Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 12

Zamorci

Raspravljate o temi Zamorci u Kućni ljubimci forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Starter Avatar od korisnika DIGY-X
    Datum registracije
    07-06-07
    Starost
    32
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

Lightbulb Zamorci

KOLIKO cm SMIJEM OSJEĆI ZAMORCIMA NOKTE?

dr.sc. Foruma Neighbour Wars Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, DownHill Jumps Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Bomby Bomy Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, Chick Flick Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    2,987
    Liked
    579 times

Re: ZAMORCI

Mislim da ne smiješ baš rezat u centimetrima, samo vrhove noktića.
    You're an idiot. Play a record.

Mili
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    5,003
    Liked
    290 times

Brijem da bi se trebo zamislit ak ti zamorci imaju nokte koje mjeriš u centrimetrima

Starter
    Datum registracije
    25-11-08
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Cool Re: ZAMORCI

evo ljudi ja pokusavam nabavit zamorca... i ja znam sve o njima (dobro sam informiran sa svih strana) ali mama tvrdi da oni smrde i da ce dobit infarkt kad mi vidi kiku (pas)... ja joj objasnjavam da se mogu kupat i ako se kupaju 1 na mjesec i ako im se redovito cisti da ne smrde a ovo za psa je moguce i sa drugim zivotinjam al sve u svemu ne dogada se cesto... molio bi koji savjet ako ste se bili nasli u slicnoj situaciji.

Divji cvit Avatar od korisnika tendre poison
    Datum registracije
    18-06-08
    Poruka
    14,503
    Liked
    11420 times

zamorci se, u pravilu, ne smiju kupati

Nije potrebno kupanje zamorca osim ako se stvarno ne uprljaju ili kada se moraju kupati zbog nametnika u posebnom šamponu.
    eventualno po ljeti ga možeš nakada malo rashladiti vodom. mokrim češljem ili pošpricati ga vodom ili ga staviti u kadu da ohladi cape.
    inače, nije potrebno kupati zamorca.
    Također, zamorci ne smrde, nego smrdi stelja koja se stavlja u gajbicu.
    Zadnji Uredio tendre poison : 25-11-08 u 16:59
    Kada se ruše zidovi oko tebe trebaš se diviti lijepom pogledu.

Starter
    Datum registracije
    25-11-08
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Question Re: ZAMORCI

ee ljudiu sta ima novog??? evo ja zaljno iscekujem dan kada cu dobit zamorca... mislim da ce to biut sljedeci tjedan al vidjet ce mo jos.... toliko sam ga zeljan da svaki dan surfam po internetu i citam sve o njima... a slikice su mi najbolje....

Početnik
    Datum registracije
    07-12-09
    Poruka
    27
    Liked
    0 times

možeš kupat zamorce 1 na mjesec

Starter
    Datum registracije
    17-07-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

jedno malo pitanjce...neznam koje bih drvo za glodanje dala svom zamorcu? uzasno se bojim da nebude problema sa zubima. tek sam je dobila pa ne znam puno toga.

Početnik
    Datum registracije
    07-12-09
    Poruka
    27
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: ginny Pogledaj Poruke
    jedno malo pitanjce...neznam koje bih drvo za glodanje dala svom zamorcu? uzasno se bojim da nebude problema sa zubima. tek sam je dobila pa ne znam puno toga.
    imaš za kupiti u pet centru. ili neko mekše ako imaš npr. jelovina
    Zadnji Uredio Relinquished_2 : 17-07-10 u 21:32

Starter
    Datum registracije
    20-11-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: mata_14 Pogledaj Poruke
    evo ljudi ja pokusavam nabavit zamorca... i ja znam sve o njima (dobro sam informiran sa svih strana) ali mama tvrdi da oni smrde i da ce dobit infarkt kad mi vidi kiku (pas)... ja joj objasnjavam da se mogu kupat i ako se kupaju 1 na mjesec i ako im se redovito cisti da ne smrde a ovo za psa je moguce i sa drugim zivotinjam al sve u svemu ne dogada se cesto... molio bi koji savjet ako ste se bili nasli u slicnoj situaciji.
    ja sam svog bas jucer dobila...kupio mi ga je decko koji ima psa...pas gotovo da i nije reagiro na njega,ponjušio ga je i to je to...evo imam ga jedan dan tako da nebi znala dal smrdi za sad ne...star je mjesec dana i htjela bi znat kad da pocnem rezat nokte

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku