Stranica 1 od 9 123456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 84

Kako pobijediti...

Raspravljate o temi Kako pobijediti... u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; ...ljubomoru? Zanimaju me iskustva ljudi koji su , recimo, po prirodi ljubomorni, a uspjevaju je pobijediti. Konkretno, u vezi sam ...

Starter
    Datum registracije
    15-09-08
    Poruka
    8
    Liked
    0 times

Kako pobijediti...

...ljubomoru? Zanimaju me iskustva ljudi koji su , recimo, po prirodi ljubomorni, a uspjevaju je pobijediti.

Konkretno, u vezi sam nesto vise od godine dana sa covjekom koji mi je bio frend i zato znam neke intimne detalje o njegovim curama.
    On je osoba koja ostaje u dobrim odnosima s bivsim curama. Ni inace ne bi bila bas hladna prema tome, a zbog detalja koje znam o njima mi je to jos sada teze prihvatiti.
    Znam da je to moj problem i u prijasnjim vezama se nisam nasla u takvoj situaciji.

"vojim" Avatar od korisnika dorina
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    31
    Poruka
    10,387
    Liked
    384 times

Re: Kako pobijediti...

Nemožeš je pobjediti, ali je možeš kontrolirati

Ja sam po prirodi dosta ljubomorna osoba. Prije više nego kaj sam sada.
    Tu "kontrolu" sam naučila uz pomoć pušenja. Što su mi više roditelji branili da pušim, ja sam to više htjela... Da, gdje je tu ljubomora? Vidiš, što više nešto braniš, to više taj netko to hoće i bježi od tebe ma koliko te možda volio ili ti njega. Imperativi nikada nisu ugodni.

Ako će te prevariti učiniti će to kvocala ti njemu ili ne. Prije ako mu stalno kvocala.

Zato jednostavno mu reci kaj osijećaš, bez postavljanje uvijeta, zahtjeva; jer to samo tjera da odemo.
    stupid is as stupid does

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    26
    Poruka
    17,163
    Liked
    72 times

poricajte otvoreno, neka ti da osjecaj povjerenja tada ce nestat ljubomora, ako je ok reci mu sto te smeta, ako pocne provocirati s istim, onda je kreten, inace samo otvoren razgovor to moze rjesiti...

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: portrait Pogledaj Poruke
    .
    On je osoba koja ostaje u dobrim odnosima s bivsim curama. Ni inace ne bi bila bas hladna prema tome, a zbog detalja koje znam o njima mi je to jos sada teze prihvatiti.
    Znam da je to moj problem i u prijasnjim vezama se nisam nasla u takvoj situaciji.
    i meni je to teško prihvatit. bivša je bivša i nema šta radi t u njenoj blizini....

teško je pobjedit ljubomoru,a ako si ti ljubomorna,pa učini i ti njega ljubomornim pa nek vidi kak je to

Datum registracije
    28-04-07
    Starost
    28
    Poruka
    8,722
    Liked
    815 times

Upravu je dorina. Samo pomisli da će ta ljubomora ugušiti to što imate, i pomisli da ga možeš izgubiti iako te voli,jer pritisak nikome ne čini dobro već loše. Nauči to da kontrolišeš,ugrizi se par puta za usne kad god želiš da mu prigovaraš zbog nečega i povuci se.Ma koliko god imala želju da mu zvocaš, stani, udahni duboko, i jako ga zagrli ili poljubi.Eto! Tako i ja radim kada vidim da grešim...i pomaže.

Banned
    Datum registracije
    11-08-08
    Poruka
    4,363
    Liked
    10 times

Citat Pravi autor: Lulu Bg Pogledaj Poruke
    Upravu je dorina. Samo pomisli da će ta ljubomora ugušiti to što imate, i pomisli da ga možeš izgubiti iako te voli,jer pritisak nikome ne čini dobro već loše. Nauči to da kontrolišeš,ugrizi se par puta za usne kad god želiš da mu prigovaraš zbog nečega i povuci se.Ma koliko god imala želju da mu zvocaš, stani, udahni duboko, i jako ga zagrli ili poljubi.Eto! Tako i ja radim kada vidim da grešim...i pomaže.

