Stranica 8 od 18 PrvoPrvo ... 345678910111213 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 71 do 80 od 172

da li je muskarac najiskreniji kad svrsi ?

Raspravljate o temi da li je muskarac najiskreniji kad svrsi ? u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; Pravi autor: magma10 i ja sam bila glupa kao mlada i jebala se sa svakim bez da me je bilo ...

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    7,093
    Liked
    13 times

Re: da li je muskarac najiskreniji kad svrsi ?

Citat Pravi autor: magma10 Pogledaj Poruke
    i ja sam bila glupa kao mlada i jebala se sa svakim bez da me je bilo briga o icemu... ali danas potpuno drukcije gledam na sve to... i kad bi mogla to bi voljela promjenit u svojoj proslosti... ali to se ne moze, ali se moze dati savjet danasnjim mladim ljudima da bolje paze na sebe...
    zanimljivo je kako se zene uvijek pokaju za gluposti koje su radile u mladosti.. strasno nesto.. sve se odjednom opamete kad "odrastu".. nemos vjerovat... jesi se i ti, kao i hrpetina ostalih, opametila bas kad si upoznala svog muza ili?

ne znam zbog cega bi lagala tu... inace meni je curica mladja od mene u vrticu pokazala kako masturbira... i tako sam ja pocela... svidjelo mi se i svako malo cim sam bila sama igrala sam se tako... inace jako puno djece masturbira i to uopce nije lose za razvoj psihe...
    zapravo, to s vrticem ti djelomicno vjerujem, jer sam i ja imala neku frikusu u vrticu.. ali IMHO, to dijete je imalo katastroficnu situaciju u obitelji i to nikako nije bilo dobro za razvoj njezine psihe

Regularni forumas Avatar od korisnika magma10
    Datum registracije
    24-04-08
    Starost
    40
    Poruka
    179
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: shelby-eleanor Pogledaj Poruke
    zanimljivo je kako se zene uvijek pokaju za gluposti koje su radile u mladosti.. strasno nesto.. sve se odjednom opamete kad "odrastu".. nemos vjerovat... jesi se i ti, kao i hrpetina ostalih, opametila bas kad si upoznala svog muza ili?

zapravo, to s vrticem ti djelomicno vjerujem, jer sam i ja imala neku frikusu u vrticu.. ali IMHO, to dijete je imalo katastroficnu situaciju u obitelji i to nikako nije bilo dobro za razvoj njezine psihe
    preko 70% predskloske djece se samozadovoljava... i to rade zbog smirenja samih sebe... neki cuclaju prst, a neki si trljaju pikicu ili kurcic... to je potuno normalno... nista lose im od toga ne moze biti... pitaj kojeg god hoces doktora u vezi toga... svaki ce ti reci da je to poptuno normalna stvar...

nisam se opametila kad sam se udala vec kad sam rodila dijete... onda sam tek shvatila sta znaci zivjeti... jer od tad vise ne zivim samo za sebe vec i za svoju djecu... i ako se meni nesto lose desi... sta ce biti poslije sa njima... zato se gledam zasititi na sve moguce nacine od bolesti i nasilja jer nitko nas ne moze sacuvati ako se necemo sami...

Vex
    Vex je offline
    prof. Foruma Avatar od korisnika Vex
    Datum registracije
    17-06-06
    Starost
    27
    Poruka
    1,993
    Liked
    0 times

I dalje izbjegavaš odgovorit na pitanje postavljeno već dvaput.

"vojim" Avatar od korisnika dorina
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    31
    Poruka
    10,448
    Liked
    521 times

Citat Pravi autor: Vex Pogledaj Poruke

btw. nisi odgovorila dal si ti svome muže rekla da si se ko mlada ševila uokolo bez zaštite sa mnogo tipova

EDIT: Ispravka, mnogo bilokakvih tipova
    Nije odgovorila na puno pitanja. Niti bude.
    Citat Pravi autor: carllito Pogledaj Poruke
    jednom kad sam svršava ova mene u samom tom procesu pita PIN kreditne,ja jebiga naivan/mlad/iskren/ i odman ko iz topa sam joj reka broj a ona lipo obnovila garderobu..
    Jooj pa kaj moraju baš svi znati da si u minusu

OnTopic:

2 magma 10: ono što ti opisuješ kao samozadovoljavanje u djece je zapravo zaključivanje oralne ili falusne faze koja se ili nije odvijala kako treba ili je pak naglo prekinuta.
    To sigurno nije u 6 - ogodišnjakinje faza samozadovoljavanja jer ona nepozna taj termin

Najčešće oralna faza očituje se i u odrasloj dobi (najčešće griženje noktiju, cuclanje palca, čak i pušenje cigareta...) ali o5 ne u vidu sexualnog samozadovoljavanje koliko smanjivanja tjeskobe u nekoj situaciji.
    Zadnji Uredio dorina : 18-05-08 u 16:35
    Na kraju sve će biti dobro. Ako nije dobro, znači da nije kraj.

Datum registracije
    24-04-08
    Starost
    40
    Poruka
    179
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: dorina Pogledaj Poruke
    Nije odgovorila na puno pitanja. Niti bude.

Jooj pa kaj moraju baš svi znati da si u minusu

OnTopic:

2 magma 10: ono što ti opisuješ kao samozadovoljavanje u djece je zapravo zaključivanje oralne ili falusne faze koja se ili nije odvijala kako treba ili je pak naglo prekinuta.
    To sigurno nije u 6 - ogodišnjakinje faza samozadovoljavanja jer ona nepozna taj termin

Najčešće oralna faza očituje se i u odrasloj dobi (najčešće griženje noktiju, cuclanje palca, čak i pušenje cigareta...) ali o5 ne u vidu sexualnog samozadovoljavanje koliko smanjivanja tjeskobe u nekoj situaciji.

