Stranica 11 od 19 PrvoPrvo ... 678910111213141516 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 101 do 110 od 190
Like Tree20Likes

Što mislite o braku???

Raspravljate o temi Što mislite o braku??? u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; Pravi autor: reina_hm Svi ste dali svoja misljenja o braku i svacije misljenje je ispravno...Toliko definicija braka ima i svaka ...

V.I.P. Član Avatar od korisnika ally
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    13,574
    Liked
    14313 times

Re: Što mislite o braku???

Citat Pravi autor: reina_hm Pogledaj Poruke
    Svi ste dali svoja misljenja o braku i svacije misljenje je ispravno...Toliko definicija braka ima i svaka moze biti ispravna , a i ne mora biti
    Kao i sve u zivotu , tako i brak ovisi o nizu okolnosti ... a po meni je najbitniji faktor to dvoje , koje se odluci uci u brak!
    Ja bih potvrdila , sto je neko vec napisao da je jako bitan kompromis , pored ostalih cinjenica , koje se ne smiju zaobici... Ako problema ima , pokusati razgovarati , tolerisati , kompromitovati se...

Ipak je lijepo znati , da je neko tu uvijek za tebe , da je neko tu da te slusa i kad tvoja prica i nije bas nesto , da te neko podrzava , onda kad ti se cini da ti nista ne ide...... brak je onakav , kakvim ga mi napravimo!!

Ne treba zuriti , slazem se.... mladost je ipak samo jedna ...ali ne treba niti cekati starost sam

Sve u svoje vrijeme i onda kad osjetimo da je bas "sad" dosao trenutak da s nekim dijelimo i srecu i tugu , i zdravlje i bolest i noc i dan.....

Mojih pet godina braka proslo je i kroz oluje i kise , kroz suncana svitanja , more suza i ocean osmijeha..... i danas opet odlucna sam u opsanku istog , jer moja druga polovina uvjerila me da smo on i ja jedno , a sve oko nas je jednostavno zivot !!!!

Sanele sretno
    pametno

Regularni forumaš Avatar od korisnika crnokosa 13
    Datum registracije
    13-04-09
    Poruka
    185
    Liked
    2 times

reina hm...mislis li da je to sto te on uvjerio da ste jedno ipak recept za dobar brak...mi neznamo kakvi su drugi u istinu brakovi pa onda mislimo da vrijedi se citav zivot boriti iz neki i nama bas nejasni razloga ali ipak borimo se zato sto on kaze da tako treba...hmmm..
    Jedini poklon koji bi ti zeljela darovati je mogucnost da vidis sebe s mojim ocima i da napokon shvatis kako te gledam...

Regularni forumaš Avatar od korisnika reina_hm
    Datum registracije
    30-03-09
    Poruka
    217
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: crnokosa 13 Pogledaj Poruke
    reina hm...mislis li da je to sto te on uvjerio da ste jedno ipak recept za dobar brak...mi neznamo kakvi su drugi u istinu brakovi pa onda mislimo da vrijedi se citav zivot boriti iz neki i nama bas nejasni razloga ali ipak borimo se zato sto on kaze da tako treba...hmmm..

ma neeee .... htjela sam reci , da uz sve kompromise , nadanje , uspone i padove , mislimo isto...Mozda je nejasna moja poruka , ali moja borba nije samo zato "sto to on kaze " da tako treba , nego zato sto to i ja mislim , a on potvrdjuje .... jer vrijedno je !!!

Svi mi imamo svoja i iskustva okoline , ali povoditi se trebamo onim sto osjecamo ....

Pozdrav

Regularni forumaš Avatar od korisnika crnokosa 13
    Datum registracije
    13-04-09
    Poruka
    185
    Liked
    2 times

Smile Re: Što mislite o braku???

Citat Pravi autor: reina_hm Pogledaj Poruke
    ma neeee .... htjela sam reci , da uz sve kompromise , nadanje , uspone i padove , mislimo isto...Mozda je nejasna moja poruka , ali moja borba nije samo zato "sto to on kaze " da tako treba , nego zato sto to i ja mislim , a on potvrdjuje .... jer vrijedno je !!!

Svi mi imamo svoja i iskustva okoline , ali povoditi se trebamo onim sto osjecamo ....

