Pokazujem rezultate 1 do 5 od 5

Alkohol, alkoholizam,

Raspravljate o temi Alkohol, alkoholizam, u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Regularni forumaš Avatar od korisnika doda19
    Datum registracije
    23-11-08
    Starost
    30
    Poruka
    203
    Liked
    0 times

Alkohol, alkoholizam,

Zanima me nesto u vezi mog prijatelja. Bija je alkoholičar više od 10 god. i sada je dobija dijabetes prispijo u bolnicu i bija 10 dana u komi i prebolijo je alkoholnu krizu, i sve to izesa iz bilnice samo kako bi otkrijo kako ima oštćenje na kražljeznici. Sad ceka operaciju. Bijo je normalan do ima 10 dana ali sad je već u delirumu tj. sve on nas prepoznaje ali govori nevezano i ima halucinacijae. Sad me zanima jel to povratak delirium tremnsa ili nesto drugo. traje već više od 10 dana a počejo je odbijati i hranu i usput je prikovan za krevet do operacije? PS osavija se duvana a pušija je 35god.

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    13,189
    Liked
    1603 times

Re: Alkohol, alkoholizam,

pitaj doktora...

frend..kaj cugate od 4 osnovne ili je 10 god stariji?

Regularni forumaš Avatar od korisnika doda19
    Datum registracije
    23-11-08
    Starost
    30
    Poruka
    203
    Liked
    0 times

To je u stvari ćaćin frend ali je na malo višem položaju pa me je izvuka iz par sranja u srednjoj skoli izbačaj itd.
    P.S. ima 52 god
    Zadnji Uredio doda19 : 26-11-09 u 14:27 Razlog: PS ima 52 god

Uvaženi forumas Avatar od korisnika sheik_mohamed
    Datum registracije
    10-04-09
    Poruka
    914
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: doda19 Pogledaj Poruke
    To je u stvari ćaćin frend ali je na malo višem položaju pa me je izvuka iz par sranja u srednjoj skoli izbačaj itd.
    P.S. ima 52 god
    tko je god pio posljedice je imao kad tad.....nema toga kome alkohol nesmeta,samo nekom malo nekom jako....
    bio je kod mne jedan dečko imao je nekih 28 god od 12 god je već počeo cugati pa kasnije čak i drogirati i uspije se srediti i izlječiti sa 26 god da bi sa 27 god dobio rak želudca i u 28 god života je umrao.....vidite da i danas jako mladi ljudi imaju probleme s alkoholom samnom je išla jedna cura u raz u osnovnu i poćelaje cugati,ali mislim cugati tko kroner pravi koji nemože bez toga čak smo je mi pod odmorima znali uhvatiti u wc-u sa čokančinćom u ruci,da bi danas što sam mogao čuti ima gadnih problema sa jetrom,jetra joj je u banani teškoj.....
    Zadnji Uredio sheik_mohamed : 11-12-09 u 22:49
    i kad zagrmi cijeli sjever.....nek je nered,nek je lom......ja te volim DINAMOOOOOOOOOOOOOO................

prof. Foruma Avatar od korisnika boss_boss
    Datum registracije
    24-07-11
    Poruka
    1,694
    Liked
    60 times

samnom je jedan tip išao u razred bili smo 4 srednje znači 18 godina,i bio je teški ovisnik o alkoholu,nije se dalo vladati s njim i tip je s 18 godina dobio cirozu jetre,izuzetno mlad,danas je sređen bio je na lječenju i danas nepije stanje je ok,ali ovo je dokaz da nema veze koliko godina imate,možete svakakvih bolesti na sebe navući....

Lajkaj nas na Facebooku