Stranica 3 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 40

Hoću pomoc!! Zub me boli

Raspravljate o temi Hoću pomoc!! Zub me boli u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    03-03-08
    Poruka
    18
    Liked
    0 times

Re: Hoću pomoc!! Zub me boli

akupunktura...pomoglo mojoj baki, na kraju ga nije trebala vaditi a kao bio je već gotov

Regularni forumas Avatar od korisnika _Sylar_
    Datum registracije
    14-02-08
    Poruka
    436
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: micica100 Pogledaj Poruke
    akupunktura...pomoglo mojoj baki, na kraju ga nije trebala vaditi a kao bio je već gotov
    Ovisi o tome sta je tvoja baka imala, tj. koju vrstu problema.
    Vjerojatno je imala nevralgitis (valjda se tako zove na hrvatski) koji je moguce rijesiti nekakvom akopunkturom koja kao cilj ima smanjenje bola ili sl.
    Ali ako je bila u pitanju paradontoza ili kakav karijes, cisto sumnjam da je to ista pomoglo. Ako je zub "trul" (karijes), ne moze se vise remineralizirati i tu nikakve iglice ne pomazu. Isto tako ako je klimav zbog toga sto mu fali podrska alveolarnog grebena (kosti) nije da ce joj akopunktura napraviti novi sloj kosti i sva vlakna koja imaju funkciju pordske zuba.

Akopunktura je dobra, ali ne lijeci neizljecivo
    Nisam kršten ali sam cijepljen
    <<Zeitgeist movement>>

prof. Foruma Avatar od korisnika _tea_
    Datum registracije
    19-04-08
    Starost
    38
    Poruka
    1,190
    Liked
    619 times

Evo nešto provjereno za sve koga boli zub- KLINČIĆI.
    Ima ih u svakom dućanu 100% učinkovito.Kada te zaboli zub staviš u usta par komada oko tog zuba i osjetiš kako bol prolazi,učinkovito je i zaliti vrućom vodom desetak komada i kada se malo ohladi ispirati.Ima jedna mana,ako svaki put kada te zub zaboli to napraviš kada konačno smogneš hrabrosti da dođeš do zubara skoro sigurno ti je za vađenje....
    Neko to od gore vidi sve...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika nespretna
    Datum registracije
    15-05-07
    Starost
    27
    Poruka
    2,784
    Liked
    1 times

mene noćas tako bolio zub da me probudio usred noći
    šta je najluđe zub je zdrav al ga je moja čorava,nagluha i stara zubarka uništila potpuno!!ona vidi jednu točkicu i izbuši pol zuba
    prije sam čak voljela ić kod zubara al od kad mi je ona, imam takve fobije!!
    čak sam bila završila na hitnoj neku večer i lik mi je rekao da je fakat napravila sranje od zdravog zuba...

i _tea_, kaj fakat to pomaže?!malo mi se čini nevjerojatnim...
    meni u najgorim trenucima ni voltaren,ni ketonal,ni panadol ni qurac ni palac ne pomažu
    - the chase is better than the catch -

Dr. Love Avatar od korisnika Oggy
    Datum registracije
    21-12-06
    Starost
    34
    Poruka
    5,230
    Liked
    31 times

A da promjeniš zubara?
    I zajebi ove zubare preko socijalnog. Ja u zadnjih 2 godine idem kod privatnog.
    dođem ko gospodin čovjek, sve fino ljubazno, zgodna ženka kao med. sestra, lik me svaki put pita hoću li injekciju, vidim da se trudi i da te ne želi iz ordinacije frknuti van što brže. Ne košta me bez obzira sto je privatni ko sv. Petra kajgana i na kraju dobijem fino povrat poreza koji mi pokrije pokoju seansu. Čak mi je tak OK da sam se odlučio sve one "željezne" plombe zamjeniti "bijelim".
    Ja sam najsretniji čovjek na svijetu

prof. Foruma Avatar od korisnika _tea_
    Datum registracije
    19-04-08
    Starost
    38
    Poruka
    1,190
    Liked
    619 times