Samozadovoljavanje u najranijoj dječjoj dobi ne predstavlja bolest i može se zamijetiti već u dojenačkoj dobi. Temeljno je da dijete ne dobije osjećaj da radi nešto loše zbog toga što se u daljnjem razvoju spolnosti mogu javiti smetnje kao što je nemogućnost postizanja užitka tijekom spolnog odnosa. Pretjerana zabrinutost i ukoravanje može razviti tjeskobu u djeteta i onda se povlači u sebe što može rezultirati još češćim epizodama samozadovoljavanja. Najmudrije je ne obraćati pozornost na samozadovoljavanje, odnosno pokušati prekinuti pozivom na igru ili slično. Koji puta je Samozadovoljavanje uzrokovano podražajem spolovila upalom. To može biti gljivična, bakterijska ili parazitarna (dječje glistice najčešće) upala koja navodi dijete na diranje spolovila pri čemu osjeti ublažavanje svrbeža i ugodu. Stoga ukoliko Vaša djevojčica ima crvenilo spolovila ili kože u području oko čmara treba na to upozoriti liječnika. U praksi sam susreo i jednu djevojčicu koja je imala crvenilo uzrokovanom alergijom na bjelančevine kravljeg mlijeka; i čim je prekinut unos kravljeg mlijeka prestao je podražaj i samozadovoljavanje.

Odgovorio:
    Doc.prim.dr.sc. Milivoj Jovančević,
    pedijatar

sto mene i mog tice, vec sam napomenula da bi svoju mladost voljela promjeniti jer sam isto bila kao i vi glupava i jebala se sa svakim bez da ista znam o njemu... pa tako sam i sa svojim buducim muzem... srecom imala sam posla sa zdravim ljudima tako da nisam oboljela... medjutim sad kao ozenjeni ljudi moramo puno vise paziti sto radimo jer ne mozemo si vise dozvoliti da imamo posla sa ljudima koji se ne testiraju barem na HIV ako nista drugo...
    nas dvoje nemamo klasican brak unutar kojem bi se trebali cijeli zivot jebati samo jedan sa drugim... vec otvoreni gdje si mozemo povremeno priustiti susrete sa nekim drugim ljudima... ali sa svima prije nego se upustimo u te igre kazemo sto nam je vazno...
    Zadnji Uredio magma10 : 18-05-08 u 17:46

"vojim" Avatar od korisnika dorina
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    31
    Poruka
    10,448
    Liked
    521 times

, vec sam napomenula da bi svoju mladost voljela promjeniti jer sam isto bila kao i vi glupava i jebala se sa svakim bez da ista znam o njemu......
    Hvala lijepa, ali je se ne osijećam glupavo i ne jebem se gdje stignem bez da išta znam o njemu i zato po tome pitanju ne bih ništa promijenila.

Ako si ti bila takva (ili jesi), ne znači da su svi i zato razmisli prije nego pukneš takvu besmislicu.

Zadnji Uredio dorina : 18-05-08 u 19:24
    Na kraju sve će biti dobro. Ako nije dobro, znači da nije kraj.

Datum registracije
    02-08-07
    Poruka
    9,511
    Liked
    1932 times

Ne mogu da verujem, zena misli da ako se ona jebavala s kim stigne, svi smo takvi! No comment!
    Yet in our ashen cold is fire yreken...

Datum registracije
    24-04-08
    Starost
    40
    Poruka
    179
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: white devil Pogledaj Poruke
    Ne mogu da verujem, zena misli da ako se ona jebavala s kim stigne, svi smo takvi! No comment!
    nisam bas sa kim stignem moja najkraca veza je trajala godinu dana... i do sad sam bila samo sa 6 muskaraca i dvije zene... od svoje 15 godine pa do danas nisam bila mjesec dana solo... uvijek sam bila u nekoj ozbiljnoj vezi... i sto je najbolje sa svima kojima sam bila ostala sam dobra frendica te se jos uvijek poneki put nadjemo na picu i ispricamo...

a glupavo je to sto smo se jebali bez zastite... bez da znamo jesmo li zdravi ili ne... to je ono sto bi zeljela promjeniti...
    Zadnji Uredio magma10 : 18-05-08 u 20:35

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    27
    Poruka
    17,163
    Liked
    74 times

nisam bas sa kim stignem moja najkraca veza je trajala godinu dana... i do sad sam bila samo sa 6 muskaraca i dvije zene... od svoje 15 godine pa do danas nisam bila mjesec dana solo... uvijek sam bila u nekoj ozbiljnoj vezi... i sto je najbolje sa svima kojima sam bila ostala sam dobra frendica te se jos uvijek poneki put nadjemo na picu i ispricamo...
    cek, ti tvrdis da si bila u ozbiljnoj vezi, al si nakon niti misec dana vec usla u novu? ok ti ocito nisi bila u ozbiljnoj vezi...

Datum registracije
    24-04-08
    Starost
    40
    Poruka
    179
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Sahataba Pogledaj Poruke
    cek, ti tvrdis da si bila u ozbiljnoj vezi, al si nakon niti misec dana vec usla u novu? ok ti ocito nisi bila u ozbiljnoj vezi...
    najlakse da prebolis neku osobu je da se iz jedne veze prebacis u drugu... i kazem najkraca veza je trajala godinu dana... sve ostale su po dvije il tri godine... al posto sam unutar tih veza uvijek imala jednu curu sa kojom sam se zabavljala... zato kazem da nikad skoro nisam bila sama...

Lajkaj nas na Facebooku