Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 12

Kako da ga zavedem ali i zadržim? jel moguće ikako?

Raspravljate o temi Kako da ga zavedem ali i zadržim? jel moguće ikako? u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; ...

Regularni forumaš Avatar od korisnika ziena25
    Datum registracije
    28-11-07
    Poruka
    253
    Liked
    2 times

Kako da ga zavedem ali i zadržim? jel moguće ikako?

HM... odma ću reć o čemu se radi, radi se o fejsbuk frendu s kojim se trebam upoznat sljedeći tjedan. Radi van Hrvatske, i imamo jednog zajedničkog frenda s kojim se i ja i on družimo, al nikad se nismo upoznali niti vidjeli, što je užasno čudno s obzirom da je on i živio u mom gradu. No nebitno sad to, ono što je bitno jest to da smo se upoznali eto tako preko chata, haha, i preko skype, gledali se i upoznavali kroz dane... :/ svidjeli smo se jedno drugom. možda malo previše. Neznam šta želi od mene. Da li samo sex, ili nešto više? Sumnjam da je nešto više jer bi me trebao vodit sasobom ili bi imali vezu na daljinu a to je teško izvedivo. Jako smo zajedničkih osobina pronašli jedno u drugom.. zanimljivo je jako.. ali jel to s njegove strane samo jedan izazov koji želi oborit = ? to ni vi a niti ja neznam, No, ono što me zanima jest, KAKO ga oborit s nogu? Kako da ga pokušam osvojit? Ne zanima me seks, nego veza, sviđa mi se , možda jest smješno jer nikad ga nisam vidjela.. ali.... ima ono nešto.. ...... neznam, ne zelim da me povrijedi!
    Nikad ljubav nije bila ta koja nas je razočarala..uvijek su to zapravo bili ljudi.......

Starter
    Datum registracije
    02-02-11
    Poruka
    10
    Liked
    0 times

Re: Kako da ga zavedem ali i zadržim? jel moguće ikako?

Tu se bas i ne moze biti pametan dok se ne vidite i upoznate kako treba.Kad se upoznate vidjet ces onda njegovo ponasanje dali mu je drago sto ste se upoznali i sto ce te provesti vrijeme skupa ili ce gledati samo na to da zavrisi skupa s tobom u krevetu.Moj prijedlog ti je da ides lagano s tim bez neke zurbe,ako bude sve onako kako ti je pricao i kakvog si ga upozala preko facebooka i skaypa onda je velika mogucnost da se ostvari ta veza i da ga zadrzis.Ako odma predjete na sex i zabavu od toga nece bas nesto biti,i svaki put ce se svesti samo na to,i onda ces svatiti da je to bila sve samo gluma da te povali.____________

Ako nesto bas zelis onda tome treba malo i vremena

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Bulldog091
    Datum registracije
    27-11-07
    Starost
    30
    Poruka
    3,075
    Liked
    831 times

Citat Pravi autor: gregor20 Pogledaj Poruke
    Moj prijedlog ti je da ides lagano s tim bez neke zurbe,ako bude sve onako kako ti je pricao i kakvog si ga upozala preko facebooka i skaypa onda je velika mogucnost da se ostvari ta veza i da ga zadrzis.Ako odma predjete na sex i zabavu od toga nece bas nesto biti,i svaki put ce se svesti samo na to,i onda ces svatiti da je to bila sve samo gluma da te povali...

Ako nesto bas zelis onda tome treba malo i vremena
    Potpisujem! Kad se vidite ako ti se svidi iskoristi svoje ženske čari, smotaj ga ko sajlu i ne daj mu da pije vodu sa tvog izvora! Kad bi mu dala, ne bi više znala jel to to ili nije

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,697
    Liked
    217 times

Kako da ga zavedem ali i zadržim? jel moguće
    nije moguće

što internet radi ljudima

mag. ing. ljenosti Avatar od korisnika Drevni
    Datum registracije
    15-07-08
    Starost
    6
    Poruka
    3,454
    Liked
    808 times

A gle... ako nakon jednog susreta očekuješ vezu... mislim da se jako varaš. Ipak imaš 25 godina...
    Meni je trebalo 2 susreta da najbrže uđem u vezu, a i tada smo oboje bili ne samo u istoj državi i gradu, već i u istom kvartu!
    A ti ipak popij antibebi pilule prije sastanka s njim...
    May you live in interesting times...

Starter Avatar od korisnika macakk (:
    Datum registracije
    28-02-11
    Poruka
    13
    Liked
    0 times

Nemožeš odmah misliti hoće li te povrijediti ili neče..
    Nađite se na piču i UPOZNAJTE SE.
    Isus prihvaća griješnika,osuđuje grijeh (:

Regularni forumaš Avatar od korisnika ziena25
    Datum registracije
    28-11-07
    Poruka
    253
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: Moneypenny Pogledaj Poruke
    nije moguće

što internet radi ljudima
    Slažem se..... Užas!, GLUPA SAM , i sve je bila samo gluma.............. da dođe do p, ali nisu mi trebale nikakve pilule, jer sam ga tako lijepo odjebala!!!

A ŠTA Mogu i očekivat od fejsa, i općenito tih internetskih poznanstava?... smiješna sam sama sebi sad kad čitam ovo šta sam gore napisala...
    Nikad ljubav nije bila ta koja nas je razočarala..uvijek su to zapravo bili ljudi.......

Uvaženi forumaš
    Datum registracije
    27-10-10
    Poruka
    550
    Liked
    11 times

Dobro je da si shvatila na vrijeme, bogatija si za jedno iskustvo!A iskustva nemaju cijenu!

Starter
    Datum registracije
    02-02-11
    Poruka
    10
    Liked
    0 times

Bas mi je zao zbog toga,ali kad se sve dobro malo poslaze i bilo je to za ocekivati,zato sam ti i rekao da ides polako i da provjeris dali je to samo gluma ili je mislio ozbiljno to sto ti je pisao,ali eto na kraju si saznala.Ali ima u tome svemu i pozitivno nesto barem si jos nesto naucila da malo kome mozes vjerovati preko fejsa ili skaypa .

Regularni forumaš Avatar od korisnika maskatur
    Datum registracije
    16-01-11
    Poruka
    108
    Liked
    5 times

Izvuci iz konteksta cijele priče ono što je pozitivno, pomoći će ti da tvoje trenutno razočaranje brže prođe. Ima jedna pjesma od D.Maksimović u kojoj kaže - ...sreća je lijepa samo dok se čeka, samo dok od sebe nagovještaj da... Zove se Slutnja, a napisana je baš kao da je autorica doživjela ovo što se je i tebi dogodilo.
    Na neki si način i sama bila sretna i uzbuđena u tom razdoblju virtualnog druženja, to je ono na što mislim kada kažem pozitivno. A iskustvo koje si stekla neka te učini samo opreznijom, a nikako zatvorenijom u komunikaciji sa drugim ljudima.
    Da je senzibilitet,a ne razum, dominantna osobina, dominantna vrsta bili bi psi,a ne ljudi.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku