Stranica 1 od 18 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 178
Like Tree11Likes

Pitanje u vezi trudnoće

Raspravljate o temi Pitanje u vezi trudnoće u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; Imam pitanje: Da li ženska može zatrudnjeti ako ne svrši baš u trenu kad muškarac svrši (naravno da muškarac svrši ...

Starter
    Datum registracije
    20-03-08
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Pitanje u vezi trudnoće

Imam pitanje:

Da li ženska može zatrudnjeti ako ne svrši baš u trenu kad muškarac svrši (naravno da muškarac svrši u nju)? Dali postoje i koje su šanse za trudnoću?

Zahvaljujem!
    Zadnji Uredio girl- : 20-03-08 u 12:57

prof. Foruma Avatar od korisnika Drizzt
    Datum registracije
    08-01-08
    Starost
    35
    Poruka
    1,047
    Liked
    3 times

Re: Pitanje uvezi trudnoće

Kakve veze ima svrsis li ti, khm ženska ili ne ako je muškarac bez zaštite svršio u žensku????

Šansa da u tim trenutcima ne ostane trudna je :
    - da koristi kontracepcijske tablete
    - da ima menstraciju, i to prva tri dana
    - ili da su ili ona ili on neplodni!!!!!!!!!

Akademik Gold Diggers Champion Avatar od korisnika Locrian85
    Datum registracije
    30-05-07
    Starost
    28
    Poruka
    5,923
    Liked
    5 times

Nakon odgovora, predlažem odmah lock na temu da ne krenu zajebancije.....

Voljeni grade, za tebe dišem, najljepšu pjesmu srcem ti pišem...
    ×××
    Ja sam znao da ću svoju ljubav pokloniti njoj, mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj...

Master of Sex n Sin Avatar od korisnika tarquino
    Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Arrow Re: Pitanje uvezi trudnoće

Ovo je pitanje zabrinute curice koja je trebala naučiti neke osnovne stvari prije nego je stupila u seksualne odnose.

Dritz je dao odgovor na pitanje i na posebne okolnosti, a jednostavnije rečeno, da li možeš ostati trudna ili ne ima samo veze da li je muškarac svršio u tebe, odsnno da li je išpricao svoju spermu u tebe, odnosno u tvoju rodnicu, a ne van odnosno ne po tebi.

Bit tvoga svršavanja, odnosno tvoga orgazma je samo stvar tvoje ugode pri sexu, tvoga užitka.
    ....žrtva sam bludnih misli....

prof. Foruma Avatar od korisnika Agness
    Datum registracije
    21-02-08
    Poruka
    1,918
    Liked
    7 times

Citat Pravi autor: Drizzt Pogledaj Poruke
    Kakve veze ima svrsis li ti, khm ženska ili ne ako je muškarac bez zaštite svršio u žensku????

Šansa da u tim trenutcima ne ostane trudna je :
    - da koristi kontracepcijske tablete
    - da ima menstraciju, i to prva tri dana
    - ili da su ili ona ili on neplodni!!!!!!!!!
    Jedino konrtacepcijske pilule tu imaju šanse da spase stvar
    Ima žena kojima su plodni dani tijekom menstruacije, tako ih nekako kači (poznam jednu, jer nije mogla zatrudnit radi toga), ali to nije pravilo naravno, sve osim redovnih pilula je mačak u vreći
    Ti neplodni dani se jako lako mogu izračunati (ali ne računski, nego po simptomima koje žena ima, ali najčešće dođe do ''zabune'')

"vojim" Avatar od korisnika dorina
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    31
    Poruka
    10,387
    Liked
    379 times

Citat Pravi autor: girl- Pogledaj Poruke
    Da li ženska može zatrudnjeti ako ne svrši baš u trenu kad muškarac svrši (naravno da muškarac svrši u nju)? Dali postoje i koje su šanse za trudnoću?
    Evo primjer kako dolazi da djeca rađaju djecu
    stupid is as stupid does

Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Citat Pravi autor: Agness Pogledaj Poruke
    Ti neplodni dani se jako lako mogu izračunati (ali ne računski, nego po simptomima koje žena ima, ali najčešće dođe do ''zabune'')
    Da, mogu se računski izračunati prema Kalendarskoj ili Ogino-Knausovoj metodi

Ukoliko žena ima uredne menstrualne cikluse (razmak od 1. dana menstruacije do 1. dana iduće) s trajanjem od 26-34 dana, tada plodne dane možemo izračunati.
    Od najkraćeg zabilježenog ciklusa odbija se 18 da bi se dobio prvi plodni dan ciklusa. Od najdužeg opaženog ciklusa se odbija 11, da se dobije posljednji plodni dan ciklusa. U pravilnom 28-dnevnom ciklusu plodni dani su od 10. do 17.

