan Pogledaj Poruke
    glupost je to? o čem ti pričaš, pogađanje rezultata
    Pa sta nisi cuo za tocan rezultat ili?
    Sad ti meni kazes da je glupost ok, a ja cu tebi reci da je najmanji koef. na tocan rezultat 6-7 pa sada pogledaj 7*7=49 *minimalna uplata je 5 kn=245 kn je dobit pa sve do 480 zavisi o rezultatu i koef., a da ti ne kazem ako igras na vece novce moj prvi iznos je bio 360kn. na ulozenih 5 Naravno ovo je sistem u kojem se ulaze 125kn jel su tu razradjene kombinacije znaci 360-125=235 cistoga jel ti sada malo jasnije ili ces me opet napast da muljam...
    A kad dignem pare bumo nazdravili

Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,778
    Liked
    1271 times

nije mi jasnije ajde malo detaljno, koliko moram dati, zašto, gdje koliko ću spušiti i sve ostalo

Regularni forumas Avatar od korisnika Jimmy
    Datum registracije
    17-12-06
    Starost
    25
    Poruka
    282
    Liked
    0 times

Smaily@da,ali mislim da nije stvar u točnim rezultatima već u tome da ih treba pogoditi,a to nije mala stvar... nisu takvi visoki koef. bez razloga...
    pa ljudi igraju na takve načine ali im ne daje ni više od 50% šanse za dobitak,pogotovo ako se radi o više parova,a sve za točan rezultat...
    "Riječi su isto kao i gomila ljudi
    Nije nužno znati za sve
    Odaberi za sebe samo one prave"

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Zato sam ja napisao da je taj tim ljudi napravio SISTEM u koji sve zajedno uplacujes po 125 kn minimalno,a u tom sistemu je razradjeno preko nekoliko kombinacija tako da su svi rezultati pokriveni i da tesko mozes fulat u jednom sistemu dva kluba moraju dobit tu se igraju samo teski ziceri ala chelsea-watford ili tako nesto slicno,drugi je gdje se igra manje od tri gola znaci tu igras teske tekme i stavljas klubove koji slabo primaju a i slabo zabijaju znaci tekme u kojima ima malo golova.Naravno da bi to znali treba se voditi neka statitika sto je sasvim normalno...Eto potrudio sam se maksimalno koliko sam mogao da vam objasnim nadam se da ste sada malo bolje shvatili i zato

Banned
    Datum registracije
    12-10-06
    Starost
    34
    Poruka
    1,379
    Liked
    5 times

Ja bi volio da nam objasnis malo bolje. Ja sam inace dosta iskusan i mogu Vam to slobodno reći, ali za ovo nisam čuo, pa bi volio da nam objasniš sve u detalje. Ja ću Vam samo reći da ja trenutno igram FIBONACCI BETTING SYSTEM. Oni koji se klade, vjerojatno znaju o čemu se radi. Igra se svaki dan jedan singl ili dubl, ali tako da je ukupni koeficijent između 2,00 i 3,00 (nije dobro ni više ni manje, a optimalno bi bilo 2,50).
    Zamislimo da Vam je početni ulog 10kn. Prvi dan igrate 10kn, ako promašite, sutra je uplata 20kn, pa promašite, 30kn, pa promašite 50kn, pa promašite 80kn. ...znači idu ulozi 10,20,30,50,80,130,210,340. Teško da možete npr. 8 puta za redom promašiti (meni to nikad nije uspijelo). U kojem god trenutku pogodite, vratili ste ulog i vjerojatno ste još i u plusu ako Vam je u tom trenutku koef. bio 2,50 ili viši (do 3,00). Znači kada promašujete povećajete ulog na prikazan način, ali kada pogodite vraćate se sva stupnja natrag. Zamislimo da ste tek sedmi put pogodili, i da Vam je taj dan koeficijent bio npr 2,60. Do tog dana ste uložili sve skupa (zajedno s tim danom) čak 530kn, ali ste dobili 210*2,60= 546kn, i znači vratili ste ulog. Naravno, nećete biti tako loše sreće da tek sedmi put pogodite. E sad, pravilo je da kada pogodite, onda se vraćate dva stupnja unatrag, znači nakon pogotka na 210kn, sutra ulažete 80kn ... itd... ipak, molio bi oprez, jer morate svaki dan dobro analizirati par, ili duo koji igrate, jer ne smijete sebi dozvoliti da promašujete 7-8 puta, ipak su to velike svote i sve ovisi s kojom bankom raspolažete. A kad smo kod banke, trebali bi formirati i neku banku koja će vam služiti za klađene samo, ako nju izgubite, ostavite se klađenja ... jer u suprotnom klađenje dovodi do ovisnosti koja vas može odvesti u bankrot ... imam još ja dosta sistema i načina, ali trenutno mi je najpovoljniji ovaj jer oko 500kn mjesečno dižem na njemu na kladionici i dosta mi ... e sad, postoji tu i način da se svaki mjesec diže sve više ulog, ako vam banka raste, ali o tome drugom prilikom.
    Čekam detaljno objašnjenje ovog sistema s kojim je započeta ova tema.
    Unaprijed zahvaljujem!

Stranica 1 od 16 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku