Stranica 11 od 11 PrvoPrvo ... 67891011
Pokazujem rezultate 101 do 106 od 106

Glavobolja

Raspravljate o temi Glavobolja u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    27-04-13
    Starost
    36
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Re: Glavobolja

NIšta nije učinkovito 100% ali kod svakoga pali nešto drugo.
    Čuo sam za palming- poklopiš oči dlanovima, zatvoriš oči i dišeš dok ti ne nestanu svi svjetlosni pužići, crvići ili točkice iz vidnog polja, cilj je da sve dođe tamno. tada se smiri nervni sistem i prođe glavobolja. (često se i zaspi)

Ako imate kronične glavobolje, javite se na PM ili mail, radim skidanje energetski rad i ne zanima me novac. možda pomogne, već je bilo uspjeha.

Početnik Avatar od korisnika mala_plava90
    Datum registracije
    08-07-11
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

Ja sam se napokoooon riješila dosadne glavobolje, nakon 7 mjeseci užasnih bolova, sada dane provodim bez i jedne tablete i super se osjećaaam....

Početnik
    Datum registracije
    27-04-13
    Starost
    36
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

pa podijeli s nama kako si to uspila?

Regularni forumaš
    Datum registracije
    05-11-12
    Poruka
    427
    Liked
    467 times

Citat Pravi autor: stihl8 Pogledaj Poruke
    Čuo sam za palming- poklopiš oči dlanovima, zatvoriš oči i dišeš dok ti ne nestanu svi svjetlosni pužići, crvići ili točkice iz vidnog polja, cilj je da sve dođe tamno. tada se smiri nervni sistem i prođe glavobolja. (često se i zaspi)
    Facepalmala sam se ja i previše, plačući i povraćajući od migrene usred noći, nakon što bi me bol probudila iz sna. Nema tog boga koji bi pomogao mojoj migreni ako je ne ulovim na vrime Voltarenom (rapid).

Relativno je lako rješiti raznorazne tenzijske, psihosomatske glavobolje... inhalacijom biljnih čajeva, nekom lakom tableticom poput paracetamola ili placebo efektima izazvanim alternativnom medicinom.

Ali migrena je ozbiljniji igrač i ja se nadam da će na kraju ipak izgubiti. Ali kako sad stvari stoje, morat ću se i dalje trovati diklofenakkalijem, jer je bol jednostavno neizdrživa. Sva sreća pa su mi migrene daaaleko rijeđe nego prije.
    Hills to climb, sights to see, seas to cross, Friends to make, hands to shake, the world is yours, Foods to taste, sounds to hear, love to feel... What do you mean "I want more"?

Početnik Avatar od korisnika mala_plava90
    Datum registracije
    08-07-11
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

Uspjela sam tako što sam posjetila bioenergičara par puta... Gospodin je garantovao da će me izliječiti, i uspjelo je, iako nisam vjerovala. Stvarno ima nešto čudno u tome, najbitnije da sam ja sada ok

Početnik
    Datum registracije
    27-04-13
    Starost
    36
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: mala_plava90 Pogledaj Poruke
    Uspjela sam tako što sam posjetila bioenergičara par puta... Gospodin je garantovao da će me izliječiti, i uspjelo je, iako nisam vjerovala. Stvarno ima nešto čudno u tome, najbitnije da sam ja sada ok
    eto, baš mi je drago da ima još dobrih ljudi. Ako se tko odluči za tretman, nek se javi. ne naplaćujem iz principa.

Stranica 11 od 11 PrvoPrvo ... 67891011

Lajkaj nas na Facebooku