Stranica 8 od 13 PrvoPrvo ... 345678910111213 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 71 do 80 od 121
Like Tree7Likes

Hrvatska A-reprezentacija

Raspravljate o temi Hrvatska A-reprezentacija u Košarka forumu, dio Sport foruma; ...

Akademik Avatar od korisnika fernando torres
    Datum registracije
    08-06-08
    Starost
    28
    Poruka
    4,999
    Liked
    281 times

Re: Hrvatska A-reprezentacija

četvrtak protiv ukrajine a onda u petak polufinale protiv litve ili španjolske
    bravo dečki, ali nikak se nemrem oteti dojmu da smo danas igrali s pol snage prvo poluvrijeme, kasnije se probudili al je bilo naknap

mamino čudo.....vište !! Avatar od korisnika jaymz
    Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

fala q...napokon i kad ne ide, Hrvatska pobjeđuje
    Normalno nebi trebali imati problema s Ukrajinom, dobili smo ih u kvalifikaciojama bez problema,treba se odmoriti i na Ukrajinu ići svježi i hladne glave.
    Ako budemo smanjili broj nepotrebno izgubljenih lopti, mogli bi do medalje, a to bi stvarno bila senzacija.

srećom, sada imamo 2 dana odmora od Slavka Cvitkovića & Petra Skansija, ..koji su to likovi hebo te led
    If you want to be a Hippie, put a Flower on your Pipi!

Najveći car foruma Avatar od korisnika blam_blam
    Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,765
    Liked
    9615 times

Skansi i Cvitković

Akademik Avatar od korisnika fernando torres
    Datum registracije
    08-06-08
    Starost
    28
    Poruka
    4,999
    Liked
    281 times

da se ipak ispravim, španjolska pustila utakmicu italiji tak da bi imali lakšeg protivnika u 1/4 finalu i sad nas čeka litva ili italija, dok španjolci igraju s srbima a slovenci s francuzima

ali moram reći da ovo sudačko favoriziranje slovenaca mi se gadi, iz sveg srca im želim da i oni i srbi ispadnu u 1/4 finalu

Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

Citat Pravi autor: fernando torres Pogledaj Poruke
    ali moram reći da ovo sudačko favoriziranje slovenaca mi se gadi, iz sveg srca im želim da i oni i srbi ispadnu u 1/4 finalu
    ma ovo je danas i protiv Grka na trenutke bilo degutantno stvarno. mislim, jedan od razloga sto vise tako redovito i ne pratim sportove poput kosarke ili vaterpola su upravo suci tj. njihove odluke kojima sjebu utakmicu, i nekako imam dojam da to nije slucajno

Mislim, nasi kosarkasi su stvarno sjebali sami sebe unazad nekoliko godina na bitnim natjecanjima, ali kad se sjetim kako su nas suci zajebali protiv Spanjolske u Srbiji, odmah popizdim

Uglavnom, iskreno se nadam da cemo dobiti Ukrajinu, a onda borba za medalju, i drzim fige deckima

I da, smatram da bi se stvarno trebao promjeniti sustav natjecanja (mozda odmah 2 grupe sa 8 reprezentacija, prve 4 onda u cetvrtfinale - i to je to), jer ovako traje turnir 3 tjedna, puno se kalkulira, i "biraju" se protivnici (susjedi su nam s 3 poraza prvi u svojoj grupi , itd).

Odoh sad gledat Liverpool, nadam se novoj pobjedi

zihuatanejo Avatar od korisnika carllito
    Datum registracije
    22-02-07
    Poruka
    12,892
    Liked
    6750 times

Citat Pravi autor: jaymz Pogledaj Poruke
    srećom, sada imamo 2 dana odmora od Slavka Cvitkovića & Petra Skansija, ..koji su to likovi hebo te led
    ali meni su oni zakon,znaju provali takvu pizdariju
    najjače je kad skansi stane vikati ko sa klupe
    btw.iskreno dava bi veću minutažu draperu jer unese dosta živosti u igri a i ide ga i šut
    ..oni su se smijali meni što sam drugačiji,a ja sam se smijao njima što su svi isti....C.Bukowski

Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

najjaci mi je bio Skansi kada je neki dan manje - vise, naredio kamermanu (zamolio ga zapravo) da pokaze navijacice u publici (bile odlicne macke na tribinama)

Datum registracije
    22-02-07
    Poruka
    12,892
    Liked
    6750 times

ide mi na živce kad roko forsira trojku koja ga očito ne ide nikako na turniru
    po meni bi triba koristiti više rudeža u samoj igri jer čovik ima šut
    šarić je dobar ali zanese se nekada bezveze
    ..oni su se smijali meni što sam drugačiji,a ja sam se smijao njima što su svi isti....C.Bukowski

Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

Ovo za Rudeza stoji, ubacio je vazne trice, a meni je i drago kad je Saric na parketu, istina je "zaleti" se ponekad, ali vidi se da ima predispozicije da postane igracina, samo nek decko igra, mlad je i nek skuplja iskustvo.
    Najvise me zivcira Zoric na ovom turniru, iako je i Tomic tu negdje (nije mi stvarno jasno da igrac takvog kalibra promasi toliko slobodnih bacanja, a i polaganje mu ne ide bas najbolje)

Mislim da bi s "pravim" Tomicem, dakle s onom formom iz eurolige gdje je proglasen najboljim centrom medalja bila sigurna.
    Istina je da imamo "zute" minute, ali pratio sam dosta utakmica na ovom prvenstvu,nanizali smo sad toliko pobjeda zaredom,samopouzdanje je tu, uvjeren sam da mozemo svaku utakmicu dobiti , iako smatram da je dobro sto smo "izbjegli" Srbe, jer s njima smo uvijek u psihickoj blokadi.

Datum registracije
    22-02-07
    Poruka
    12,892
    Liked
    6750 times

iskreno mislim da nam ukrajina nebi tribala biti problem,triba rotirati što više igrača u toj utakmici
    šarić je dobar ali brate ima i poteza ka da je sam na parketu,pomalo
    markota i žorić su neprimjetni,ono minutaže šta imaju vrlo slabo i koriste,skok nikakav
    tomić je po meni dobar,slobodna bacanja su svakom centru problem pa tako i njemu
    bogdanović je zakon,dosta toga i preuzima na sebe ali ima i samopouzdanja ka danas ona trojka priko ruke,ja sam mislio neće se dotaći obruča kad ono upade

Slične Diskusije

1. Navijačke pjesme
    By legenda2 in forum Glazba
    Odgovora: 34
    Zadnja poruka: 01-02-09, 18:38
  2. Hrvatska "repka"
    By Mata in forum Nogomet
    Odgovora: 270
    Zadnja poruka: 20-06-06, 14:58
  3. Hrvatska, Madarska EP 2012.
    By Johnie-Bravo in forum Nogomet
    Odgovora: 40