Citat Pravi autor: nespretna Pogledaj Poruke
    mene noćas tako bolio zub da me probudio usred noći
    šta je najluđe zub je zdrav al ga je moja čorava,nagluha i stara zubarka uništila potpuno!!ona vidi jednu točkicu i izbuši pol zuba
    prije sam čak voljela ić kod zubara al od kad mi je ona, imam takve fobije!!
    čak sam bila završila na hitnoj neku večer i lik mi je rekao da je fakat napravila sranje od zdravog zuba...

i _tea_, kaj fakat to pomaže?!malo mi se čini nevjerojatnim...
    meni u najgorim trenucima ni voltaren,ni ketonal,ni panadol ni qurac ni palac ne pomažu
    probaj,100% pomaže,ako si doma bolje je prvo ispirati s tom vodom od klinčića(toplom naravno),ako ne skreneš u prvi dućan i grickaš na tu stranu gdje te boli...
    Neko to od gore vidi sve...

prof. Foruma Avatar od korisnika Inšpektor
    Datum registracije
    24-03-08
    Poruka
    1,109
    Liked
    1 times

Odi kod Labure u Branimirovu (ovo nije reklama)
    Nikada ne čekaš, a i nakon što je ona popravila, niš ne boli.

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    27
    Poruka
    17,163
    Liked
    76 times

kad mene zub stisne tu nema pomoci osim inekcija u meso pa sve utrne na sat vrimena... inace mos sve to obisit macku o rep, btw, ako vadite zub odite kod nekog strucnog jer ja san isa kod privatnice koje je izgleda bojala se vadit zub, pa mi ga je samo rasklimala i rekla da ce on ispast, na kraju se zub jos jace primija i nakon nekih godinu(to je bilo prije godinu dana) mi je poceja naticat jako brzo na kraju je doslo do tog da mi je navecer oko bilo sklopljeno i po face nateknute ma san u nedilju navecer u dubravu na stomatologiju, onda su mi probusili gnojnu kesicu, a to je bila jaaako neugodna bol jer mi je prcka po zivcu a posto je sve bilo nakupljeno tu nisan moga dobit inekciju, samo mi je znoj izbija na celo, nakon toga san mora piti antibiotike i onda nakon tjedan dana na vadjenje zuba, al decki u dubravi stvarno to obave kranje profesionalno i kvalitetno, svaka cast i sve je mladi kadar

Starter
    Datum registracije
    05-06-08
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Oggy Pogledaj Poruke
    Ma stvar je u tome kaj nije za čupanje van. Dosao karijes do zivca i počelo boliti. Zubar otvorio zub, stavio neki klitač elo vrijeme.
    Ajd fala bogu danas ujutro sve 5. Malo je "cudno", ali ne osjecam vise intenzivnu bol.
    Nego, dajte mi prijedloge dobrih zubara privatne prakse u Zagrebu, Velikoj Gorici. Koji nisu u centru grada da se moram jebat sa parkingom, koji je strpljiv i kojunutra i to me boli ciji voli davati injekcije

Hvala svima na potpori, bez vas bi bilo puno teze za izdrzati
    Koliko mlijeko treba ustima drzati kad te zub boli

Akademik Avatar od korisnika fernando torres
    Datum registracije
    08-06-08
    Starost
    24
    Poruka
    4,992
    Liked
    289 times

prije tjedan dana mi se raspala plomba i odmah zval zubarku da se naručim i ona me naručila tek za danas popodne.. bilo je sve ok do jučer kad je počelo nepodnošljivo boleti, zaspal sam tek u 4 ujutro... i konačno ja dođem zubarki i ona meni stavi lijek i sad me još jače boli i cijela desna strana mi otečena... kak preživeti do jutra?
    u dva dana sam popil već 5 ibruprofena i sad jedan lupocet al to minimalno samjuje bol, tek tolko da ne razbijem sve oko sebe

Lajkaj nas na Facebooku