28-18=10. dan (početak plodnih dana)
    28-11=17. dan (završetak plodnih dana)

Drugi primjer: žena ima cikluse od 28 do 32 dana,
    dakle: 28-18=10; 32-11=21, pa plodni dani teoretski padaju od 10. do 21. dana.
    Kalendarska metoda je također i plan kako zatrudnjeti ako imate češće spolne odnose u plodnim danima.

prof. Foruma Avatar od korisnika Agness
    Datum registracije
    21-02-08
    Poruka
    1,918
    Liked
    7 times

Citat Pravi autor: tarquino Pogledaj Poruke
    Da, mogu se računski izračunati prema Kalendarskoj ili Ogino-Knausovoj metodi

Ukoliko žena ima uredne menstrualne cikluse (razmak od 1. dana menstruacije do 1. dana iduće) s trajanjem od 26-34 dana, tada plodne dane možemo izračunati.
    Od najkraćeg zabilježenog ciklusa odbija se 18 da bi se dobio prvi plodni dan ciklusa. Od najdužeg opaženog ciklusa se odbija 11, da se dobije posljednji plodni dan ciklusa. U pravilnom 28-dnevnom ciklusu plodni dani su od 10. do 17.

28-18=10. dan (početak plodnih dana)
    28-11=17. dan (završetak plodnih dana)

Drugi primjer: žena ima cikluse od 28 do 32 dana,
    dakle: 28-18=10; 32-11=21, pa plodni dani teoretski padaju od 10. do 21. dana.
    Kalendarska metoda je također i plan kako zatrudnjeti ako imate češće spolne odnose u plodnim danima.
    da, to je računski, ali ja govorim o tome da taj račun u prosjeku odgovara ženama, ali da ima žena kojima plodni dani nisu tih dana kad se po tome izračuna,
    ali zato imaju simptomi koji jasno ukazuju da je žena u plodnim danima, ali ja to dalje stvarno ne znam
    nego samo napominjem da ta metoda nije isključivo pouzdana, radi ostalog svekolikog ženskog pučanstva da ne prihvate taj način zdravo-za gotovo

Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,045
    Liked
    6 times

Moj komentar, da se ne bi kirvo shvatilo da se ne može računati, to je jedba od metoda pirodnog planiranja obitelji ili prirodnog načina kontracepcije, manje su pouzdane, ali postoje i preporučavaju se kao mogućnost.
    Pored ove postoje još dvije metode..putem mjerenja bazalne temperature i izgleda cervikalne sluzi.
    Bazalna temperatura može se mjeriti kroz dva-tri ciklusa. Neposredno prije ustajanja treba (najbolje živinim, uvijek istim) toplomjerom izmjeriti u ustima ispod jezika 5 minuta i zabilježiti temperaturu (najbolje na pripremljenom grafikonu). Bazalna temperatura mjeri se ako ste zdravi i ne uzimate lijekove protiv bolova niti za spavanje koji bi mogli utjecati na tjelesnu temperaturu. Tada se može zamijetiti da oko 12. dana ciklusa temperatura pada (npr. sa 36.5 na 36.1 C), a slijedeći dan raste (npr. na 36.9 C) i ostaje nekoliko dana povišena. Tada znamo da je taj dan kad se povisila temperatura najvjerojatnije bila ovulacija. Mnoge žene će ovulaciju i osjetiti kao stezanje ili čak bolove u donjem dijelu trbuha.
    Gotovo sve će imati i promjenu cervikalne sluzi-tj. zamijetiti iscjedak iz rodnice koji taj dan postaje poput dugih niti tj. nalik bjelancu. Taj iscjedak je čist i bez nekog neugodnog mirisa (za razliku od eventualnih upalnih iscjedaka). Ponekad je teže prepoznati promjenu iscjetka ako je žena baš taj dan imala spolni odnos, no nakon nekoliko ciklusa praćenja moći će sama prepoznati razliku. Određivanje plodnih dana prema toj cervikalnoj sluzi je temelj prirodne tzv. Bilingsove metode kontrole začeća. Ova metoda se pogotovo preporučala ženama koje ne mogu zbog nekih razloga koristiti kontracepciju, a muškarac izrazito ne želi koristiti prezervativ. U odnosu na prezervativ taj način štiti od začeća, ali ne od manje ili više opasnih spolno prenosivih infekcija.
    Danas je poznat sve veći broj tih infekcija: klamidije, mikoplazme-koje često dovode do tihih upala i čak neplodnosti zatim trihomonas vaginalis-uzročnik trihomonijaze, gonokok-uzročnik tripera-kapavca, treponema pallidum-uzročnik sifilisa, HIV, HPV-uzročnik kondiloma i promjena na grliću maternice, HBV i HCV-uzročnici žutice B i C, te neke druge manje opasne, ali koje također treba liječiti.

mamita Avatar od korisnika teica
    Datum registracije
    14-08-06
    Starost
    30
    Poruka
    9,715
    Liked
    360 times

Citat Pravi autor: girl- Pogledaj Poruke
    Imam pitanje:

Zahvaljujem!
    Ne mogu ovu temu podnjeti...

Da je šutnja snaga, a govorenje slabost, vidi se po tome što starci i djeca vole pričati.
    Ivo Andrić

Stranica 1 od 18 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku