Stranica 2 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 33

Pomoc oko visine

Raspravljate o temi Pomoc oko visine u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,494
    Liked
    199 times

Re: Kako narasti?

pitanje za dr jekylla - samo teoretsko, eto zanima me - jel moguće narasti uz pomoć uzimanja dodatnog hormona rasta? znam da se koristi kod rasta mišića, a da li je moguće i na neki način rastegnuti kosti time, il je rast determiniran genima i gotovo?
    Zadnji Uredio Dr Jekyll : 27-04-11 u 19:07

V.I.P. Član Avatar od korisnika ally
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    14,199
    Liked
    15640 times

ja imam jedan slučaj u mom susjedstvu..ima jedna žena koja je patuljastog rasta, ne potpuno al prilično je mala, možda 1,50m...kažu da je htjela piti tablete za poticanje hormona rasta da bi bila veća i to dosta, jer u njezinoj obitelji svi su normalne visine, osim nje..znači imala je kao dijete opciju da pije nekakve tablete za stimuliranje hipofize(čini mi se da hipofiza služi za rast), al valjda nije htjela piti, ili što već i tako je jako rano njezin rast zaustavljen..
    sad koliko u svemu ovome ima istine, nek dr jekyll pokuša potvrditi ili pak demantirati

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,494
    Liked
    199 times

zanimljivo. mene zanima da li se tim hormonom potiče rast samo do one neke prosječne visine, ili se može korištenjem tog hormona narasti i više od uobičajene visine?

Starter
    Datum registracije
    25-04-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Dži Pogledaj Poruke
    nemoguce je toliko narasti pogotovo kad vec imas 16 godina. za kosti a time i rast je dobro jesti hranu bogatom kalcijem ali toliko neces moci narasti.
    u fazi razvoja (osnovna skola) djete raste maksimalno 1.5 cm godisnje ako se dobro sjecam, a u srednjoj nadalje rast se polako zaustavlja
    Pa po tebi bi čovjek narastao u 2 godine 3 cm....bwahahahhaha....ja sam sada 8.razred...kad sam bila u 7. razredu bila sam njamanja od svih mojih prijatelja. Međutim, ja sam za 7 mjeseci narasla 15 cm i sada imam 175 cm...i među najvećim sam u razredu...kad bi čovejk rastao 1.5 cm godišnje onda bi svi mi bili patuljci.....

Starter
    Datum registracije
    04-05-10
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Meni kiša u svemu pomogne...

Starter
    Datum registracije
    05-12-10
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

Pomoc oko visine

Novi sam na forum i da se malo raspitam ;D
    imam 21god i 170 da li postoji ikakav nacin da dobijem bas jos 5cm?
    sto se tice roditelja svi su povis 185 a buraz mi je 2.10...
    pozz
    Zadnji Uredio omfg : 05-12-10 u 19:09

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    14
    Poruka
    38,460
    Liked
    21560 times

Re: Pomoc oko visine

ne znam...nisam siguran...možda dobiješ još 2cm ali nisam siguran.
    međutim siguran sam da ćeš dobiti dlake na prsima, bar nekoliko ako ih već nemaš, jer one se pojavljuju najkasnije na muškom tijelu, negdje do 28 godine, pa ako te to tješi
    downloading...

Starter
    Datum registracije
    05-12-10
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

jebo dlake imam ih,samo nek ih nema bas svukuda ;D
    nego daj pomoite mi da znam postoji li ikakav nacin da se produzim par cm ;D

V.I.P. Član Avatar od korisnika ally
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    14,199
    Liked
    15640 times

mislim da nepostoji način, zapisano ti je u genima koliko češ biti visok, a eto izgleda da je tebi zapsano 170..možda dobiješ još koji cent, jer muški rastu obično do 22 godine, mislim da je to gornja granica..sad možda ti se posreći, pa do 22-e dobiješ tih par centi za kojim patiš

eh, šteta što nisi žensko, navučeš štiklice i tih potrebnih par centi su tu..

Starter
    Datum registracije
    05-12-10
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

to i jest najveci problem,izadem sa curom ona u stiklama i eto ti belaja. Jede mi pitu sa glave -.-

Lajkaj nas na Facebooku