Stranica 10 od 18 PrvoPrvo ... 56789101112131415 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 91 do 100 od 180

Sex za vrijeme mjesecnice

Raspravljate o temi Sex za vrijeme mjesecnice u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; kaligula.....ne seri gluposti....ti i tvoja iskustva.....ja....ja...ja...pa...ja...reci kolko si zenska opce bubnul u zivotu...JA cu ti reci da su neke letele ...

mozak organizacije Avatar od korisnika cobra_gi
    Datum registracije
    28-09-05
    Poruka
    3,972
    Liked
    9 times

Re: Sex za vrijeme mjesecnice

kaligula.....ne seri gluposti....ti i tvoja iskustva.....ja....ja...ja...pa...ja...reci kolko si zenska opce bubnul u zivotu...JA cu ti reci da su neke letele po zraku od orgazma za vrijeme menge...dok normalno nisu bile tak extremne....

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Ulysea
    Datum registracije
    15-03-07
    Poruka
    929
    Liked
    0 times

Kako i ja nova, pa dodam gdje stignem i za sto mi oko zapne tu se malkec i zaustavim i obiljezim teritorij, tako cu ovdje dati svoj mali zenski prilog...dakle, ovisno o razini gadljivosti svaki tinedjer je spreman na eksperimentiranje, a sa onim manje zelenim godinama dolazi do onoga bi ili il ne prakticirala navedeno...osobno, probala, nije me zadovoljilo...ne estetski, vec sveukupno, pa tako te dane uzivam u ''izljevima'' i skupljam doze hormona za dane poslije...
    A kad smo vec kod onoga krvavi k....pa prezervativ je sasvim dovoljna zastita za gadljivo musko (?), a i za infekciju kod zenskog....ili....a kako netko napisao krvavo isto moze biti bas jedan DIVAN fetish....
    Ajd...samo solim, secerim, paprim (po izboru) malo...nova, pa oprostite...khm khm.....

Banned
    Datum registracije
    19-02-07
    Poruka
    46
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Kaligula Pogledaj Poruke
    "...ali da imaš malo više iskustva, znao bi da su neke žene totalno napaljene za vrijeme menge."

Neznam o kakvom iskustvu ti pričaš ali,imam osnovno znanje o biologiji i preporučam ti da se primiš knjige ili nađeš nekog liječnika da ti temeljito objasni što je to menstruacija,što se tijekom nje događa ženi i kakve rizike nosi sex tijekom ciklusa.
    Što se tiće mog seksualnog iskustva,vjerujem da su daleko ugodnija,čišća i zdravija od tvojih,jer se za razliku od nekih mogu suzdržati dok djevojka ima one dane u mjesecu.
    Fala ti Bože da se bar po nečemu većina ljudi razlikuje od životinja pa se sex razvio u nešto više od zadovoljavanje poriva pod svaku cijenu.
    Žao mi je što ti do tog nivoa nisi evoluirao,ali možda još stigneš.
    Daj Bože.
    Što se tiće napaljenosti tijekom menstruacije,to je normalno kod svih životinjskih vrsta,pa tako i kod kuje moje šogorice,pa te pozivam da idući put kad joj "zagusti",uletiš i pokažeš joj kako "hebe" "pravi muškarac " pun takvih životnih iskustava.
    Vjerujem da neće primjetiti neku znatnu razliku između tebe i svojih bivših ljubavnika.
    Što se tiće tvog načina komunikacije i vokabulara kojim se služiš,stojim kod svoje tvrdnje u prethodnom postu,s tim da bih dodao da je evidentno da ti intelektualni nivo nije ništa razvijeniji od seksualnog,što je u biti razumljivo,i u skladu s tvojim ponašanjem.
    Jaaadan !!!
    E sad,što se tiće mene.
    Ti dijete drago,kad sakupiš sva svoja životna,ne samo seksualna iskustva,nećeš dostići ni ono iz moga života što sam zaboravio.
    Vjerujem da si nekim nesretnim slučajem malčice zapeo u razvoju,i silom to želiš nadoknaditi.
    Na žalost,na skroz pogrešan način,jer kad ideš nekog vrijeđati,onda ti se dogodi ovakav odgovor.
    Ali moram priznati da ti u potpunosti odgovara tvoj nickname,jer definitivno ti je jezik brži od pameti.
    Nadam se da nisi i u ostalim bitnim stvarima prebrz,jer onda te ni žene neće ozbiljno shvačati,ako razumiješ na što mislim.
    Što se tiće mog poziva da se ti i ja nađemo,on također stoji.
    Možda ti imaš neke druge "metode" kojima bi mi objasnio kako si ti "pravi muškarac".
    Stojim ti na raspolaganju.

