Pokazujem rezultate 1 do 5 od 5

Dioptrijske naočale

Raspravljate o temi Dioptrijske naočale u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Starter Avatar od korisnika delboytrotter
    Datum registracije
    23-04-08
    Poruka
    37
    Liked
    0 times

Dioptrijske naočale

Gdje ste ih kupili, koliko platili i jeste li zadovoljni? Koliko ste čekali da ih izrade? Zahvaljujem

GospodiČna maČki sliČna Avatar od korisnika Arylin
    Datum registracije
    12-07-07
    Starost
    32
    Poruka
    8,099
    Liked
    55 times

Re: Dioptrijske naočale

U optici "Visum" u Rijeci, preko njih sam i išla na pregled (samo se prvio plaćao, kontrole su besplatne), cca. 450kn okvire, cca. 150kn svako staklo. Čekala sam jedno tjedan dana, ali bilo je to davno.

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Poruka
    21,567
    Liked
    12278 times

Re: Dioptrijske naočale

Salmoiraghi&Vigano optika u Zagrebu
    Okvir platio 1250kn a stakla svako po 790kn. Malo mi je čudna dioptrija pa sam na stakla čekao skoro mjesec dana, nekakvo izjednačavanje debljine. Zadovoljan sam bio ali nakon dva tjedna kaj sam ih nosio pao sam sa motora. Srećom nisam ih razbio ali mi se vid promijenio nakon pada. Naočale mi nisu više dobre i išao sam na ponovni pregled i ustanovili mi drugačiju dioptriju
    Sad ne nosim nikakve naočale trenutno jer moram dat raditi nova stakla
    jednu čašu držim u ruci, polako je okrećem...

Starter
    Datum registracije
    10-09-10
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

OPTIKA VITRUM, MASARYKOVA 12

Jako sam zadovoljan uslugom koju dobijem u OPTICI VITRUM u Masarykovoj ulici u Zagrebu. Stvarno su za preporučiti. Stručni su i uslužni. Možeš napraviti kod njih i kontrolu vida besplatno.

Starter
    Datum registracije
    10-09-10
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

OPTIKA VITRUM, MASARYKOVA 12

Cijene naočala su od 400 kuna do .... Imaju dobru kvalitetu naočala i uvijek imaju prošlogodišnje modele na sniženju.
    Ja svoje naočale ne čekam dulje od par dana - max. 3-4 dana. Cijena - ovisi koji okvir odaberem. Znao sam si priuštiti i do 3000 kn - platio sam na rate karticom.
    Nisam baš pun love, ali naočale su mi na nosu i moraju dobro izgledati.

Lajkaj nas na Facebooku