Stranica 3 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 31

Spolne bolesti i infekcije

Raspravljate o temi Spolne bolesti i infekcije u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Liže čim zine Avatar od korisnika Scorpy
    Datum registracije
    18-10-08
    Poruka
    4,101
    Liked
    160 times

Re: Spolne bolesti i infekcije

Obavijestit ćeš medije?
    Potpisi su za budale.

Starter
    Datum registracije
    31-08-09
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

wane dali mi mozes pomoci ako vec toliko znas o spolnim problemima???imam nekakvu tamnu točkicu na glaviću i neznam sto je to,vec je duze vrijeme na tome mjestu i to je pod kožom,ako netko zna molio bih da mi pomogne...hvala...

Datum registracije
    28-04-07
    Starost
    34
    Poruka
    8,603
    Liked
    1031 times

Kod urologa, hitno.
    Ovde ti niko neće dati adekvatan odgovor.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Savana
    Datum registracije
    29-07-08
    Starost
    67
    Poruka
    1,940
    Liked
    14 times

Ovaj napitak služi za otklanjanje raznih problema abdomena. Mogu ga piti osobe oba pola.

To je stari narodni lek i značajan je i kažu vrlo efikasan.Izmedju ostalog služi za otklanjanje raznih miona, cista i ranica kod žena, ešerihija, infekcije ...
    Priprema
    U litar proključale vode dodati 1,5 šoljice ječma (ovas) i pola čašice suvog lista breze. Posle pola časa procediti i piti u toku dana. Jedna tura traje 20 dana.
    ps.Šoljica kafe je veličine onih iz kojih se nekada pila kafa, znači manja od današnjih a malo veća od kao one u Bosni iz koje se pije kava.
    Ječam mora biti sa ljuskom, neobradjen.Imate ga u zdravoj hrani a list breze se može naći u biljnim apotekama.

Shvatite ovo samo kao alternativu, znači doktor obavezno a ovu turu od 20 dana možete upražnjavati bar jednom godišnje. Ne može škoditi a po informacijama koje imam, rezultatima ove terapije su i neki doktori bili iznenadjeni.
    Nikada nisam volio matematiku. Nekada je to bio čisto spontani osjećaj, a danas znam da je to zbog toga što je okrutna. Malo, malo, pa me vrati u stvarnost.

Starter
    Datum registracije
    31-08-09
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

ali neznam kako da to kazem roditeljima...probat cu sutra nekako reci starom

Početnik
    Datum registracije
    24-04-12
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Pozdrav, zanima me nesto, imam neke bele tackice po glavicu, ne znam sta je, ne boli me kad pipnem, ali ih ima sve vise i vise, neka mi javi neko hitno ako zna sta je, ne znam sta da radim, jako sam uplasen, odnose sam imao pre par meseci...

prof. Foruma Avatar od korisnika Sukim
    Datum registracije
    13-04-12
    Poruka
    1,334
    Liked
    878 times

Citat Pravi autor: Idhrerin Pogledaj Poruke
    Pozdrav, zanima me nesto, imam neke bele tackice po glavicu, ne znam sta je, ne boli me kad pipnem, ali ih ima sve vise i vise, neka mi javi neko hitno ako zna sta je, ne znam sta da radim, jako sam uplasen, odnose sam imao pre par meseci...
    To su ti prištići na rubu glavića pretpostavljam kod tebe. nije to opasno, niti je bolest. dosta to muškaraca ima. Svakako ako te to muči, odi kod svog doktora ili urologa. "Samo pretpostavljam da se o tome radi".

Početnik
    Datum registracije
    08-02-13
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Posle spolnog odnosa bez zastite, kod vaginalnog otvora pojavilo se nesto naduvano ali okruglo kao lopta. To vec ne prolazi pola godine. DA li bi neko znao sta je to i da li je to spolna bolest? Pozz

Nebo je zuto a sunce je blu Avatar od korisnika Miss Hyde
    Datum registracije
    18-09-09
    Poruka
    3,477
    Liked
    4736 times

Zbilja ti nije nijednom u tih pola godine (!) palo na pamet otići ginekologu zbog toga?
    Sounds good, doesn't work.

Početnik
    Datum registracije
    08-02-13
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Imam uzasan strah od ginekologa, dok ne saznam otprike kakva je stvar u vezi ovoga

Lajkaj nas na Facebooku