uh Lu,ja ću ovo isprintati i zalijepiti na frižider...možda uspijem

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    26
    Poruka
    17,163
    Liked
    72 times

neukrotiva ne mogu se sloziti s tobom iz prostog razloga sto bivse cesto znaju uz to sto su bivse biti jako dobre prijateljice, ovisi o tome kakva je veza bila, ja osobno sam gotovo sa svim bivsim curama u jako dobrom odnosu, ali samo prijateljskom... a ako cura meni nece vjerovati i nece razumjeti to... njen problem, ja se vise nikad radi nikoga ne mjenjam ni najmanje i ne prilagodjavam nekome... ako je samnom onda me valjda zna dovoljno dobro da bi znala da ju necu nikad prevariti stoga... neka prihvati ili ode. ne treba mi neka skrivena ljubomora koja ce kad tad izbiti na povrsinu.

ponavljam samo otvoreni razgoor ce ti pomoci, jer ces tako steci povjerenje u njega.

EDIT: kao sto je lulu napisala, ljubomora je destruktivna emocija, ako to mozemo tako nazvati, i jako je sebicna, jer biti s osobom u koju nemas povjerenje je sadizam zajebajes tu osobu i mucis sebe...

Banned
    Datum registracije
    08-09-07
    Poruka
    2,517
    Liked
    1 times

Ljubomora je osjećaj koji proizlazi iz nesigurnosti, nepouzdanja, slabosti
    Kad izgradiš pozitivan stav o sebi, postaneš samouvjerena,tu nema mjesta ljubomori

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: Lulu Bg Pogledaj Poruke
    jel tebe to ne izjeda izunutra?

ne znam...ja kad budem ljubomorna ili kad me nešto nanervira ja šutim,ne serem ja njemu i ne pokazujem svoju ljubomoru ali nakon nekoliko dana,ili kad se naljutim na njega kad to počne prelazit svaku granicu onda mu to nabijem na nos... i onda on kaže kako si ja umišljam,ah te muške priče

kako da ja njega grlim i ljubim a ljubomorna sam ili nanervirana s nekim njegovim postupkom u tom trenutku?

@sahataba-ne znam,meni smeta ako je neko dobar tj ako se viđa s bivšom... ja to ne trpim...
    nisam sebična ali ili ja ili ona,ne može obje... ja se ne viđam s svojim bivšim pa šta on ima sa svojom...
    jedino da imam 100% povjerenja u dečka mi to ne bi smetalo i da on ne zjapi svaki put kad vidi bivšu,to me nervira,dobro da mu oči ne ispadnu
    Zadnji Uredio neukrotiva_031 : 15-09-08 u 11:24

Datum registracije
    28-04-07
    Starost
    28
    Poruka
    8,722
    Liked
    815 times

Citat Pravi autor: Bety Blue Pogledaj Poruke
    uh Lu,ja ću ovo isprintati i zalijepiti na frižider...možda uspijem
    Ajde, vidiš nije loša ideja

Neukrotiva, a jbg, izjeda me (šta god da je u pitanju) ali znam da me voli, znam da imam sa njim nešto fenomenalno, znam da imam sve ono najlepše od njega, i pažnju i ljubav, i dela i reči i vreme ma sve sve... i zbog toga ne želim kvariti.

Imala sam i ja periode kada sam stalno nešto zvocala pa mi maltene prešlo u naviku da to radim(ne u vezi bivše, niti bilo koje druge osobe), ali videla sam da ne idemo nikuda sa tim mojim ponašanjem.I jednostavno , sedneš , razmisliš, ukapiraš da preteruješ, jer ako se on ponaša prema meni super,ako imam njegovu ljubav,zašto bih ja to kvarila?

Ako bi se on ponašao prema meni kao prema skotu e tada ne bih grizla usnu ,već ne bih bila sa njim u vezi.
    Znači, svakako moraš videti koliko vredite, da li moraš sebe da menjaš u nekim stvarima (u ponašanju, što se tiče ljubomore) ili da menjaš partnera.

Ankice, tako je!
    Zadnji Uredio Lulu : 15-09-08 u 11:33

Stranica 1 od 9 123456 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku