Stranica 1 od 7 123456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 68

Kako muškarac može spankirati svoju ženu, ako ju voli?

Raspravljate o temi Kako muškarac može spankirati svoju ženu, ako ju voli? u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; ...

Regularni forumas
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    26
    Poruka
    93
    Liked
    0 times

Znate, većina muškaraca su u odnosu sa ženom nekako, djetinje naivni. To nije loše, kao romantika, ali živiot je više od romantike.
    Kad ovo pročitaju, neki se muškarci uzmuče, pa kažu, "žena, prava, ovo, ono... bla, bla, bla... A ti muškarci, upravo oni NEMAJU POJMA O ŽENI I ŠTO ŽENA ŽELI I ŠTO TREBA I ŠTO ŽUDI I ŠTO JU ISPUNJAVA! Oni ne znaju što ženu drži u ravnoteži.
    Kako dakle možeš nanositi bol ženi koju voliš? Pita se moderni, zaglupljeni, feminizirani muškarac? Ovo pitanje neka postavi svakoj prosječno pametnoj, mlađoj ženskoj, ako će biti iskrena (ili ako popije dvije-tri čaše vina, pa "in vino veritas") odgovorit će mu - šokantnim odgovorom. Jer žena od svog muškarca traži temeljna muška sexualna obilježja, među kojima je na prvom mjestu - dominacaja, kroz volju i postupke. Žena nikad ne želi biti sažaljevana (jer se tada osjeća nevrijedno i infantilno), što onda želi ta 'famozna' žena?

Žena želi biti KORIŠTENA od strane muškarca koje voli i koji nju voli.
    Ona želi biti njegova i da je on koristi kao svoje vlasništvo, da joj time daje i potvrđuje vrijednost na nivou ljudske osobe.
    Žena kod muškarca najviše mrzi, lažljivost, kao nekarakternost svojstvenu ženi, a koja (lažljivost) kvari idealiziranu sliku muškarca u njenom umu, svijesti i programu) A ženi se od strane muškarca najviše gadi - kad je 'sažaljeva' jer je time PONIŽAVA! Zapamtite ovo!

Zašto su svi temeljni odnosi muškarca i žene na zapdu potpuno urušeni? Zato jer je zapdni muškarac dopustio da na njegovo mjesto (oblkovatelja i gospodara žene) uskoči najgora babuskara - židov, peder i pedofil - talmudist i kabalist! Crnomagijški kazarski ološ! Zašto smo dopustili da nam otimaju naše žene, najniži stvorovi na zelji?
    Zašto u društvima gdje žene nemaju toliko izražena "ženska prava" ima daleko manje nasilja nad ženama, apsolutno daleko manje ubojstava žena od strane njihoovih muževa - nego na "naprednom" zapadu? Zato što je poremećena temeljna bio-mentalna sexualna ravnoteža... na zapadu. A poremećena je namjerno i SUSTAVNO od planski razvijenih crnomagijskih programa, jednog plemena.

Muškarac mora učiti o ženi. O njenom programu. Da bi joj mogao biti zadovoljavajući partner. Žena nije isto što i muškarac, to izgleda većini izluđenih zapadnih muškaraca apsolutno nije jasno, izludjeli ih pričama "da smo svi isti" i židov i Arijac i govno i zlato, i čovjek i Bog...?! žena ne traži od muškarca "ravnopravnost" nego - muškost! Žena od muškarca ne očekuje "razumijevanje" nego - sexualnu napadnost. To znači, da ju muškarac želi, ne libi se to joj pokazati, ne želi s njom gubiti vrijeme na "filozofske priče" o onome o čemu vole sa ženskima blabetati - feminizirani muškarci- nego istinski muškarac odmah, prvim pogledom ženi daje do znanja - da mu se sviđa, ako mu se sviđa, naravno... i da je sexualno želi. Bez ikavih priča... I odmah joj se nabacuje, to žena voli... a ona da odluči... ako mu se 'preda' on ju uzima kao LAV, ne kao - miš... žena osjeti tu eruptivnu snagu muškarca koji ju STVARA ponovno, kao Bog! Ona s takvim muškarcem doživljava ono što još nikada nije doživjela s 'babuskarskim' zapadnim muškarcem... muškarac je uzima bez stda, bez kompleksa. donoseći joj radost i zadovoljstvo, kroz priznanje njene ljudske vrijednosti, a ljudska vrijsnost žene je - njena SEXUALNA VRIJEDNOST! I žena to ZNA! Ali glupi feminizirani i izluđeni zapadni muškarci - NE ZNAJU!

