Pokazujem rezultate 1 do 6 od 6

splitska banka

Raspravljate o temi splitska banka u Leasing, Krediti, Banke forumu, dio Ekonomija foruma; ...

Starter Avatar od korisnika jolejoko11
    Datum registracije
    26-06-09
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

Unhappy splitska banka

Evo mog iskustva sa splitskom bankom..
    Privučen reklamom za gotovinske kredite u roku od 24 sata, odlazim u poslovnicu i ljubazno zamolim gospođu da mi provjeri kakve šanse za podizanje 10000e.
    Objasnio sam joj da sam bio na crnoj listi prije god. dana i tako sve redom i zamolio da mi ne daje lažne nade, tj. da mi kaže može ili ne može.
    Ona mi kaže da ne bi trebalo bit problema i ja ohrabren prikupim svu moguču dokumentaciju, i predajem je negdje oko 25.06.
    Nakon nekoliko dana ja je zovem na telefon da pitam jel sve u redi, ali ona mi govori da su me odbili jos prekjučer ali mi nije stigla javit.. i da će mi biti potreban sudužnik ako mislim realizirati kredit.
    Uspijevam naći sudužnika u vrlo kratkom vremenu i predajem sve u ponedjeljak u 8 ujutro.. Žena me zove u četvrtak i govori da fali neki dokument, ali se ispostavi da je on tamo kod nje!!! Znači nije ni pogledala predmet..
    Nakom još 5 dana traže od moga oca koji mi je sudužnik još nekakav dokument i on im ga faksira isti dan...
    Nakon još tjedan dana ja zovem gospođu NIVES ZGRABLIĆ, koja radi u poslovnici u POREČU inače , i ona mi govori da mi je zahtjev odbijen i to još jučer, ali mi nije imala vremena javit... to je datum 27.07, znači nakon mjesec dana zavlačenja i hrpe nepotrebnih papira i zivkanja moj je predmet odbijen, a dotična gospođa se nije udostojala me niti jednom nazvat da me obavjesti u tih mjesec dana.. eto toliko o "BRZIM KREDITIMA SPLITSKE BANKE"::::

prof. Foruma Avatar od korisnika Ineluki
    Datum registracije
    10-01-08
    Starost
    28
    Poruka
    1,103
    Liked
    3 times

Re: splitska banka

Bio si na crnoj listi, trebao si nabaviti papire, sudužnika.. Tražio si 10 000 eura u kriznim vremenima, pitanje dali imaš stalna primanja.. Imenuješ imenom i prezimenom osobe iz banke kao da su nešto nevjerojatno zeznule zbog toga što ti nisu dale kredit. Ako malo bolje razmisliš zašto bi ti i dali kredit. Odi u svoju banku podići novac ako možeš... Razvlačili su te najvjerojatnije zato jer je netko odlučivao dali će ti dati pare ili ne. Totalno neopravdan post isto zbog razloga jer mali milijun ljudi je imalo takvo iskustva da ih je banka odbila, ali sigurno sa razlogom. Ipak banka jedva čeka da netko izvadi kredit (kojeg može vraćati).

Starter
    Datum registracije
    18-08-09
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Splitska banka je KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lijeni ljudi tamo rade, papire za otvaranje tekućeg računa čekaš 2 tjedna, dozvoljena prekoračenja po tekučem račun kod njih lijepo zvuče samo na reklami, a krediti.....Platili smo vađenje svih dokumenata oko 600kn, predali papire za kredit u banku, rekli su da nema problema sa odobravanjem, a točno 5 tjedana nakon predaje papira su nas odbili. ČAK SE NISU UDOSTOJILI NIŠTA NI NAPRAVITI PO PITANJU KREDITA 5 TJEDANA, A ZVALA SAM IH SVAKI TREĆI DAN. ŠPREHU SU NAM PRODAVALI KO LUDI, A ONDA EVO VAM ODBIJANAC. Papiri za kredit mi više ne vrijede ni u jednoj drugoj banci jer su u međuvremenu sjele još dvije plaće a svaka banka hoće novo stanje, bonovi propali.... UŽASNI SU!!!!!!! I kome se požaliti?!?!? NE RAZUMIJEM ZAŠTO SU NAM REKLI DA JE SVE U REDU A ONADA PLJUSKA. SRAMOTA

prof. Foruma Avatar od korisnika daredevil
    Datum registracije
    10-05-07
    Starost
    36
    Poruka
    1,754
    Liked
    311 times

ljudi su placeni da odigraju svoj dio igre... kao kad bi unajmila neku manekenku za neki event. oni su samo fasada. iza te fasade se nalaze pravi bankari koji odlucuju o kreditima i ostaloj financijskoj politici banke. ukoliko nesto zeznu zna se sto ih ceka. iznad njiih su samo politicki postavljeni direktori cija rijec u toj banci vrijedi vise nego ista.
    naravno, generaliziram i pricam opcenito o bankama a ne samo o splitskoj.

u splitskoj su ovi srednji vjerovatno manje placeni ili nesto slicno dok neulazu dovoljan napor da izrealiziraju tvoj upit za kredit. ili su cak mozda pretrpani upitima... pa je to razlog zbog kojeg "fasada" tako dugo i lijepo prica.

iskreno receno boli njih briga za tvoje troskove koje si nabila dok si ispunila uvjete, boli ih briga za oportunitetni trosak kojim si mogla priskrbiti odredenu zaradu da si nesto radila i naravno boli ih briga jer si za njih samo jedna mala kockica u slagalici u kojoj oni obavljaju svoju djelatnost za strance.
    Zadnji Uredio daredevil : 12-09-09 u 10:22

Starter
    Datum registracije
    11-05-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Pozz...evo ja moram pohvaliti Splitsku banku u Našicama jer sam ostala zatečena kako se djelatnica u banci ponijela prema meni i koliko je truda uložila da riješi moj problem..ok neki od vas će reći da je i plaćena za to, ali u današnje vrijeme rijetkost je naći ljubazne radnike bez obzira na to što su plaćeni za to...Što se tiče tog brzog krediti ja sam čekala tjedan dana , ali samo zato što ja nisam mogla na vrijeme riješiti papire.

Starter
    Datum registracije
    14-05-10
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Ja isto mogu reći da sam generalno zadovoljan u splitskoj banci. Splitska banza rulezzz!

Lajkaj nas na Facebooku