Pozdrav
    OVO je puno jasnije jos ako je istina i vjerujete u to sto govorite ...bravo imas dobar brak...
    Jedini poklon koji bi ti zeljela darovati je mogucnost da vidis sebe s mojim ocima i da napokon shvatis kako te gledam...

Regularni forumaš Avatar od korisnika reina_hm
    Datum registracije
    30-03-09
    Poruka
    217
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: crnokosa 13 Pogledaj Poruke

OVO je puno jasnije jos ako je istina i vjerujete u to sto govorite ...bravo imas dobar brak...

Nakon brojnih testova , koje je sam zivot nametnuo , mogu slobodno reci da IMAM i samo jos dodati AMEN !!!

Regularni forumaš Avatar od korisnika tamnus
    Datum registracije
    15-04-09
    Poruka
    70
    Liked
    2 times

Brak nije za svakoga . Postoje ljudi koji olako udju u njega a onda se ne pripremljeni za tu obavezu ponasaju nedolicno i ne odgovorno sto dovede do razvoda , a kada se to desi stradaju deca (ako ih u braku ima ) . Stoga duznost muskarca i zene je da dobro promisle kada se odluce na taj korak .

V.I.P. Član Avatar od korisnika latoa
    Datum registracije
    18-01-08
    Poruka
    2,858
    Liked
    464 times

Citat Pravi autor: sanelXXL Pogledaj Poruke
    brak mi je jos prosle godine bio tako dalek....ne znam...mislio sam da se necu ozeniti jos par godina, najgore mi je bilo nakon sto me cura prevarila! ALI!!! moja najbolja prijateljica (znamo se vec skoro 15 god) i ja smo usli u vezu, volio sam je i kao frendicu, a sad sam lud za njom! elem...zenim se 1. septembra mogu reci da se radujem tome, jer u njoj sam nasao sve ono sto sam oduvijek zelio da cura ima, mislim na osobine njene....
    Ovaj post mi je baš razvedrio jutro. Sanele imaš sve moje čestitke
    Sretno...

"Leti ko lisce sto vir ga vije, za let si duso stvorena.
    za zemlju nije, za pokoj nije, cvijet sto nema korijena.
    "

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika fantastichna
    Datum registracije
    11-06-08
    Starost
    35
    Poruka
    2,016
    Liked
    7 times

Sanel se zeniiiiiii

ja sam sada u fazi da ne zelim ulaziti u brak, zelim ziviti s nekim, al brak jok jok
    zasto? neznam... cemu se zeniti, udavati kad ti to ne garantira da ces s osobom provesti cijeli zivot nadalje...
    ionako nakon 3 il 5 god zivota pred sudom se konta ko da ste u braku
    mama jednog curetka

Regularni forumaš Avatar od korisnika maysie
    Datum registracije
    28-01-09
    Poruka
    276
    Liked
    1 times

brak kao zajednica dvoje ljudi koji se bezgranično vole-uh tko to ne želi? ko ne želi biti sa svojim dragim, buditi se ujutro, lijegati navečer, graditi snjim svoj život? tko ne želi prevazići sve tuge i nedaće (90%) da bi se radovao i uzivao (10%)?
    nekada sam se bojala svega toga sto donosi brak. to pospremanje za nekim, gubljenje privatnosti, nestanak ljubavi, bojala se da sve ne predje u naviku. više se ne plašim ničega, valjda to znači da sam spremna, još da posložim neke stvari u životu i et.
    ali papir-na kome piše da je brak sklopljen tad i tad. ma to mi je bezze. ništa mi ne znači. više bih voljela da ne moram imati taj papir, a ako ga ikada budem potpisala to će biti zbog roditelja, da ne moraju objašnjavati svima koji je vrag njihovoj kćeri? valjda im toliko dugujem.
    dakle vjerujem u brak, ne u papire, ali što se mora nije ni lako.
    Kad žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika fantastichna
    Datum registracije
    11-06-08
    Starost
    35
    Poruka
    2,016
    Liked
    7 times

meni je zenidba zbog papira, tj roditelja i okolice nesto na sto nikad nebi pristala
    ako sam ja odlucila zivjeti kako zivim, to nije njihov problem
    i zaboli me za ostale dusebriznike, ciji sinovi i kceri varaju svoje partnere, a glume da su u divnom i krasnom braku
    mama jednog curetka

Lajkaj nas na Facebooku