Bože, oprosti im, ne znaju što ne čine!

Žena, s takvim, normlanim muškarcem, konačno (nakon toliko čitanja 'čudesnih' knjiga) pronalazi soju G točku, doseže toliko traženi orgazam, koji je nešto tisuću puta snažnije i moćnije nego je ona slutila,i očekivala... dok opijena... neizrecivim osjećajima i uzdrhtala... leži uz svog muškarca... potonula u polusan... u neki čudni do tada neotkriveni svijet između i iznad sna i jave... dok hormoni u njoj pulsiraju kao divovski slapovi... a um joj je opijen nečim... tiću puta jačim od svega umjetnog i NEPOTREBNOG, što ljudi uzimaju. Tijelo joj isijava toplinu i mekoću... kao da se tek rodila, primarni krik...kao da je tek stvorena i izašla iz ruku Stvoritelja!

Žena od muškarca ne traži pametovanje, nego - snagu!

Spankiranje je čin ljubavi, jer žena bol drugačije doživljava, osobito od strane onoga koga voli i poštuje. Unutarnji pogram žene je prilagođen da bude - vođen. Ne da vodi (to je samo rezervna opcija).

Znam slučajeve, lijepa zaapdna ženskica... imala neke zapadne "frajere" - šonje naravno... i upoznal, našeg, Bosančerosa, zdrava, mlada, potentna... željna ženskog "mesa" k'o vuk malde janjetine... i ta ženskica imalo ono, pričice o "pravma" i tako... ali nakon par mjeseci kad sma ih opet vidio (došli u posjetu, iz daleke Australije, ona je porijeklom Engleskinja i otac joj radi u nekoj velkoj banci u Londonu) lijepa, plava ženskica, onako, ženstvena... jebozovna. I tako, vidim, ona se privija uz njega 'kao kutijica uz svoj dragulj'. Blista... k'o zvijezda nebesna čista...
    Primjetim kako ga sluša, pa i kad podige glas na nju... osjetim kako ... vibrira... oh da, naravno, sretno oženjeni, ona više ne spominje nikakva "prava". Nego ide s njim kud god on ide i vodi je. A mislim, da se jadni zapdni roditelji čude "ma šta je vidjela u tom balkanskom PRIMITIVCU"! E pa upravo to PRIMITIVCA(mušku snagu) - MUŠKARCA - ULTIMATIVNA JEBAČA BEZ pičkastih PRIČICA! Dečko je inače bistar, zgodan... malo sam pričao s njim,(ta kompa mi je od djetinjstva... malo mlađi od mene... )I tako, svašta saznam.
    Ženska voli kad je muškarac želi, bez kompromisa i kad je gleda kao seksualni objekt! (mada će izvana glumiti da želi "poštovanje" i bla, bla... ženske suze vrijede manje od kišnih kapi)Zapamtite to! Ona je 'faca' ona je profesorica! Ona je, utjecajna osoba,Ona je, carica... ali duboko u njoj je ŽUDNJA da je muškarac želi KAO ŽENKU, od toga sva uzdrhti i koljena joj klecaju... a srce jače udara u grudima... moćni biokemijski procesi se pokreću u tijelu i UMU.

V.I.P. Član
    Datum registracije
    27-02-07
    Poruka
    10,360
    Liked
    895 times

Re: Kako muškarac može spankirati svoju ženu, ako ju voli?

iako je, za moj ukus, uvodni post napisan malo nabacano, puno je istine u njemu i načelno se slažem s iznesenim viđenjem m-ž odnosa

baš me zanima što će o njemu reći žene s foruma

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika visio1234
    Datum registracije
    13-05-10
    Poruka
    741
    Liked
    180 times

Predug tekst, sory...

moja voli da ju malko ošinem...

V.I.P. Član Avatar od korisnika ally
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    11,082
    Liked
    7198 times

ja sam preosjećajna i romantična da bi mogla bit sretna i zadovoljna uz ovakav tip pećinskih mužjaka..volim se uz muškarca osjećat sigurno, zaštićeno..al kad treba da se prema meni odnosi kao s kap vode na dlanu..s tog na ovako nešto mogu samo uportijebiti smajlić koji nemam..onaj koji povraća..bljuv

a autoru za informaciju, gdje on kaže da nema ubojstava žena na prostorima gdje nisu uzražena ta" ženska prava" da možda nema..al oni se posluže puno gorim rješenjem..bace im kiselinu u lice, da ih uljepšaju...u nekim slučajevima je bolje bit mrtav
    zapivajmo noćas u konobi našoj srići dignut čemo čaše
    i onda kad nebude nas bilo pivat če se pisme naše

