Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234
Pokazujem rezultate 31 do 37 od 37

Preduhitrite menstrualne grčeve

Raspravljate o temi Preduhitrite menstrualne grčeve u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ma kak mi je sve u glavi kad me grcevi ubijaju u stomaku...? ma ja jednostavno ne funkcioniram bez ketonala ...

Regularni forumas Avatar od korisnika lochness
    Datum registracije
    03-12-07
    Starost
    32
    Poruka
    223
    Liked
    0 times

Re: Preduhitrite menstrualne grčeve

ma kak mi je sve u glavi kad me grcevi ubijaju u stomaku...?
    ma ja jednostavno ne funkcioniram bez ketonala forte i prva dva hodam okolo ko zombij.. i tu mi nista, ali stvarno nista ne moze pomoci osim male plave tabletice

prof. Foruma Avatar od korisnika L o r e n a
    Datum registracije
    25-08-07
    Poruka
    1,007
    Liked
    4 times

Citat Pravi autor: Wamp Pogledaj Poruke
    Istina je ovo za toplinu, mene zna bolit užasno svaki mjesec, ali mi tableta nijedna ne pomaže osim Voltarena.
    jesi probala KETONAL FORTE ?

meni su odlične, nisu tolko loše za želudac ko voltaren..

dok nisam otkrila ketonal i ja sam lupala po voltarenu al ovo mi je puno bolje, pusti me sve u roku 10 min..
    " Bože meni tako malo treba, ispod ovog svetog neba,topla postelja i njena oka dva,
    šalji anđele čuvare svoje jer je duša duše moje,
    brani je od zla, Bože kad ne mogu ja!!"

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Nisam, probat ću.. hvala

Starter
    Datum registracije
    18-04-09
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

eto...ja imam tek 16 godina i imam neopisivo jake grčeve...ne mogu stajati na nogama,znojim se,drhtim,izgledam ko da sam mrtva.Potražila sam pomoć kod ginekologinje ali me nije mogla pregledati jer nisam imala odnose. Dala mi je Ketonal i Spasmex- bol mi sad prestane nakon kojih 15-20 min, a tablete ko Lupocet,Neofen i slićno mi ne pomažu

V.I.P. Član Avatar od korisnika ally
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    14,155
    Liked
    15555 times

Citat Pravi autor: Nina0910 Pogledaj Poruke
    eto...ja imam tek 16 godina i imam neopisivo jake grčeve...ne mogu stajati na nogama,znojim se,drhtim,izgledam ko da sam mrtva.Potražila sam pomoć kod ginekologinje ali me nije mogla pregledati jer nisam imala odnose. Dala mi je Ketonal i Spasmex- bol mi sad prestane nakon kojih 15-20 min, a tablete ko Lupocet,Neofen i slićno mi ne pomažu
    znam kako ti je , tako je i meni bilo sve dok nisam rodila od tada ništa nikakva bol spasila se , al nažalost morat češ čekat do poroda , naravno nekim ženama ni tad ne prestaje nadam se da tebo hoće, inaće ja sam pila tablete BARALGIN M one su me spašavale

Starter
    Datum registracije
    21-03-11
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

ja imam tek 18 godina ali imam neubičajeno bolne grčeve, mjesečnica mi je se već ustalila zato što sam jedna od onih koji dobivaju rano u pubertetu, imala sam samo 11 godina što znači da sedam godina trpim nenormalno bolne grčeve. probavala sam zaista sve, od neofena, ketanola, aspirina ili što već ne, pa do masaže i topline i nikako se ne mogu riješiti boli. obično nestane na jedno pola sata sat i onda se opet vrati

Akademik Avatar od korisnika aroma
    Datum registracije
    05-01-11
    Poruka
    4,848
    Liked
    2876 times

Orgazam ublažava grcenje mišica .

Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234

Lajkaj nas na Facebooku