Stranica 1 od 20 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 191

Udane žene

Raspravljate o temi Udane žene u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    28-04-08
    Starost
    36
    Poruka
    13
    Liked
    0 times

Udane žene

Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
    Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
    Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!

A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže pisu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?

Dr. Love Avatar od korisnika Oggy
    Datum registracije
    21-12-06
    Starost
    34
    Poruka
    5,230
    Liked
    31 times

Re: Udane žene

A kad se probudiš jel su ti flekave gaće? Imaju onak neke bijele fleke iznutra?
    Ja sam najsretniji čovjek na svijetu

Starter
    Datum registracije
    28-04-08
    Starost
    36
    Poruka
    13
    Liked
    0 times

Gle, ako nemaš što pametno za napisati, molim te, nemoj zagađivati temu.
    Postavio sam ovo u ozbiljnoj namjeri i stvarno me zanima ono što sam pitao.

Nadam se da tvoj odgovor nije takav iz razloga da si ti jedan od onih kojima se ženica vraća kući sa širokim sretnim osmjehom.

Uvaženi forumas Avatar od korisnika tajnica
    Datum registracije
    11-12-07
    Poruka
    897
    Liked
    4 times

Gade mi se ovakve teme i omalovažavanje žena !!!!
    .
    When in doubt, make a fool of yourself.
    There is a microscopically thin line between being brilliantly creative and acting like the most gigantic idiot on earth.
    So what the hell, leap!

Datum registracije
    21-12-06
    Starost
    34
    Poruka
    5,230
    Liked
    31 times

Nemam ženicu za sada (makar uskoro i to ide) i vjerujem da moja buduća ženica neće imati potrebe da ide ovakvim "floskulama" kao što si ti. A i ako će ići ona će biti jadnica jer ne poštuje mene, a ne ja. Jer ako nema muda reci dragom: "gotovo je, odjebaus od mene" onda je ona jadna i kučkica, a ne on.
    Eto mojih ozbiljnih 2 cents o tvojoj temi.

A na zajebanciju: Jel ti stvarno mislis da ce te netko ozbiljno shvatiti? Više će misliti da si nedorasli djecarac koji masta kako ce mamu od svojeg najboljeg frenda pojebat u guzu

Starter
    Datum registracije
    28-04-08
    Starost
    36
    Poruka
    13
    Liked
    0 times
    A što je tu omalovažavajuće molim te???
    Žena se voli ševiti, kod kuće nije potpuno zadovoljena, našla je nekoga sa strane... pa to muškarci stalno rade.

Prije bi rekao da je to omalovažavanje mene. Jer, ja joj dođem samo kao komad mesa. Nema nikakvih osjećaja, samo sex.

Citat Pravi autor: Oggy Pogledaj Poruke
    Nemam ženicu za sada (makar uskoro i to ide) i vjerujem da moja buduća ženica neće imati potrebe da ide ovakvim "floskulama" kao što si ti.
    Nikad ne reci nikad

Citat Pravi autor: Oggy Pogledaj Poruke
    A na zajebanciju: Jel ti stvarno mislis da ce te netko ozbiljno shvatiti? Više će misliti da si nedorasli djecarac koji masta kako ce mamu od svojeg najboljeg frenda pojebat u guzu
    Ne mogu ja odrediti kako će me netko shvatiti. Ništa nisam izmislio i sve je onako kako sam napisao.
    Ako netko misli da serem, taj je onda sigurno neki balavac koji nema pojma o životu niti zna što se događa u današnjem svijetu
    Zadnji Uredio daidza : 16-05-08 u 14:10

Datum registracije
    21-12-06
    Starost
    34
    Poruka
    5,230
    Liked
    31 times

Citat Pravi autor: Đeki Ćen Pogledaj Poruke
    Nikad ne reci nikad
    Istina, ali ako već dođe do te situacije vjerujem da ce mi moja buduća ženica reći: Čuj stari, više mi nisi dovoljan ajmo mi prekinuti agoniju. Ja cu ili se pokušati popraviti (ako je do mene) ili reci: OK, doviđorno. Ipak se međusobno poštujemo sasvim pristojno i nismo vjenčani jer se dijete zalomilo pa je brak forsiran

Ne mogu ja odrediti kako će me netko shvatiti. Ništa nisam izmislio i sve je onako kako sam napisao.
    Ako netko misli da serem, taj je onda sigurno neki balavac koji nema pojma o životu niti zna što se događa u današnjem svijetu
    Eto, sebe ne smatram balavcem pa ti ne vjerujem. A i ako je istina ti sa svojih 30 godina imas poprilično "balav" način prikaza situacije. Bez ljutnje naravno

๖ۣۜNutella ๖ۣۜBoy Avatar od korisnika Replica
    Datum registracije
    08-06-07
    Starost
    24
    Poruka
    1,523
    Liked
    17 times

A ti kompa sa svojim stavom i načinom pisanja kažem da si imaš prije 5 godina nego 30....daj fakat,i onda si se probudio ? Daj odi seri nekom drugom.Potpisujem Oggya i Tajnicu.
    Once more into the fray
    Into the last good fight I'll ever know
    Live and die on this day
    Live and die on this day

Banned
    Datum registracije
    14-03-07
    Starost
    20
    Poruka
    1,467
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Replica Pogledaj Poruke
    A ti kompa sa svojim stavom i načinom pisanja kažem da si imaš prije 5 godina nego 30....daj fakat,i onda si se probudio ? Daj odi seri nekom drugom.Potpisujem Oggya i Tajnicu.
    Ja bi reko da ne popisujes nego se ulizujes..

Datum registracije
    21-12-06
    Starost
    34
    Poruka
    5,230
    Liked
    31 times

Citat Pravi autor: Volcom Pogledaj Poruke
    Ja bi reko da ne popisujes nego se ulizujes..
    OK, ali koji je tvoj stav? Jel lik sere ili je ozbiljan i ako je ozbiljan sta mislis o tome. Replica je napisao sta misli, ti si samo napisao sta mislis o Replici

Stranica 1 od 20 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku