Stranica 2 od 16 PrvoPrvo 123456712 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 157
Like Tree1Likes

Kako poceti zaradjivati u kladionici!!!

Raspravljate o temi Kako poceti zaradjivati u kladionici!!! u Kladionica forumu, dio Sport foruma; Pravi autor: Smaily Zato sam ja napisao da je taj tim ljudi napravio SISTEM u koji sve zajedno uplacujes po ...

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Re: Kako poceti zaradjivati u kladionici!!!

Citat Pravi autor: Smaily Pogledaj Poruke
    Zato sam ja napisao da je taj tim ljudi napravio SISTEM u koji sve zajedno uplacujes po 125 kn minimalno,a u tom sistemu je razradjeno preko nekoliko kombinacija tako da su svi rezultati pokriveni i da tesko mozes fulat u jednom sistemu dva kluba moraju dobit tu se igraju samo teski ziceri ala chelsea-watford ili tako nesto slicno,drugi je gdje se igra manje od tri gola znaci tu igras teske tekme i stavljas klubove koji slabo primaju a i slabo zabijaju znaci tekme u kojima ima malo golova.Naravno da bi to znali treba se voditi neka statitika sto je sasvim normalno...Eto potrudio sam se maksimalno koliko sam mogao da vam objasnim nadam se da ste sada malo bolje shvatili i zato
    Evo Zeljo ovdje sam ti sve napisao a da pisem sistem dosta je dugacak pa ti mogu mailati ako hoces.

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,777
    Liked
    1270 times

pa copy paste ovdje isti ti je vrag

Banned
    Datum registracije
    12-10-06
    Starost
    34
    Poruka
    1,379
    Liked
    5 times

Ja bi da svi vidimo. Ne moraš nam svima pojedinačno odgovarati. Ovdje razmjenjujemo znanja i sra...
    Zbog toga i služi forum. Ajde pa ćemo ti svi udjeliti rep+. Ja sigurno hoću!

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Thumbs down Re: Kako poceti zaradjivati u kladionici!!!

Posto saznah da reklamiranja tj. oglasavanje na forumima u svoju korist(financijsku) nije bas neka fora isprike svim forumasima na zapocetoj ovoj temi!
    Naravno svjeze meso sam jos uvijek, posto odlazim ujutro na deset dana (pripreme) kad se vratim najvjerojatnije cu ponuditi taj sistem kao dokaz da nisam imao nista lose na umu pozdrav svima.
    P.S. a onda se nadam Zeljo i tvome obecanju a do tada

Banned
    Datum registracije
    12-10-06
    Starost
    34
    Poruka
    1,379
    Liked
    5 times

Naravno, imat ćeš rep+ od mene kad se vratiš, i ponudiš nam detaljno objašnjenje.

Starter
    Datum registracije
    26-05-06
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Igrao sam ja to prije i nije loše. (osim reda u kladionici dok teta ukuca sve kombinacije i gunđanje iza mene )

Problem ovoga sistema je da trebate izabrati 2 para u koja ste sigurni da će pobijediti i uz to da ste sigurni da neće zabiti i primiti puno golova.

Onda uzmete rezultate za svaki: 1-0, 2-0, 2-1, 3-0, 3-1,.... koliko mislite da će biti (koeficijenti na točan rezultat su od 6,00 pa dalje) i iskombinirate svaki rezultat. Znači konačni koeficijent će se kretati od 6*6=36 pa na više i na svaki listić po 5 kuna i to je to.

Npr. uzimam 2 para:

Barcelona - Betis

točan rezultat 1-0 (koef. 6,00) i 2-0 (koef. 7,00)

Real - Deportivo

točan rezultat 1-0 (koef. 7,00) i 2-0 (koef. 8,00)

I sad kombiniram:
    1.listić: 1-0 za Barcelonu i 1-0 za Real (uk.koef.=6*7=42, ulog 5 kn, dobit 5*42=210 kn)
    2.listić: 1-0 za Barcelonu i 2-0 za Real (uk.koef.=6*8=48, ulog 5 kn, dobit 5*48=240 kn)
    3.listić: 2-0 za Barcelonu i 1-0 za Real (uk.koef.=7*7=49, ulog 5 kn, dobit 5*49=245 kn)
    4.listić: 2-0 za Barcelonu i 2-0 za Real (uk.koef.=7*8=56, ulog 5 kn, dobit 5*56=280 kn)

U slučaju da Barcelona i Real pobijede sa ovim rezultatima dobio sam neki od ovih dobitaka uz ukupni ulog od 20 kuna.

Ako se igra više rezultata (zadovoljiti prva dva uvjeta), onda ih sve treba iskombinirati i to je to!

Ako nešto nije jasno pitajte

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Evo mene stigao sam veceras doma!
    Pa da izvrsim obecanje, premda vidim da se je kolega mocmoc ubacio i mogu reci da je dosta dobro to objasnio prvi sistem. Znaci u prvom sistemu imamo 25 kombinacija znaci klub mora pobijediti najbolje je tu igrati zicere.
    Sto se tice klade i cekanja u redu ja obicno pustim ako se stvori red neka idu ispred mene ali i ti imas pravo kao i svaki drugi tako da te to ne treba nista zabrinjavati.
    Drugi je da izabires tvrde tekme gdje ce biti tri gola i manje tu znaci tvoj klub ne smije samo izgubiti tj. rezultati:

0:0, 1:0, 1:1, 2:0, 2:1

i isto se uzima po dva kluba znaci takodjer ima 25 kombinacija sto znaci i 25 listica puno papira istina da su 24 gubitna ali u 95% slucajeva onaj 25 listic je dobitan.
    Evo za sve ostale informacije pitajte...
    Pozdrav svima.

Starter
    Datum registracije
    18-02-07
    Poruka
    49
    Liked
    0 times

e i kako da ja sada igram to ,šta se trebam prijaviti negdje ili šta

Starter
    Datum registracije
    15-08-06
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Ne nemoras koliko sam informiran u stanleybetu je najbolja ponuda sto se tice koef. na tocne rezultate napravis komb. i odes uplatit.
    Jedino je malo glupo sto moras dobiti 25 listica a od toga je samo jedan u velikoj vecini dobitan

Banned
    Datum registracije
    12-10-06
    Starost
    34
    Poruka
    1,379
    Liked
    5 times

A što mislite o Azijskom hendikepu? Ima ih više 0:1/2, 0:1/4, 0:3/4 .... mene zanima ovaj 0:1/2. Koeficijenti su na on-line kladionicama oko 1,95 na 1, i isto toliko na 2 na posebne utakmice. Ako bude X, obračunava se 1,00, što znači vrati se ulog . . .
    A baš nas taj X dosta puta skrati za dobitak . . .
    Ja bi pucao singlove na Fibonacci . . .

Lajkaj nas na Facebooku