Stranica 1 od 14 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 138
Like Tree1Likes

Aparatić za zube

Raspravljate o temi Aparatić za zube u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Banned Avatar od korisnika sumsko_voce
    Datum registracije
    29-04-06
    Starost
    32
    Poruka
    1,485
    Liked
    2 times

Aparatić za zube

uf s*anje, izgleda da cu morat stavit aparatic za zube ili kako ga ja popularno zoven "rašlje", "drobilica", "kompresor" itd.
    Razlog tome je moje zubalo trica aka očnjak, koja nije sila na svoje misto vec je malo isprid i to tako zivcira, morat cu vadit mozda jedan zdravi zub da bi se ovaj moga uvuc. Mene zanima jel ko od vas ima aparatic, kolika je cijena i moze li se stavit za samo jedan zub?

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    7 times

Re: Aparatić

Ja sam nosila aparatić prije jedno 9 godina i isto za očnjak...i mogu ti reći da zubi sjednu na svoje mjesto, ali se uvijek zub koji je ispravljen malo vrati tamo gdje ne treba...to je uvijek tako, ali svejedno bude malo bolje
    Za cijenu nemam pojma, jer ipak je to davno bilo

Banned Avatar od korisnika sumsko_voce
    Datum registracije
    29-04-06
    Starost
    32
    Poruka
    1,485
    Liked
    2 times

Fala za odgovor, evo raspita san se malo ne mos virovat da cijene idu od 4000-6000 kn za samo jednu čeljust. Ono...znaci operirat prostatu bi manje doslo.
    Nego ova moja zubarica se vraca u cetvrtak sa godisnjeg, pa cu otic do nje, pocela me bolit cila desna strana lica, jebemu, briga me ako ce vadit i umnjak samo neka ovog vrati na misto.

prof. Foruma Avatar od korisnika lotr0510
    Datum registracije
    07-11-06
    Starost
    31
    Poruka
    1,112
    Liked
    1 times

evo, da ne otvaram novu temu, zanima dal nosi tko aparatić, koliko dugo ga treba otprilike nositi i kako je to?što općenito mislite o tim aparatićima?
    pitam zato jer bi ga ja trebao staviti, a još se premišljam,već sam ga odavno trebao staviti, nemogu se zamisliti s tim na zubima

Regularni forumaš
    Datum registracije
    16-06-06
    Poruka
    164
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: lotr0510 Pogledaj Poruke
    evo, da ne otvaram novu temu, zanima dal nosi tko aparatić, koliko dugo ga treba otprilike nositi i kako je to?što općenito mislite o tim aparatićima?
    pitam zato jer bi ga ja trebao staviti, a još se premišljam,već sam ga odavno trebao staviti, nemogu se zamisliti s tim na zubima
    ja sam nosia..a cuj, bilo je to pocetkom 90-tih, vrijeme jako plodonosno za dobivanje cudnih nadimaka , tad to nitko nije nosio
    Receno mi je godinu i po...a nosia tri.
    Za cijenu ne znam, al s obzirom da su dosli novi, "meksi" i oku ugodniji (imas sad one bijele aparatice), mislim da ti se isplati stavit

prof. Foruma Avatar od korisnika lotr0510
    Datum registracije
    07-11-06
    Starost
    31
    Poruka
    1,112
    Liked
    1 times

da, ovo za nadimke mi je poznato, jer sam i ja frendove koji su to nosili zezao, a evo sad će si oni to vjerojatno naplatiti

Uvaženi forumas Avatar od korisnika malena_rozy
    Datum registracije
    31-08-07
    Starost
    31
    Poruka
    661
    Liked
    0 times

evo ja ga još uvijek nosim-nažalost.dođe ti oko 11 tisuća kuna keramički,a onaj ružni željezni 10 tisuća.ja ga nosim već 4 godine i sami problemi s njim,em mi se žica non-stop zabija u usnicu pa mi je cijela rasparana,pa su mi po obrazima unutra isto sve rane zbog njega,a da ne govorim kako boli prvih 10 dana nakon šta ti zategne aparatić.inače sam isto morala vadit zub,a sad su mi i umnjaci počeli rast pa ću morat i njih,sve u svemu rekao meni ortodont da ću ja do faksa skinut taj aparatić....evo,faks počeo,a ja ću čini se još dugo nosit taj aparatić
    Boze, meni tako malo treba ispod ovog svetog neba
    topla postelja i njegova oka dva Salji andjele cuvare svoje jer je dusa duse moje brani ga od zla, Boze, kad ne mogu ja

Regularni forumaš
    Datum registracije
    16-06-06
    Poruka
    164
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: malena_rozy Pogledaj Poruke
    evo ja ga još uvijek nosim-nažalost.dođe ti oko 11 tisuća kuna keramički,a onaj ružni željezni 10 tisuća.ja ga nosim već 4 godine i sami problemi s njim,em mi se žica non-stop zabija u usnicu pa mi je cijela rasparana,pa su mi po obrazima unutra isto sve rane zbog njega,a da ne govorim kako boli prvih 10 dana nakon šta ti zategne aparatić.inače sam isto morala vadit zub,a sad su mi i umnjaci počeli rast pa ću morat i njih,sve u svemu rekao meni ortodont da ću ja do faksa skinut taj aparatić....evo,faks počeo,a ja ću čini se još dugo nosit taj aparatić
    nadam se da nisi u Simunovica??

Uvaženi forumas Avatar od korisnika malena_rozy
    Datum registracije
    31-08-07
    Starost
    31
    Poruka
    661
    Liked
    0 times

nisam,nema tog tipa kod nas u ri
    Boze, meni tako malo treba ispod ovog svetog neba
    topla postelja i njegova oka dva Salji andjele cuvare svoje jer je dusa duse moje brani ga od zla, Boze, kad ne mogu ja

Akademik Avatar od korisnika mirin979
    Datum registracije
    24-03-07
    Starost
    34
    Poruka
    3,928
    Liked
    1 times

ja sam nosio prije par godina i pomoglo mi,iskreno ne znam zasto to ljudi ne vole,malo se treba navici ali to je za ljepotu tvojih zubi pa svakako treba pregristi jezik i to progurati
    Anything is possible on the Coke Side of Life.Check it out for yourself!

Stranica 1 od 14 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku