Stranica 1 od 8 123456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 73

Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

Raspravljate o temi Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari? u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; ...

Master of Sex n Sin Avatar od korisnika tarquino
    Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Arrow Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

Kakve komentare imate vezano uz mirise sperme, spolovila...iskustva....podsjećanja...komentare partnera..????
    ....žrtva sam bludnih misli....

Uvaženi forumas Avatar od korisnika Imperijal
    Datum registracije
    30-07-05
    Starost
    27
    Poruka
    637
    Liked
    2 times

Re: Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

Pa gle ... ako koristis one kondome od 3,60 lipa sto ima u Keruma kupit kad svrsis u njih rodjeni smrdi cijela okolica sta od kondoma , sta od sperme ... a sta se tice zenske sperme ma niti jedan sladoled nije ravan tome ... Savrseno ... e da a ako kupis durex od 22 kune isti djava ko da si kupija ove od 3,60 kn ...

Test svrsi u carapu ... i ako je "slucajno" zaboravis baciti na pranje svatit ces da sperma gubi miris .... sto znaci .... jesus odakle ti ideja za "MIRIS SPERME" ?
    "Što te imam moj zivote , kad mi novaca , picke i jebacine nisi dao "

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Starost
    36
    Poruka
    19,378
    Liked
    5214 times

Citat Pravi autor: tarquino
    Kakve komentare imate vezano uz mirise sperme, spolovila...iskustva....podsjećanja...komentare partnera..????
    Moram pitat curu jel ima kakvih pritužbi na moje mirise , ja na njezine nemam niti najmanje

Citat Pravi autor: Imperijal
    Pa gle ... ako koristis one kondome od 3,60 lipa sto ima u Keruma kupit kad svrsis u njih rodjeni smrdi cijela okolica sta od kondoma , sta od sperme ... a sta se tice zenske sperme ma niti jedan sladoled nije ravan tome ... Savrseno ... e da a ako kupis durex od 22 kune isti djava ko da si kupija ove od 3,60 kn ...

Test svrsi u carapu ... i ako je "slucajno" zaboravis baciti na pranje svatit ces da sperma gubi miris .... sto znaci .... jesus odakle ti ideja za "MIRIS SPERME" ?
    Zanimljiv komentar, pogotovo ovaj prijedlog za test. Kaj se to tebi desilo da si zaboravio oprat čarape nakon igrica?

Ženska sperma? Zanimljiv izraz
    Kad me vidite možete me se nadati!

Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Arrow Re: Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

ženska sperma je bila pod navodnicima.....

a za miris muške sperme, mislim da griješiš, jer ga svaka ima, samo je pitanje kakav i koliko intezivan, a to varira od osobe do osobe i ovisno o tome što se jede i pije, samo jedan primjer možda je extreman, ali dobar.....kada jedemo bijeli luk, kao začin hrani, onse izlučuje i putem sperme i putem fecesa čak i putem suza, pa drkaj u čarapu i miriši.....s obzirom da je bijeli luk dobar za liječenje koječega, mogao bi ga dozirato dragoj u oralnoj terpiji imperijal....

Datum registracije
    30-07-05
    Starost
    27
    Poruka
    637
    Liked
    2 times

pa drkaj u čarapu i miriši.....

s obzirom da je bijeli luk dobar za liječenje koječega, mogao bi ga dozirato dragoj u oralnoj terpiji imperijal....
    No Way ... ja i bijeli luk se ne slazemo ... crvena kapula mozda : )

Datum registracije
    30-07-05
    Starost
    27
    Poruka
    637
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: joks
    Kaj se to tebi desilo da si zaboravio oprat čarape nakon igrica?
    He He ...... desi se ... jebiga tko ce namiriti papira ...

Regularni forumas
    Datum registracije
    17-08-06
    Starost
    35
    Poruka
    169
    Liked
    0 times

...ne znam puno o mirisima, ali sam naucio dosta o ukusima...naime,pre nekoliko godina sam uspeo osvojiti devojku koju je zelela cela gimnazija,naravno i ja sa njima, tako dugo...ali uvek su je setali stariji budzovani sa dobrim autima, i pozamasnim dosijeima...ona je studirala u Beogradu, i radila na BK televiziji kao urednik jedne decije emisije, a ja bih provodio i po nekoliko meseci u njenom stanu, izlezavajuci se, spremajuci nam klopu, i cekajuci je sa posla i faxa da bih provodio vreme sa njom... ne znam da li je ostalo nesto da nismo probali u sexu...jedne prilike je insistirala da joj svrsim u usta...nemam obicaj da to radim devojkama sa kojima sam u vezi, ali sam ipak ispunio njenu zelju....nakon orgazma, rekla mi je da svaka sperma ima ukus griza,ali da isto tako svaka ima poseban smek... zatim je obrisala sa usana deo sperme i stavila na moje usne...probao sam...nista spektakularno....mozda pre ima ukus kavijara

Akademik Avatar od korisnika Gogy
    Datum registracije
    28-03-04
    Starost
    26
    Poruka
    6,449
    Liked
    12 times

Citat Pravi autor: Serbo_Croatian
    zatim je obrisala sa usana deo sperme i stavila na moje usne...probao sam...nista spektakularno....mozda pre ima ukus kavijara
    Fuj jebote
    Tutorijali.Net - tutorijali na hrvatskom jeziku [photoshop, programiranje, izrada web stranica i ostalo...]

Radar404 <- moj blog

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    15,594
    Liked
    1463 times

Citat Pravi autor: Serbo_Croatian
    ...ne znam puno o mirisima, ali sam naucio dosta o ukusima...naime,pre nekoliko godina sam uspeo osvojiti devojku koju je zelela cela gimnazija,naravno i ja sa njima, tako dugo...ali uvek su je setali stariji budzovani sa dobrim autima, i pozamasnim dosijeima...ona je studirala u Beogradu, i radila na BK televiziji kao urednik jedne decije emisije, a ja bih provodio i po nekoliko meseci u njenom stanu, izlezavajuci se, spremajuci nam klopu, i cekajuci je sa posla i faxa da bih provodio vreme sa njom... ne znam da li je ostalo nesto da nismo probali u sexu...jedne prilike je insistirala da joj svrsim u usta...nemam obicaj da to radim devojkama sa kojima sam u vezi, ali sam ipak ispunio njenu zelju....nakon orgazma, rekla mi je da svaka sperma ima ukus griza,ali da isto tako svaka ima poseban smek... zatim je obrisala sa usana deo sperme i stavila na moje usne...probao sam...nista spektakularno....mozda pre ima ukus kavijara

Odvratno
    Ne bi probao taman da umirem !
    Only GOD can judge me...

"Pain is the best instructor, but no one wants to go to his class." - Choi Hong Hi, Founder of Taekwondo

PRAVILA PONAŠANJA
    PRAVILA FORUMA SLIKE

Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Arrow Re: Mirisi - sperme, njega ili nje...komentari?

niste probali okus svoje sperme......

Stranica 1 od 8 123456 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. Ogame
    By Bacva in forum Igre
    Odgovora: 122
    Zadnja poruka: 17-08-09, 23:12
  2. Panduri!
    By Konjina in forum Auti
    Odgovora: 12
    Zadnja poruka: 31-01-06, 22:59