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Starost
    36
    Poruka
    19,272
    Liked
    5147 times

Citat Pravi autor: Voltron Pogledaj Poruke
    Znate, većina muškaraca su u odnosu sa ženom nekako, djetinje naivni. To nije loše, kao romantika, ali živiot je više od romantike.
    Kad ovo pročitaju, neki se muškarci uzmuče, pa kažu, "žena, prava, ovo, ono... bla, bla, bla... A ti muškarci, upravo oni NEMAJU POJMA O ŽENI I ŠTO ŽENA ŽELI I ŠTO TREBA I ŠTO ŽUDI I ŠTO JU ISPUNJAVA! Oni ne znaju što ženu drži u ravnoteži.

itd....
    ti si sa 23 godine (ako su to tvoje godine) spoznao što sve žene žele? kako da se prema njima postupa?
    znači sistem toljagom u glavu pa za kosu i odvuć u svoju pećinu i seksualno se izguštavati u njoj....dok ona doživljava višestruke orgazme...kul

moguće da ima i onih koje to žele al ja nekako ne želim i ne vjerujem da su sve takve
    Kad me vidite možete me se nadati!

V.I.P. Član Avatar od korisnika ally
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    11,082
    Liked
    7198 times

sumnjam da žene s takvima uopće znaju što je orgazam
    zapivajmo noćas u konobi našoj srići dignut čemo čaše
    i onda kad nebude nas bilo pivat če se pisme naše

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    15,510
    Liked
    1404 times

Možda je vidio od starog
    Drme staru toljagom po glavi i odvuće u sobu pa misli da mu stara to voli
    Only GOD can judge me...

"Pain is the best instructor, but no one wants to go to his class." - Choi Hong Hi, Founder of Taekwondo

PRAVILA PONAŠANJA
    PRAVILA FORUMA SLIKE

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    9
    Poruka
    32,914
    Liked
    8317 times

Ovo sto je napisano nije nista novo niti nepoznatomada ima nekih sitnih devijacija.
    U zenskim genima je da koketira, da glumi tesko dostupnu, neovisnu i sl. Medjutim kad odabere svog odabranika zeli imati vodju, zeli imati onoga koji ce preuzeti odgovornost na sebe i za njih dvoje, zele SIGURNOST u svakom pogledu, zele vidjeti odgovornog muskarcima u teskim situacijama a opet muskarca koji zna u pravom trenutku pokazati ljubav prema njoj. Kad osjeti da to ima onda se daje 100% muskarcu, onda pokazuje svu svoju zenstvenost, maznost, ljubav.

Muskarac je od pamtivjeka bio lovac a zena lovina. Ne znam kako se moze to promijeniti.
    Naravno izuzetci postoje u svemu pa tako i u ovome medjutim to su samo izuzetci a ne pravila.

A sad nesto za mog dragogo prijatelja, jednog supermoderatora:

A mislim, da se jadni zapdni roditelji čude "ma šta je vidjela u tom balkanskom PRIMITIVCU"! E pa upravo to PRIMITIVCA(mušku snagu) - MUŠKARCA - ULTIMATIVNA JEBAČA BEZ pičkastih PRIČICA!
    Zadnji Uredio fat_boy_slim : 27-04-11 u 10:32
    Volim grad koji teče!

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    15,510
    Liked
    1404 times

Only GOD can judge me...

"Pain is the best instructor, but no one wants to go to his class." - Choi Hong Hi, Founder of Taekwondo

PRAVILA PONAŠANJA
    PRAVILA FORUMA SLIKE

prof. Foruma Avatar od korisnika daredevil
    Datum registracije
    10-05-07
    Starost
    36
    Poruka
    1,756
    Liked
    311 times

tekst je pisan sa željom da prikaže nekakvu dominantnu muškost, koja je potiho skrivena u mozgu autora... usudio bih se reći maštanju... ali opet u nekim stvarima, da žena voli kada je sexualno poželjna i kada joj to partner da do znanja na njoj prihvatljiv način se slažem.

što se spanka tiće... nije svaki spank isti
    trebaš imati osjećaj za spank...

Stranica 1 od 7 123456 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. Odgovora: 4
    Zadnja poruka: 28-08-09, 21:41
  2. Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 11-10-07, 14:20
  3. Kako nasamariti ženu !
    By pharaoh in forum Muški Kutak
    Odgovora: 10
    Zadnja poruka: 28-05-07, 13:37