Pokazujem rezultate 1 do 8 od 8
Like Tree2Likes
  • 2 Post By GajbaPive

Samoubojstvo

Raspravljate o temi Samoubojstvo u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    06-05-14
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Samoubojstvo

Pozdrav svima,neznam kako da pocenem al' eto
    Počeo sam razmišljati o samoubojstvu zato što mi život nema više smisla,jednostavno se raspada...1 moj problem su roditelji,cesto se svadaju(najcesce zbog gluposti),onda im nevalja nesto na poslu pa dođu kuci nadrkani...a sto je najglupnje i sto me zivcira je to da oni to sve kukaju meni i onda ja trebam trpit njihova govna no 1. problem nije najveci
    2. problem je sto imam poteskoca za zdravljem(nisam psihicki bolestan) te se sad moram upisati u srednju školu,a nema te škole koja prima ucenika sa takvim problemima...uz to sve roditelji su potpuno zaboravili na mene i moj upis u skolu te sam se trebam brinuti i ako ne uspijem se upisat u neku bolju školu koju zasluzujem onda je stvarno gotovo
    Vec sam par puta roditeljima govorio da mi je svega dosta i da cu se ubiti,a oni su samo mislili da izmisljam i da hocu privuci pozornost...
    u ovih 15 godina svojeg života svega mi je vec dosta..
    Znam da je samoubojstvo kukavicki potez ali to me ne zanima,također me nije strah pociniti samoubojstvo i ne bojim se smrti
    Neznam jel uopce ima nade više za mene...POMOĆ :'(

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Map Test Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,977
    Liked
    1180 times

Re: Samoubojstvo

Telefon za psihološku pomoć, 01 48 28 888.
    You're an idiot. Play a record.

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    14
    Poruka
    38,460
    Liked
    21560 times

Plavi telefon 01/ 48 33 888

Najpoznatiji smo po istoimenoj Liniji pomoći Plavi telefon na kojoj educirani i supervizirani volonteri kontinuirano pružaju pomoć djeci, mladima i odraslima, od ponedjeljka do petka, 9:00 - 21:00, od davanja informacija do rješavanja zlostavljanja i suicida...
    PLAVI TELEFON - - Linija pomoci i prijateljstva - - Psiholoąka pomoc za djecu i mladez - - -
    downloading...

Forumaš Plave Krvi Avatar od korisnika GajbaPive
    Datum registracije
    04-01-06
    Starost
    36
    Poruka
    5,147
    Liked
    667 times

neka te starci ne brinu previse. znas da je tajna dugog i sretnog braka da se posvadjas barem 5 puta dnevno?
    u danasnje vrijeme je svima tesko na poslu, radnicka prava su u kurcu, a tvoji starci nisu nista drugaciji od svih nas. svi mi se zalimo na posao, ali, da ga nemamo, jos bi vise kukali
    zavrsi skolu, steraj sve u 3 picke materine i otidji van. bilo kam. austrija, njemacka, engleska,... novi ljudi, nove mogucnosti, novi zivot. sto se tice skole, ne znam koji su ti fizicki problemi, ali ako mentalno uskraceni ljudi zavrsavaju nekakve skole, ne vidim sta bi tebe sprijecilo da zavrsis neku.
    takodjer, pocni igrati neku igricu. ona ce ti dati razlog za novim sutra, ako nista drugo, da poberes novi dnevni bonus malo se zajebavam, al znaj da je zivot samo jedan. ako si dosao do dna i mislis da gore ne moze biti u pravu si. od te tocke mozes ici samo na bolje.
    takodjer, nadam se da ces nazvati plavi telefon.
    Zadnji Uredio GajbaPive : 06-05-14 u 22:02
    tendre poison and T.Jeff like this.
    izradjujem i prodajem sprave za vjezbanje. mail: drasko2002@gmail.com

prof. Foruma
    Datum registracije
    30-03-09
    Poruka
    1,640
    Liked
    1699 times

svaki ovakav poziv u pomoć, s najavljivanjem samoubojstva treba shvatiti posebno.
    moj ti je savjet da potražiš stručnu pomoć.
    samoubojstvo je glupo, a sprovodi skupi.
    to neće ama baš ništa riješiti, osobito ne u odnosu tvojih roditelja.