nevjerojatno!
    Koliko ti je trebalo vremena da sročiš ovako dug komentar? Očito si upregnuo sve svoje snage kako bi me popljuvao maksimalno koliko možeš. Samo si malo pretjerao, jer si skočio u gubicu sam sebi. Praviš mi se tu nešto fin i govoriš mi o civilizacijskom nivou a pozivaš me na parenje s tvojom kujom. Pa zar misliš da si jedan civilizirani mislioc može dopustiti spuštanje na takav nivo. Griješiš dijete. To je niskobuđetni film mnogih spodoba koje nemaju pojma o civilizaciji. Ja se uopće ne trudim pričati u rukavicama jer mislim da me nećeš razumjeti, pa se zato i spuštam na tvoj nivo kako bi skužio o čemu pričam.
    S obzirom da smo debelo offtopic želio bih još samo dodati da sam već spomenuo da me niti ne zanima bilo kakvo približavanje muškima.
    Prije svega, jednom civiliziranom muškarcu ne pristaje način raspravljanja kojim se razmečeš, pretpostavljam da aludiraš na raspravljanje šakama izbliza. Što sam prestao raditi još kada sam sazrio nakon osnovne škole, a što je definitivno znak primitivizma i zaostalosti od kojeg ovdje želiš iskočiti. PA je to još jedna kontradiktornost. Pa ću ti ponoviti još jednom da ne čujem što govoriš od tolike buke koju proizvodiš. Vjerojatno ne možeš shvatiti koliko skačeš sam sebi u usta. I ako smatraš sebe nadmoćnim što se tiće fizičke snage, to se može riješiti i drugačije nego da provodiš dane na traumatologiji a kasnije da gubim vrijeme s tobom po sudovima jer sam ti razvalio lubanju u kojoj osim žice koja drži uši ionako nema ništa. Lijep ti pozdrav i uživaj u lijepom danu.

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    15,266
    Liked
    1223 times

DOVIĐENJA,JURICA !!! TI SI SVOJ BONUS ISPUCAO...

-sahasa
    Zadnji Uredio sahasa : 19-03-07 u 12:25
    Only GOD can judge me...

"Pain is the best instructor, but no one wants to go to his class." - Choi Hong Hi, Founder of Taekwondo

PRAVILA PONAŠANJA
    PRAVILA FORUMA SLIKE

Regularni forumas Avatar od korisnika 100mark
    Datum registracije
    08-07-07
    Starost
    35
    Poruka
    72
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: peacock Pogledaj Poruke
    kako je rekao jedan moj pajdo:

"jebes mornara koji nije plovio crvenim morem"
    e baš tako

Akademik Avatar od korisnika _Aris_
    Datum registracije
    12-05-05
    Starost
    28
    Poruka
    4,752
    Liked
    3 times

Samo zadnjih dana, kad vidim da je ona napaljena i da njoj neće smetati... meni ne smeta...

Akademik Avatar od korisnika kresola
    Datum registracije
    17-07-07
    Starost
    36
    Poruka
    3,536
    Liked
    2 times

Dobre su mi ove zadnje tri stranice

ontopik: Ako ona hoće zašto ne, ta ko sam ja da ikome išta uskraćujem

Regularni forumas
    Datum registracije
    08-07-07
    Starost
    36
    Poruka
    191
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: eowyn Pogledaj Poruke
    OK je kad je pred kraj mjesečnice.... to znači zadnji ili predzadnji dan.....manje krvi, manje prljanja
    Slazem se,one koje su bar malo iskusne u tome njima je normalno tako,pristat ce kad je pred kraj curenja!
    Na pocetku curenja se obicno izbjegava,puno krvi,vise smrdi i tak!Da,jesam u crveno,dosta puta!

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,767
    Liked
    1256 times

čuo sam da nije 100% sigurno svršiti u curu ako ima mengu, da i tada čak postoji mogućnost trudnoće

Forumaš Plave Krvi Avatar od korisnika GajbaPive
    Datum registracije
    04-01-06
    Starost
    30
    Poruka
    5,108
    Liked
    590 times

Citat Pravi autor: Kristijan Pogledaj Poruke
    čuo sam da nije 100% sigurno svršiti u curu ako ima mengu, da i tada čak postoji mogućnost trudnoće
    e, taj dio me zanima... moja draga i ja upraznjavamo seks u vrijeme menge 3-4 dan i ja redovito svrsavam u nju, sto inace nikada ne radim, pa cak niti s kondomom.
    izradjujem i prodajem sprave za vjezbanje. mail: drasko2002@gmail.com

Lajkaj nas na Facebooku