Stranica 9 od 32 PrvoPrvo ... 456789101112131419 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 81 do 90 od 319

jeste li prevarile muža (opatice-ne otvarajte)

Raspravljate o temi jeste li prevarile muža (opatice-ne otvarajte) u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; ...

prof. Foruma Avatar od korisnika MalikTintilinić
    Datum registracije
    27-11-07
    Starost
    29
    Poruka
    1,301
    Liked
    3 times

Re: jeste li prevarile muža (opatice-ne otvarajte)

Ma neću te osuđivat ništa jer nije niti on svetac ali isto tako smatram da varanje neće ništa riješiti nego je to samo neko bježanje od problema i zbilje. Ali kao što si sama rekla - valjda vam to odgovara pa tko sam ja da bilo išta govorim? Nitko.. Nadam se samo da djeca neće osjećat nikakve posljedice vašeg "nesklada".

Pozdrav i čuvaj se.
    Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti. Zar nije to malo previše iskustva? Šišmiš Bata

Celebrity Avatar od korisnika deedee00
    Datum registracije
    14-04-06
    Poruka
    1,957
    Liked
    10 times

Citat Pravi autor: many71 Pogledaj Poruke
    ma neeee, nebi si to dopustila, koliko zbog njega jos više zbog klinaca kojih volim više nego zivot
    lako to sto ti nebi dopustila,ali moras shvatiti da govna uvijek isplivaju! mislim da bi djeca lakse prihvatila rastavu nego da jedan dan saznaju da si im varala tatu!jer samim tim cinom u jednu ruku varas i njih! mislis da to stvarno vodi necemu dobrome mislim da ne!
    Dont like me? sit with the other bitches waiting for me to give a fuck

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Anthony
    Datum registracije
    22-10-05
    Starost
    31
    Poruka
    2,375
    Liked
    2 times

je i mogu ja na kavu kod tebe ikad.¸Digla si mi dan na noge. Čuvaj se curo samo nemoj da bude posljedica (klinci mislim)
    "I'm going to make him an offer he can't refuse"

Starter
    Datum registracije
    18-12-07
    Starost
    37
    Poruka
    40
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Anthony Pogledaj Poruke
    je i mogu ja na kavu kod tebe ikad.¸Digla si mi dan na noge. Čuvaj se curo samo nemoj da bude posljedica (klinci mislim)
    Stvarno ne znam gdje mnogi od vas zive?! pa prevare ima na svakom koraku, a da ni svjesni niste?
    Mislim da bi neki dali "ruku rezati" da ja ne varam muza i da je naš brak idealan, a vidis da nije.
    Tako da si mozete to očekivati u svome susjedstvu, ulici a da ne kazem - kuci

Starter Avatar od korisnika zelenas
    Datum registracije
    07-12-07
    Starost
    37
    Poruka
    10
    Liked
    0 times

Daj molim te objasni mi kakav je osjecaj prevariti muza i nakon prevare doci doma i leci sa njim u isti krevet. Sta u tom trenutku se mota po tvojoj glavi?

Starter
    Datum registracije
    18-12-07
    Starost
    37
    Poruka
    40
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: zelenas Pogledaj Poruke
    Daj molim te objasni mi kakav je osjecaj prevariti muza i nakon prevare doci doma i leci sa njim u isti krevet. Sta u tom trenutku se mota po tvojoj glavi?
    Ja i ne dolazim od drugog k njemu u krevet, jer kako sam već napisala (a ti ne čitaš) nije doma.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Anthony
    Datum registracije
    22-10-05
    Starost
    31
    Poruka
    2,375
    Liked
    2 times

nego drugi dolazi njemu u krevet
    "I'm going to make him an offer he can't refuse"

kralj izgubljenih stvari Avatar od korisnika branja
    Datum registracije
    13-01-07
    Poruka
    9,917
    Liked
    1083 times

Evo malo sam pročitao komentare na ovu temu.

Šta reći za tebe Many71, varaš muža, a očito mi je iz tvoje priče da on vara tebe.
    Tebi je dobro i njemu je dobro a najgore je tvojoj djeci.

Očito je da ti živiš u svom svijetu izobilja, nekog lažnog glamura gdje je prevara normalna stvar.

Takve su mi bogatunke najjače, glume neki finjak a kad izađu iz kuće odu kod nekog "bauštelca" i on ih napuni kao božićnu puricu...

Tebi je dobro, što je najbitnije...
    Sirotinji i pas kurac pokazuje!

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    7,093
    Liked
    13 times

ajmo ne moralizirati, jer svi smo mi ili bar velika vecina nas je barem jednom prevarila nekog decka.. i posto je velika vecina mlada i nije u braku ne moze nikako znati sto ih ocekuje u buducem zivotu pa tako niti s nekom osobom. ljudi se mjenjaju, odnosi se mjenjaju.. nema sanse da netko moze sa 100%-tnom sigurnoscu reci da nikad nikad nece prevariti muza/zenu.

sto se tice autorice teme.. ako imas problema s muzem, zar niej logicno da ces sjesti s njim i porazgovarati? kakav vam je to brak ako nemate komunikacije, ako ne znate rijesiti probleme u vasem odnosu?
    da li su vasa djeca zavrijedila majku koja vara svog muza jer je nesposobna rijesiti probleme s muzem?
    mislim, mene cisto zaboli i za tebe i za tvog muza, al mi je zao tvoje djece

Starter Avatar od korisnika zelenas
    Datum registracije
    07-12-07
    Starost
    37
    Poruka
    10
    Liked
    0 times

Znas nije isto prevariti decka i prevariti muza.
    Many ocito je da nisi zadovoljna i sretna u braku. Mislim da se tvoji problemi nece rijesiti varanjem muza. Znas dobit ces sat vremena zadovoljstva i uzitka ali te opet cekaju problemi i "govna", odnosno vracas se svojoj svakodnevici. Donekle te razumijem ali misljenja sam da grijesis.

Lajkaj nas na Facebooku