Stranica 1 od 8 123456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 73

Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

Raspravljate o temi Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari? u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; Kakve komentare imate vezano uz mirise sperme, spolovila...iskustva....podsjećanja...komentare partnera..????...

Master of Sex n Sin Avatar od korisnika tarquino
    Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Arrow Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

Kakve komentare imate vezano uz mirise sperme, spolovila...iskustva....podsjećanja...komentare partnera..????
    ....žrtva sam bludnih misli....

Uvaženi forumas Avatar od korisnika Imperijal
    Datum registracije
    30-07-05
    Starost
    27
    Poruka
    637
    Liked
    2 times

Re: Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

Pa gle ... ako koristis one kondome od 3,60 lipa sto ima u Keruma kupit kad svrsis u njih rodjeni smrdi cijela okolica sta od kondoma , sta od sperme ... a sta se tice zenske sperme ma niti jedan sladoled nije ravan tome ... Savrseno ... e da a ako kupis durex od 22 kune isti djava ko da si kupija ove od 3,60 kn ...

Test svrsi u carapu ... i ako je "slucajno" zaboravis baciti na pranje svatit ces da sperma gubi miris .... sto znaci .... jesus odakle ti ideja za "MIRIS SPERME" ?
    "Što te imam moj zivote , kad mi novaca , picke i jebacine nisi dao "

Veteran par excellence isoSnake Champion, Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Starost
    36
    Poruka
    18,778
    Liked
    4327 times

Citat Pravi autor: tarquino
    Kakve komentare imate vezano uz mirise sperme, spolovila...iskustva....podsjećanja...komentare partnera..????
    Moram pitat curu jel ima kakvih pritužbi na moje mirise , ja na njezine nemam niti najmanje

Citat Pravi autor: Imperijal
    Pa gle ... ako koristis one kondome od 3,60 lipa sto ima u Keruma kupit kad svrsis u njih rodjeni smrdi cijela okolica sta od kondoma , sta od sperme ... a sta se tice zenske sperme ma niti jedan sladoled nije ravan tome ... Savrseno ... e da a ako kupis durex od 22 kune isti djava ko da si kupija ove od 3,60 kn ...

Test svrsi u carapu ... i ako je "slucajno" zaboravis baciti na pranje svatit ces da sperma gubi miris .... sto znaci .... jesus odakle ti ideja za "MIRIS SPERME" ?
    Zanimljiv komentar, pogotovo ovaj prijedlog za test. Kaj se to tebi desilo da si zaboravio oprat čarape nakon igrica?

Ženska sperma? Zanimljiv izraz
    ...dobri momci starog kova ispali iz vremeplova u novo vrijeme novo doba...

Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Arrow Re: Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

ženska sperma je bila pod navodnicima.....

a za miris muške sperme, mislim da griješiš, jer ga svaka ima, samo je pitanje kakav i koliko intezivan, a to varira od osobe do osobe i ovisno o tome što se jede i pije, samo jedan primjer možda je extreman, ali dobar.....kada jedemo bijeli luk, kao začin hrani, onse izlučuje i putem sperme i putem fecesa čak i putem suza, pa drkaj u čarapu i miriši.....s obzirom da je bijeli luk dobar za liječenje koječega, mogao bi ga dozirato dragoj u oralnoj terpiji imperijal....

Datum registracije
    30-07-05
    Starost
    27
    Poruka
    637
    Liked
    2 times

pa drkaj u čarapu i miriši.....

s obzirom da je bijeli luk dobar za liječenje koječega, mogao bi ga dozirato dragoj u oralnoj terpiji imperijal....
    No Way ... ja i bijeli luk se ne slazemo ... crvena kapula mozda : )

Datum registracije
    30-07-05
    Starost
    27
    Poruka
    637
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: joks
    Kaj se to tebi desilo da si zaboravio oprat čarape nakon igrica?
    He He ...... desi se ... jebiga tko ce namiriti papira ...

Regularni forumas
    Datum registracije
    17-08-06
    Starost
    35
    Poruka
    169
    Liked
    0 times

...ne znam puno o mirisima, ali sam naucio dosta o ukusima...naime,pre nekoliko godina sam uspeo osvojiti devojku koju je zelela cela gimnazija,naravno i ja sa njima, tako dugo...ali uvek su je setali stariji budzovani sa dobrim autima, i pozamasnim dosijeima...ona je studirala u Beogradu, i radila na BK televiziji kao urednik jedne decije emisije, a ja bih provodio i po nekoliko meseci u njenom stanu, izlezavajuci se, spremajuci nam klopu, i cekajuci je sa posla i faxa da bih provodio vreme sa njom... ne znam da li je ostalo nesto da nismo probali u sexu...jedne prilike je insistirala da joj svrsim u usta...nemam obicaj da to radim devojkama sa kojima sam u vezi, ali sam ipak ispunio njenu zelju....nakon orgazma, rekla mi je da svaka sperma ima ukus griza,ali da isto tako svaka ima poseban smek... zatim je obrisala sa usana deo sperme i stavila na moje usne...probao sam...nista spektakularno....mozda pre ima ukus kavijara

Akademik Avatar od korisnika Gogy
    Datum registracije
    28-03-04
    Starost
    25
    Poruka
    6,450
    Liked
    10 times

Citat Pravi autor: Serbo_Croatian
    zatim je obrisala sa usana deo sperme i stavila na moje usne...probao sam...nista spektakularno....mozda pre ima ukus kavijara
    Fuj jebote
    Tutorijali.Net - tutorijali na hrvatskom jeziku [photoshop, programiranje, izrada web stranica i ostalo...]

Radar404 <- moj blog

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    15,283
    Liked
    1229 times

Citat Pravi autor: Serbo_Croatian
    ...ne znam puno o mirisima, ali sam naucio dosta o ukusima...naime,pre nekoliko godina sam uspeo osvojiti devojku koju je zelela cela gimnazija,naravno i ja sa njima, tako dugo...ali uvek su je setali stariji budzovani sa dobrim autima, i pozamasnim dosijeima...ona je studirala u Beogradu, i radila na BK televiziji kao urednik jedne decije emisije, a ja bih provodio i po nekoliko meseci u njenom stanu, izlezavajuci se, spremajuci nam klopu, i cekajuci je sa posla i faxa da bih provodio vreme sa njom... ne znam da li je ostalo nesto da nismo probali u sexu...jedne prilike je insistirala da joj svrsim u usta...nemam obicaj da to radim devojkama sa kojima sam u vezi, ali sam ipak ispunio njenu zelju....nakon orgazma, rekla mi je da svaka sperma ima ukus griza,ali da isto tako svaka ima poseban smek... zatim je obrisala sa usana deo sperme i stavila na moje usne...probao sam...nista spektakularno....mozda pre ima ukus kavijara

Odvratno
    Ne bi probao taman da umirem !
    Only GOD can judge me...

"Pain is the best instructor, but no one wants to go to his class." - Choi Hong Hi, Founder of Taekwondo

PRAVILA PONAŠANJA
    PRAVILA FORUMA SLIKE

Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Arrow Re: Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

niste probali okus svoje sperme......

Stranica 1 od 8 123456 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. Ogame
    By Bacva in forum Igre
    Odgovora: 122
    Zadnja poruka: 17-08-09, 21:12
  2. Panduri!
    By Konjina in forum Auti
    Odgovora: 12
    Zadnja poruka: 31-01-06, 20:59