Uvaženi forumaš
    Datum registracije
    25-11-11
    Poruka
    808
    Liked
    69 times

Koliko god to zvučalo nevjerovatno,ali takav čin ima veliku dozu
    osobnog interesa.Zašto je to tako,zato jer je čovjek prisiljen na takav čin,utjecajem
    okoline,na njegovu osobnost,preko njegovog karaktera.
    Taj utjecaj okoline je višestruk,da neulazim u razloge jer ih ima puno,ali bitno je
    da bi oni najbliži,do kojih ti je stalo,trebali da te zaštite od tog utjecaj,da taj
    utjecaj okoline amortiziraju,npr.da svugdje hvale svoje dijete,kako je pametan,ljep,
    radišan,kontra životnim prilikama,kada ga netko u školi naziva,neznalicom ili glupanom,itd.

Jasno ako ova amortizacija izostane i roditelji se priklone opčem orkestru,dodavajući i
    vlastite pridjeve,a sve začinjujući negativnom i nepodnošljivom atmosferom življenja,
    onda se život pretvara u nočnu moru,sa zahtjevom;"Hoče li mene več jednom,netko da shvati"!!!
    Upravo u tom pitanju je problem,jer si DOŠAO U GODINE,KADA SE TO PITANJE SAMO NAMETNULO,
    što če reči da si ušao u pubertet,kada sebe vidiš kao osobu vrijednu poštovanja a to isto
    očekuješ i od drugih.Kratki spoj nastaje upravo u tom djelu,kada vidiš da te oni ne percipiraju
    kao ti samog sebe,nego te i dalje tretiraju kao nedoraslu i neodgovornu osobu,djete koje još
    nije vrijedno poštovanja i to je ONO ŠTO BOLI.
    Jasno izlaza uvijek ima,samo ih ti u svojim godinam još nevidiš ili nemaš iskustva da vidiš.
    Onaj prvi i najlogičniji jeste;Pusti neka sve po ustaljenoj praksi prolazi.Oni šumom a ti drumom,
    i nedozvoli da te to puno tangira,jer je glupane,koji prvo sami sebe nadrkaju,pa onda sve oko
    sebe,pa tako godinama unazad,a da ništa sami nisu primjetili,teško okreniti.Nemoguča misija.

Kada to shvatiš,da je nešto nemoguče mjenjati,tek tada češ da dobiješ novu sliku dešavanja oko
    sebe i svog statusa unutar svakodnevnih odnosa.Tada si jak,okrečeš ploču i ozbiljnije se postavljaš,
    kada ti više ništa nesmeta,a ti njima daješ savjete i ograđuješ se od njihovih postupaka,onako sa visoka.
    Tada izlališ iz osvete,po principu,jer sam do sada patio ja,pa čete od sada patiti vi,putem suicida.
    Kada promjeniš svoj stav prema njima,tada te obično i primjete da uopče postojiš!!!

Jednostavno prihvati godine koje su došle.Budi pamet.

antijunak Avatar od korisnika T.Jeff
    Datum registracije
    11-12-11
    Starost
    42
    Poruka
    3,084
    Liked
    2633 times

Francuski kral Luj XIV. uveo je 1670. zakon o samoubojstvu: ako netko počini samoubojstvo, njegovo tijelo će se vuči po ulicama licem prema dolje, a zatim staviti na smetlište. Također će izgubiti i svu imovinu koju je posjedovao
    human čovjek sigurno će se odlikovati vrlinom junaštva, ipak svaki hrabar čovjek treba se odlikovati humanošću

Banned
    Datum registracije
    27-04-14
    Starost
    27
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

koju bolest imas?

Slične Diskusije